کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.


»» صراط مستقیمی جز علی علیه السلام نیست ««
امروز يکشنبه 10 اردیبهشت 1396 10:35

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است


News News of مرکز نشر اعتقادات » مرکز نشر اعتقادات

امام حسن عسکری (علیه السلام) : " تمام پلیدی ها در خانه ای قرارداده شده و کلید آن دروغگویی است "

مرکز نشر اعتقادات - News - Digest - Source Source » مرکز نشر اعتقادات - News - Digest

 مواردی در طراحی لوگو در سال 2017 قسمت اول - Source Sourceمواردی در طراحی لوگو در سال 2017 قسمت اول
 در چهارشنبه 30 فروردین 1396 13:15

دیگر گفتگو ها

مواردی در طراحی لوگو در سال 2017 قسمت اول

 Url Hidden 
در سال 207 چه طراحی لوگویی محبوبیت دارد؟ امروزه، اینجا چند مورد از  Url Hidden های مهم در این سال را مورد بررسی قرار می دهیم. می توانید از این طراحی لوگو ها در  Url Hidden  خودتان و یا برای شرکتتان استفاده نمایید.

1.کوچک نماییکوچک نمایی به معنی به حداقل رساندن خط و خطوط و نگه داری موارد اصلی در  Url Hidden  است. از دست دادن خط و خطوط اضافی یکی از بهترین شیوه های  Url Hidden  در سال 20177 است. مانند نمونه قبلی و جدید اینستاگرام که خطوط را در طراحی جدید به حداقل رساند.

2. خطوط شکستهیکی دیگر از موارد طراحی لوگو استفاده از خطوط شکسته است. این خطوط شکسته می توانند به صورت افقی و یا عمودی باشد و اینکه با یک المان ترکیب شود این کار یکی  از بهترین شیوههای طراحی لوگو در سال 2017 است.

3. طراحی لوگو نوشتارییکی از شیوه های تاثیر گذار در طراحی لوگو استفاده از نوشته است. برای درک بهتر می توانید به لوگوهای کوکا کولا و یا سونی نگاهی بی اندازید این لوگوهای از محبوبیت زیادی در بین طراحی لوگوها برخوردار هستند. می توانید در این جور از طراحی لوگوها از استایل های مختلف و یا ترکیب چند مدل متن نوشتاری استفاده نمایید.


4.طراحی لوگو صاف و یا فلتمانند سبک کوچک نمایی در  Url Hidden  سبک دیگری از طراحی لوگو  به نام طرحی فلت وجود دارد. در این نوع از طراحی شما می توانید سایه های اضافی را از تصویر حذف  نمایید و یک طرح ساده و بدون جزییات اضافی را به نمایش بگذارید.more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 49 بازديدها
Post by eli70d
 تعبیر خواب - Source Sourceتعبیر خواب
 در پنج شنبه 24 فروردین 1396 23:18

پرسش و پاسخ

تعبیر خواب

سلام در خواب دیدم پدرم که چند سالی از فوتش میگذرد در حال حمل جسد زنی هستن و قصد غسل دادان او را دارن بهش گفتم پدر جسد زنه و گناه داره شما مردها غسلش دهید .تعبیرش چیست.

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 43 بازديدها
Post by mohammad_reza_2011
 خوش آمدی ای نطق بلیغ توحید - Source Sourceخوش آمدی ای نطق بلیغ توحید
 در دوشنبه 21 فروردین 1396 04:28

اميرالمومنين علي (علیه السّلام)

خوش آمدی ای نطق بلیغ توحید

جهان به لحظه حساس تاریخ خود رسیده و نقطه عطفی در تاریخ بشر بوجود آمدهاست، نوزادی که در نسل ابراهیم خلیل(ع) ریشه دارد، در خانه کعبه متولد شده و جهاندارد به سوی سرنوشت خود به پیش می رود، سرنوشتی که قلم قضای الهی، تحولی درخشان برآن ترسیم کرده است.
در حالی که وجود با برکت و ارزشمند حضرت محمد (صل اله علیه وآله و سلم) داشتزمینه نزول قرآن را فراهم می کرد، به موازات آن باید زمینه پیدایش انسانی که قرآنرا در خود تجسم دهد، نیز باید فراهم می شد، حضرت محمد(ص) داشت مراحل کمال خود رامی پیمود و لازم بود ده سال دیگر بگذرد، تا او موفق به تسخیر آخرین قله کمال گردد،و آماده بعثت شود.
به زودی قرآن از عدالت سخن می گوید و این علی(علیه السلام) است که باید این عدالترا در همان سطحی که خدا خواسته، در وجود خویش تجسم دهد، تا مردم آن را که شنیدهاند ببینند، مردی برگزیده از طرف خداوند، تا این صلاحیت و شایستگی را داشته باشدکه بگوید، من قران ناطقم.
هدف نيل به آخرين قله کمال است، هدف اين است که انسان، انسان شود و حضرتمحمد(صلوات اله علیه) برای ایجاد این تحول، در راه تربیت انسانها به دو عامل نیاز قطعی داشت،یکی قرآن و دیگری علی(ع) و این خود پیامبر است که همیشه این دو را با هم نام می برد :( انی تارک فیکم الثقلین، کتاب الله و عترتی )، همانا دو چیز گرانبها درمیان شما می‌گذارم که پس از من هرگز گمراه نشوید، یکی قرآن و دیگری عترت و علی(ع) شاخص ترین فرد عترت است.
این کعبه نبود که شکافته می ‏شد، آغوش خدا بود که برای تحویل دادن علی(ع) به آفرینش خویش گشوده میشد، یا فاطمه بنت اسد(س) هم اکنون کعبه از شوق حضور طفل تو سينه خواهد شکافت، عظمتکودک تو آسمان ‏ها را به زانو در خواهد آورد، او کامل کننده دين احمد و سنگ صبورمحمد(ص) است، کسی که بيابان‏ های خشکِ ظلم و تبعيض را به سر سبزترين باغ‏ هایعدالت پيوند خواهد زد.
به یک باره سنگ های خارای دیوارهای بیت العتیق کعبه از شوق حضور نوزادآغوش گشودند، دیوارهای خانه کعبه که مرکز عالم و کانون سکون زمین است، با لبخندیلب باز کردند و نام علی(ع) را همچون کلامی مقدس بر زبان آوردند، فاطمه بنت اسد(س)به درون خانه خدا فراخوانده شد، تا زيباترين تولد تاريخ بشر به نام مبارک حضرت على(علیه السلام) ثبت شود، کسی که سرفراز ترین قله معرفت است، و به مریدانش آموخت،رفعت یک انسان در آزادگی اوست.
و ای مولای ما، تو به دنیا آمدی از خانه ای که صاحبش، تو را برای شگفتیتمام کائنات آفرید، گویا صاحب این خانه، بیش از همه با تو نرد عشق می باخت که آغازماجرایت را از قلب خانه خویش رقم زد.
خوش آمدی ای نطق بلیغ توحید، نگاه کن که احمد چگونه دلگرمِ آمدن توست،چگونه لبخند شکر بر لبان مبارکش نشسته است، و ذوالفقار، بی تاب رخسار تو، به آتیهای می اندیشد، که چون عصای موسی در دستان تو اعجاز کند و اسطوره بیافریند، تا خروشرعد آسای ذوالفقارت در بدر حماسه بسراید، در خندق در برابر تمامی کفر بایستد و در خیبرآسمان و زمین را به تحسین وادارد و پیوسته دل دشمنان خدا را بلرزاند.
ای مرد روزهای سخت در راه، حضرت موسی(ع) هارون را داشت و باز در غربت بود،ای یاور رسول خاتم، حضرت محمد(ص) اما تو را داشت که بت های کفر را به خاک نابودیمی کشاند، محمد(ص) تو را داشت که کعبه را از هر چه لات و عزی بود می تکاند و پرچمتوحید را بر بامش برمی افراشت، ، موسی(ع) اگر تو را داشت سامری قبیله اش را فریبنمی داد و بنی اسرائیل را گوساله ای زرین از خود بی خود نمی کرد.
سلام بر اسم بی شباهتت، که مظهر العجائب هستی و تلفظ معجزه وار نامت، تمامشیاطین زمانه را به ستیز فرا می خواند، عظمتِ نامت، تمام قیل و قال های عبث را بهسکوت وامی دارد، تا خود بر تمام صداها و کلام ها فرمانروایی کند.
علی(ع) مولود کعبه، در روز جمعه و در ماه رجب، که بت های کعبه، مشتریبیشتری داشتند، از درون کعبه پا به عرصه وجود گذاشت، تا همگان را به پرستش خدایکعبه فراخواند، بت ‏های کعبه را درهم بشکند، و پرچم ‏های ضلالت را از فراز کعبه برزمین افکند، و بر پشت بام کعبه ندای یگانگی و توحید ذات مقدس خدای تعالی را سردهد.
علی(ع) مظهر توحید، و وجودش جوهره همه انقلاب‌ های توحیدی است،انسانی که رسالت تاریخی تمامی پیامبران در او تجسم یافته، علی(ع) کسی است که نه تنها بااندیشه و سخنش، بلکه با وجود و زندگی ‌اش، به همه درد ها و نیازها و همه احتیاج‌های چند گونه بشری، در همه دوره ‌ها پاسخ می ‌دهد و تمام پرسش های بی پاسخ خلقت رابه پاسخ می ایستد، کسی که خود کعبهِ آرزوهای تمام حق‏ جویان و حقیقت‏ خواهان است،قبله عارفان و خدا پرستان است و مصباح جمال ازلی و گوهر تابناک الهی است.
حضرت علی(علیه السلام) توجیه کننده عدل و نشان دهنده عالیترین مظاهر آن بود،و دنیا از روزنه وجود علی(ع) به شناخت عدل توفیق یافت، اگر میلاد مبارک این کودکنبود، مؤمنان پس از رسول اکرم(ص) ناشناخته می ماندند، قرآن از پراکندگی بهیکپارچگی نمی رسید، حق برای چند صباحی مهلت خود نمایی پیدا نمی کرد و هیچ مصداقیبرای حکومت عدل پدید نمی آمد.
میلاد پُر برکت این نوزاد ، گنجینه بی بدیل خلقتی شد که لبریز از علم،عزت، عدالت، شجاعت، زُهد و صراط مستقیم است، کسی که اگر شمشیرش نمی بود، اساساسلام استوار نمی ماند، و ذوالفقار، برترین و گویاترین حدیث مردانگی، و نهجالبلاغه گویاترین مرتبه ایمان و علم اوست، و نامِ نامیش، هم چنان مایه امید ونویدِ شیعیان و محبانش است.
ای کمال تولد انسان، سکوت25 ساله تو بلندترین فریاد تاریخ بود که طنین اشهنوز هم ردِ پای مظلومیت، و عدالتت را در بستر تاریخ منعکس می کند، ای مظهر رسالتِتاریخیِ تمامی پیامبران، تمام واژه ‏ها از توصيف عظمت تو عاجزند، تمام عقل‏ ها ازدرک بزرگی ‏ات قاصر و تمام قلم ها ناتوان، وقتی خلافت خدا را شبگرد کوچه پس کوچه‏های کوفه و مدینه می بینند، که در پی بینوایان است، تا شادی را بین کودکان یتیمتقسیم کند.
آه ای روزگار ، لحظه ای پرده از راز خویش بردار، بگذار این همه مردمانغافل سردرگم بدانند، مردی که شب ها، نان بینوایان شهر را بر دوش می کشد، و سفرههایشان را به بزم رونق می بَرد، همین کودک معصومی است که روزها به طمع بیت المال،عدالتش را سرزنش می کنند و در تنگناها و فتنه ها تنهایش می گذارند، بگذار بدانندمردی را که برای جنگ های ناخواسته، بی دلیل سرزنشش می کنند، همین سایه معصومی استکه شب ها، درِ خانهِ بیوه زنان و یتیمان کوفه و مدینه را می کوبد تا لبخند شادی بررخسار کودکان گرسنه بنشاند.
در زمانی که پادشاهان با لشکر کشی ها و شمشیرها سرزمین ها را فتح میکردند، دوست خدا در خانه خدا متولد شد، تا از بالای منبر دلها را فتح کند، حضرتعلی(ع) ولایت آسمان و زمین را در دست داشت و بر دل ها حکم روا بود، گماشته خداوندبر زمین، نگهبان خاک، و حجت پروردگار بود، او هرگز برای فرمان روایی خود اسباب وبهانه دنیوی نخواست، همواره پا بر جای پای رسول خدا نهاد، و هیچ کس در عمل کردن بهقرآن از او پیشی نگرفت.
میلاد خجسته، پُر برکت و سراسر نورِ مولی الموحدین امیرالمومنین حضرت علی(علیه السلام) آغازگر اشاعه عدالت و مردانگی، و معرف والاترین الگوی شهامت ودیانت، بر عاشقان و رهروان راهش، و به حضرت ولی عصر(عج الله تعالی فرجه) و بر همهمردم ایران و مسلمانان جهان و به مقام معظم رهبری مبارک باد.more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 56 بازديدها
Post by bahmaneyar
 کسب درامد از مهارت - Source Sourceکسب درامد از مهارت
 در چهارشنبه 4 اسفند 1395 15:38

معرفی و بررسی آثار صوتی تصویری

کسب درامد از مهارت

https://parscoders.com/?ref=44002

هرکی هر تخصصی داره بیاد

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 149 بازديدها
Post by fazel2320
 تعبیر خواب - Source Sourceتعبیر خواب
 در شنبه 23 بهمن 1395 23:46

دیگر گفتگو ها

تعبیر خواب

سلام و خسته نباشید.
امروز من قبل از بیدار شدن یه خواب دیدم میخواستم تعبیر کنید(ساعت 9)
من توی مدسه دوچرخه ی یکی از دوستامو قرض گرفتم تا باهاش برم خونه.
سوار شدم و راه افتادم تو خیابون. خلوت بود و هوا ابری و بدون افتاب. از خیابون اصلی رفتم به کوچه و میخواستم همونطور که تو کوچه هستم یه راه به خیابون پیدا کنم و برگردم که دیدم تقریبا گم شدم. همینطوری که میرفتم یه دفه دیدم رو یه بلندی هستم و جلوم یه دشت بزرگ و سبزه و حتی همون بالایی که من بودمم سبز و جنگل بود . هوا هم افتابی و اب و هوا عالی. یه ذره ترسیده بودم . یه لحظه دیدم که جلوم ینی همون پایین پرتگاه مانند چند نفر دیگه هم هستن. میخواستم برم پیششون که از خواب پریدم.

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 175 بازديدها
Post by amirpolice2014
 اطلاعاتی در مورد کتاب ماجرای سقیفه از علامه مظفر - Source Sourceاطلاعاتی در مورد کتاب ماجرای سقیفه از علامه مظفر
 در شنبه 23 بهمن 1395 21:44

کتابشناسي

اطلاعاتی در مورد کتاب ماجرای سقیفه از علامه مظفر

سلام میشه در مورد این کتاب برام اطلاعات بذارید؟گزارش اجمالی کتاب ماجرای سقیفه ،علامه مظفر، ترجمه سید غلامرضا سعیدی

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 194 بازديدها
Post by 5555533333
 امام چون خورشیدی تابان آمد - Source Sourceامام چون خورشیدی تابان آمد
 در سه شنبه 19 بهمن 1395 20:50

شخصيت ها

امام چون خورشیدی تابان آمد

قلب تپندۀ انقلاب اسلامی روز دوازده بهمن سال1357 درساعت۹:۳۰ دقیقه بامداد داخل هواپیمایی بود که در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین نشسته بود، موعدش رسیده بود و در بزرگ باز شده بود، امام پله‌ها را پایین آمد، حکم پیری داشت که عبا بر می‌کند، ورود امام عزیز برای مردم ایران حلاوت و سُکر صبح را داشت، نوری وارد شده عسل در دهان می‌گذاشت، پرنده‌ای به ایران آمده بود، قلب‌ها درقفس سینه پرپر می‌زد، بال زدن پرنده بیدارمان کرد، مِهر امام، شکاف انداخت و از تخته در نفوذ کرد به دل‌های عاشقانش.
دیگر هیچ چیزی نمی‌توانست بین رشتهِ ارادت مردم ایران به امام‌شان فاصله بیندازد، عاشقانش از محفظه چهارم وجود پریده بودند به شاخه اول، آنها این حالت را از قبل می ‌شناختند، یقین آدمی ما همانی نیست که نام ما را داشت، پرده ای مخفی تر، تا موعدش نرسد پرده نمی افتد، در دوازدهم بهمن1357این پرده افتاد.
امام آمده بود و نفس‌ها به شماره افتاد، چشم‌های بی‌قرار و منتظر به آسمان دوخته شده بود، به محض پا گذاشتن به ایران لحظه‌ای نبض زمان ازحرکت ایستاد، دیگر از خفت و خواری زمان قبل خبری نبود، چشم‌ها باز شده بود، ازدوازده بهمن 57 این تن مال ما نیست، قبل از آن هم نبود، امام آمد، امامی که نه برگشت می‌شناخت و نه توقف، مقدماتی راهی را هم که در پیش گرفته بود را از قبل فراهم کرده بود.
بزرگ رهبری که همیشه خود را در محضر خدا می دید،منیَتی نداشت، از دشمنان ایران و اسلام هراسی به دل راه نمی داد، لذا نه می ترسید،نه مأیوس می شد و نه هرگز دچار غرور می گشت.
رهبری که قدرت و نیروی مردم را باور داشت، عزت و شرف مردم ایران را، حیثیت و شرف خود می دانست، در افکارش عزت و سربلندی مردم ایران اهمیتی مثال زدنی داشت، قلبش برای عزت و اقتدار مردم ایران می تپید، و تلخی حقارت پادشاه هان خائن و مسئولین خود فروش را نمی توانست تحمل کند و سخت آزرده و غمگین می گشت.
مردم ایران، مردمی بودند که قرن ها زودتر از تمام ممالک آسیایی و خاور میانه، برای استقلال آزادی و حذف دیکتاتوران و پادشاهان فاسد،به رهبری روحانیان و سیاسیون آزادیخواه قیام کرده بودند و هزاران شهید داده بودند،اینک انقلاب شان به رهبری امام و به دست جوانانی که باور توانائی امام، آنان رابارور کرده بود، داشت به پیروزی می رسید.
بزرگ رهبری آمده بود با اندیشهِ آفتاب و آرمانی ازباران، با آمدنش در کمتر از ده روز تندیس های دیرینه ظلم و ستم یکی یکی شکست، غولهای2500 ساله فساد و خفقان در فواره خون شهیدان نابود شدند، رهبر و مرشدی که همه بت های جاهلییت و کفرِ زمانه را در هم کوبید، و آرمانی ترین آیینِ ، مکتبِ انسان ساز اسلام را با خود آورده بود، همو که طپشِ قلبش، طنین بالندگی انقلاب بود.
امام با دلی سرشار از خلوص و ایمان، و با بُرهانی برُنده علیه رژیم ستم شاهی، در دلش دژی بنا کرده بود از صبر و توکل و امید، مردم ایران با آگاهی کامل، امام را به عنوان رهبر خود قبول کردند، به قضاوت او اعتمادکردند، و تاریخ ثابت کرد که مردم ایران اشتباه نکردند.
عشق و دلدادگی ملت ایران به رهبرشان در دل و جان آنها ریشه داشت، استقبال مردم از امام، از فرودگاه تا بهشت زهرا ، خود تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتي بود که در عصر اسارت انسان، و در روزگار قحطي آزادگی، صفحه اي زرينی در تاريخ حيات طيبه آدمي گشوده بودند، ملتی که داغ به دل داشت، و تشنه آزادی، استقلال و هویت واقعی خود بودند.
امام به زندگی ایرانی ‌ها معنی داد، مردمی که رهایی از خفقان رژیم ستم شاهی را فقط از یُمن وجود قدوم پر برکت امام می دیدند، ملت ایران در امام راحل چیزی دیدند که کیمیا بود، مردمی که رهروان واقعی راه امام راحل اند و هرگز به زنجیرهای گذشته بر نخواهد گشت.
در دوازدهم بهمن سال57 بزرگ رهبری آمده بود بااندیشه استقلال آزادی، جمهوری اسلامی، با سال‌ها خستگی از رنج فراق، با دلی پرامیدو عزمی راسخ، با قدم‌هایی استوار و قامتی با صلابت و کوله باری از عزت و شرف وآزادی بر دوش، با دستان مبارکش پرچم فتح و پیروزی را برافراشته کرد، و مردم ایران به اندیشه شکوهِ روزگار جاودانه می‌اندیشند.
حق آمد و باطل رفت، این اشک شوق بود که از دیده منتظران فرو می‌غلتید، دوازده بهمن1357 سرزمین ایران سرشار از تبسم و عشق بود،انتظار ملت رنج کشیده ایران به پایان رسیده بود و مراد سینه سوخته مردم ایران واردفرودگاه مهرآباد شد، قامت افراشتهِ مردی که شرف و عزت و استقلال و آزادی ملت ایران را با خود به ارمغان آورده بود، همه شهر گلباران و چراغانی شده بود، خنده از لب‌های هیچکس دور نمی‌شد، میلیون‌‌ها انسان از سراسر ایران برای دیدن امام به تهران آمده بودند، تا از نزدیک چهره نورانی رهبر و مراد خویش را ببینند.
امام برای سلام و ادای احترام به شهدایی که به دست رژیم سفاک ستم شاهی شهید شده بودند همان اول راه بهشت زهرا را در پیش گرفت، امام به یاری ملتش آمده بود که دیگر زنجیر اسارت و تحقیر را تاب نیاورده بودند، او ازدیار ایمان و یقین و از شهر نجف از نزد مولا و آقای خود حضرت علی (ع) آمده بود تابه حکومت ظلم و طاغوت پایان دهد.
امامی که بیانیه‌هایش قصیده های بلند آزادی بودند،سخنانش مرهمی بود بر دل‌های دردمند و عاشق، قلمش ذوالفقاری بود بر فرق سرِ کفر ونفاق، گام‌هایش استوار بود و بت شکن، و روشنیِ نگاه مقتدرش ریشه ظلم را ‌خشکاند ودیوارهای تزویر را فرو ریخت.
تهران و همه شهرها و روستاهای ایران همهمه خون بود وگلوله، خیابان‌هایی که به آتش کشیده شده بودند و دیوارهای سوراخ شده از گلوله‌های سُربی طاغوت زمان، جوان هایی که هر لحظه در خون خود به خاک می‌افتادند، شهدایی که عاشقانه در کف خیابان‌ها نگاهشان به افق خیر شده بود و با خود می‌گفتند، عاقبت امام از راه خواهد رسید!.
امام (ره) خوب می‌دانست که رژیم ستم شاهی باپشتیبانی و همکاری سلطه‌گران قدرتمند جهانی، اگر به خواسته‌های نامشروعشان نرسندهر کاری می‌کنند، حتی صحبت از انفجار هواپیمای امام (ره) شده بود تا امام رابترسانند تا به ایران نیاید، یا دیرتر بیاید تا مجالی برای کودتایی همچون کودتای28مرداد سال1332 داشته باشند.
ولی امام با شجاعتی بی‌نظیر و با اطلاع قبلی در 12بهمن57 وارد ایران شد و خط بطلانی بر رژیم متعفن پهلوی کشید، امام ثابت کرد که حراست از ارزش‌های انقلاب تکلیف مردمانی است که با ذوق و شوق و از جان دل با خدامعامله می‌کنند و در راه پیشرفت اسلام از مرگ نمی‌ترسند، امام ابراهیم وار تبر به دوش گرفت، و بُت‌های طاغوت زمانه را در هم شکست.
امام خمینی(رضوان اله علیه) ثابت کرد که برای رسیدن به تمدن اسلامی باید از هزاران گلوله عبور کرد تا به پیروزی رسید، امام می‌گفت مسلمانان یک هدف مشترک دارند و می‌توانند با هم به آن هدف برسند، امام به جهانیان فهماند که تنها اسلام است که مایه سعادت بشر است، و پیروزی واقعی وقتی است که اسلام، با همه ابعاد و احکامش در ایران پیاده شود، و پیروزی نهایی زمانی است که اسلام در همه اقطار عالم حکومت کند.
انرژی مثبتی که امام به ملت ایران تزریق کرد اینک عالم گیر شده است، ولایت فقیه را که امام راحل پایه گذاری کرد، یک تمرکز قدرت وقبضه اقتدار شده است، ایران را ایرانی مقتدر کرده است، و این اسلام ناب محمدی به پشتیبانی ولایت فقیه است که عقربه زمان را به نفع اسلام ناب محمدی (ص) چرخانده است.
ورود امام به ایران حتی غرور ملت ‏های مستضعفی را که سالیانی زیادی مورد ظلم قرار گرفته بودند را به آنان باز گرداند، امام نه تنهاتوانست سرنوشت کشور ایران را تغییر دهد، بلکه میلیون‏ها انسان غرق شده در دنیای مادی گری را، به بازگشتی دوباره به معنویت و اسلام فراخواند، و این اسلام بود که عامل اصلی هدايت كننده اين انقلاب، توسط امام بود.
خوش آمدی به وطن ای بزرگ رهبر مجاهد، سلام خدا برروح ریحان تو باد ای امام عاشقان و مُصلحان، سلام و صلوات خدا بر روح بزرگ رهبری که با فداکاری ها، مجاهدت ها و رهبری قاطع خود، ایران و اسلام را در بین جهانیان دوباره زنده کرد، ندای تکبیر و توحید را به گوش جهانیان رساند و مجد و عظمت مسلمانان را دوباره به آنها باز گرداند.
خدایا روح بلند امام را از ما راضی نگه دار، خدایابه ما یاری بده تا بتوانیم راه امام و شهیدان انقلاب رو ادامه بدهیم، از انقلاب اسلامی پاسداری کنیم و میثاقی که با امام خمینی (ره) و جانشین عزیز و صالحش امام خامنه‌ای(حفظ اله) بسته‌ایم را جاودانه کنیم.
دوازدهم بهمن، روز بازگشت پیروزمندانه و شکوهمندانهِ حضرت امام خمینی (رضوان اله علیه) به وطن فرخنده باد، روز آزادی ایرانیان از چنگال اسارتِ دیوان و ددان مبارک باد، و دهه مبارک فجر در سی و هشتمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بر همگی مردم ایران و جهان مبارک باد.


  

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 200 بازديدها
Post by bahmaneyar
 طراحی گرافیک اختصاصی برای سایت شرکتی - Source Sourceطراحی گرافیک اختصاصی برای سایت شرکتی
 در سه شنبه 12 بهمن 1395 10:14

کتاب مخصوص ویندوز

طراحی گرافیک اختصاصی برای سایت شرکتی

بخش گرافیک یک وب سایت ، یکی از بخش های مهم در مراحل  Url Hidden  می باشد . در  Url Hidden  داشتن یک گرافیک اختصاصی می تواند کمک شایانی به آشنایی کاربران ورودی وب سایت شما با کسب و کارتان داشته باشد .
گرافیک اختصاصی برای طراحی سایت شرکتی
استفاده کردن از گرافیک تخصصی در وب سایت شرکتی شما، برتری تان را نسبت به رقبای کاری تان افزایش می­دهد. با بهره­گیری از گرافیک مناسب برای سایت شرکتی، می­توانید مشتری بیشتری جذب کنید پس طراحی وب سایت شما در سیستم اینتن سایت دیزاین با قالب اختصاصی صورت می­پذیرد که برای آن کار طراحی گرافیکی مناسبی برای شما ارائه می­کنیم .

استفاده از طراحی گرافیک اختصاصی در طراحی سایت شرکتی
هر سازمانی بر مبنای فعالیتهایش نسبت به طراحی سایت شرکتی خود اقدام می­کند و بر اساس خدماتش طرحی برای سایت خود در نظر می­گیرد بنابراین خواستار طراحی وب سایتی کاملا اختصاصی است. اینتن سایت دیزاین از ایده شرکتها حمایت نموده و آن را بر اساس خواسته نماینده شرکت پیاده می کند. همچنین برای شرکت ها پیشنهاداتی هم ارائه میکند تا بتوانند تصمیم گیری مناسبی داشته باشند.
اثرگذاری گرافیک سایت شرکتی در سئو وب سایت
 Url Hidden  یکی از گزینه های مهم در تجارت الکترونیک، بهینه سازی وب سایت است. سئو برای موتورهای جستجو، راهکاری محسوب میشود برای رساندن رتیه وب سایت شما در بالاترین نتایج جستجوی گوگل.
برای انجام سئو سایت فاکتورهای بیشتر از دویست مورد قابل ملاحظه وجود دارد: من جمله نگه داشتن کاربر در وب سایت به مدت طولانی تر. از موارد دارای جذب کاربر، نوع و نحوه طراحی گرافیک یک سایت است. کاربر هنگام ورود به سایت، صفحه اول آن را ملاحظه کرده و به سرعت درخصوص ماندن یا خارج شدن شان از آن سایت تصمیم می­گیرند. لذا طراحی گرافیک سایت شرکتی شما باید برای این پنج ثانیه مهم، بهترین ایده را پیاد نماید تا کاربر را راضی به ماندن در سایت نماید. طراحی سایت اینتن برنامه حرفه ای مطلوبی دارد تا کاربران به مدت طولانی در سایت شما بمانند.
طراحی سایت شرکتی با گرافیک حرفه­ ای اینتن
طراحی سایت اینتن با در اختیار داشتن تیم گرافیک آکادمیک و با تجربه ، طراحی سایت شرکتی با کیفیت بسیار بالایی را در اختیار مشتریان قرار می دهند . تیم طراحی ما از افراد باتجربه و حرفه ای در زمینه طراحی گرافیک، طراحی وبسایت و سئو سایت تشکیل شده و کارشناسان طراحی سایت اینتن در امر سئو سایت، مناسب­ترین پیشنهادات را درخصوص طراحی گرافیکی قالب وب سایت و پشتیبانی گرافیکی وبسایت ارائه خواهند نمود.
نتیجه گیری : همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که گرافیک یک وب سایت در حقیقت ویترین شرکت شما است که می تواند تاثیر بسیار زیادی در دید مشتری نسبت به کسب و کار شما داشته باشد . پس در انتخاب گرافیک مناسب در طراحی وب سایتتان ریز بینی های متناسب با شغلتان را داشته باشید . گرافیک جز مهم ترین موضوعات در امر برندینگ در دنیای اینترنت دارد . ماندگاری گرافیک وب سایت شما در ذهن کاربران ورودی به وب سایت شما می تواند تاثیر بالایی در بازگشت کاربر به وب سایت شما داشته باشد .

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 210 بازديدها
Post by tehran-design
 اشتباهات سئو سایت - Source Sourceاشتباهات سئو سایت
 در چهارشنبه 22 دی 1395 12:47

دیگر گفتگو هااشتباهات سئو سایت

بدترین توصیه‌ای که برای توسعه کسب و کار اینترنتی شما می‌توان کرد، آن است که بگوییم  Url Hidden  را نادیده بگیرید و فقط روی محتوا  تمرکز کنید.  Url Hidden  وبسایت شما را به زبانی تبدیل می‌کند که هر موتور جستجویی می‌تواند به آسانی آن را متوجه شود؛ بنابراین کاربران صفحات شما را مشاهده خواهند کرد. اما در این راه مرور اشتباهاتی که کسب و کارها به طور مکرر مرتکب می‌شوند می‌تواند برای شما درس هایی داشته باشد.

  1. کلیدواژه ها (عبارات کلیدی مهم)
شما همواره هم به کلیدواژه نیاز دارید. دو اشتباهی که در این زمینه مرتکب می‌شوید این است: چاشنی دادن به کلیدواژه و هدف قرار دادن کلمات اشتباه.

چاشنی دادن (تاکید بیش از اندازه و در واقع بزرگنمایی)  با استفاده از عبارات کلیدی دقیق در پسامدهای غیرعادی، موتور جستجو را فریب می دهد. این کار باعث می شود که موتورها شما را جریمه کنند؛ در واقع عبارت شما هیچ معنایی نخواهد داشت. گوگل برای تجزیه و تحلیل هدف، صفحه سایت شما را از نمایه سازی معنایی نهفته (LSI) بررسی می کند و تغییرات کلیدواژه را مشخص می کند. به جای تکرار واژه به واژه، از مترادف ها و جایگزین های دیگر استفاده کنید. کلیدواژه را در عنوان، بند اول، توضیحات اصلی و در داخل متن استفاده کنید.

  1. متن لنگر یا همان  Url Hidden 
متن لنگر کلمات قابل کلیک کردن در یک هایپرلینک است. شما می توانید برای متن های دارای برند، لینک های خالی و لینک های دنباله دار، از متن لنگر استفاده کنید و صفحه خود را در سایر مطالب وبسایت و وبسایتهای خارجی مرتبط پیوند دهید.در واقع همانطور که همواره خدمت شما عرض کرده ام، مهم ترین استفاده این هایپرلینک ها زمانی است که سایت های دیگر مطالب سایت شما را کپی می کنند و برای شما بک لینک کاملا مرتبط می سازند !

  1. بهینه سازی تصویر
محتوای دارای تصویر کلیک، لایک و اشتراک گذاری های بیشتری خواهد داشت. اما مشکل آن است که موتورهای جستجو نمی توانند تصاویر را ببینند (البته کم کم داریم به شرایطی می رسیم که گوگل تصاویر را هم تحلیل می کند !!). در این خصوص موتورها به توضیحات متنی نیاز دارند. بهتر است یک نام فایل کاملا مرتبط، زیرنویس و عنوان برای تصویر مشخص کنید.

  1. استراتژی لینک ها
در یک نظرسنجی مشخص شد که 90 درصد افراد از نشریات و تبلیغات به عنوان بهترین استراتژی تقویت سئو و ایجاد لینک استفاده می کنند. باید مراقب باشید که لینک های وبسایت های جریمه شده و نامعتبر را در مطلب خود نگنجانید.در واقع اصل صحبت ما در این نکته سایت  Url Hidden  های ارزشمند و موثر است.

  1. طرفداران و دنبال کنندگان
 Url Hidden  بی نظیر هستند اما تعداد طرفداران شما چندان تعیین کننده نخواهد بود. مشارکت و فعالیت است که اهمیت دارد. باید مشخص کنید نحوه برقراری ارتباط و تعامل با افراد و برخورد آنها با شما چگونه است؟ اعداد و ارقام مهم نیست، فعالیتی که ایجاد می کنید و میزان مشارکت مخاطبان شما مهم است.

لطفا مورد 5 را دوباره به دقت بخوانید.این مورد از بنده به کرات پرسیده شده است.


more ...


آمار و اطلاعات : 2 پست || 694 بازديدها
Post by fns4565
 دوازده نکته اخلاقی مهم - Source Sourceدوازده نکته اخلاقی مهم
 در دوشنبه 20 دی 1395 10:53

اخـلاق

دوازده نکته اخلاقی مهم


مرحوم شیخ رجبعلی خیاط که از بزرگان عصر ما بودند، دوازده نکته مهم را بیان فرمودند:

نکته1- اگر ما به قدر ترسیدن از یک عقرب، از عِقاب خدا بترسیم، عالَم اصلاح می شود.


نکته2- تو برای خدا باش، خدا و همه ملائکه اش برای تو خواهند بود. «مَن کانَ لله، کان الله لَه»


نکته3- سعی کنید صفات خدایی در شما زنده شود؛ خداوند کریم است، شما هم کریم باشید. رحیم است، رحیم باشید. ستاّر است، ستار باشید...


نکته4- دل جای خداست، صاحب این خانه خداست. آن را اجاره ندهید.


نکته5- کار را فقط برای رضای خدا انجام دهید، نه برای ثواب یا ترس از جهنّم.


نکته6- اگر انسان علاقه ای به غیر خدا نداشته باشد، نفس و شیطان زورشان به او نمی رسد.


نکته7- اگر کسی برای خدا کار کند، چشم دلش باز می شود.


نکته8 - اگر مواظب دلتان باشید و غیر خدا را در آن راه ندهید، آنچه را دیگران نمی بینند شما می بینید. و آنچه دیگران نمی شنوند، شما می شنوید.


نکته9- هرکاری می کنید نگویید: "من کردم"، بگویید: «لطف خداست». همه را از خدا بدانید.


نکته10- نفس امّاره را مهار کنید و با آن مخالفت کنید.


نکته11- به سادات احترام بگذارید، و آنان را در هر مرتبه و منزلتی هستند گرامی بدارید.


نکته12- انسان هرقدر به دستورات پروردگار عمل کند، به همان اندازه به خدا نزدیک می شود.برگرفته از کتاب: آخرین امام، ص163 تا 165more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 337 بازديدها
Post by fns4565

ورود

نام کاربري:   کلمه عبور:   مرا در هر بازديد به ياد داشته باش !  

آمار و اطلاعات

آمار و اطلاعات

تعداد پست ها 39806 | تعداد مبحث ها 9384 | تعداد کاربران 77284cron
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB & CentralClubs

[ Time : 0.262s | 7 Queries | GZIP : On | Load : 1.82 ]
Seo