کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.


»» صراط مستقیمی جز علی علیه السلام نیست ««
امروز پنج شنبه 3 خرداد 1397 15:26

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است


News News of مرکز نشر اعتقادات » مرکز نشر اعتقادات

امام حسن عسکری (علیه السلام) : " تمام پلیدی ها در خانه ای قرارداده شده و کلید آن دروغگویی است "

مرکز نشر اعتقادات - News - Digest - Source Source » مرکز نشر اعتقادات - News - Digest

 تعبیرخواب - Source Sourceتعبیرخواب
 در پنج شنبه 3 خرداد 1397 09:39

سوال ، پيشنهاد و انتقادها

تعبیرخواب

با سلام مادر بنده خواب دیدند سر مزار حضرت عباس متوسل شده اند و در جیبشون یک دوتومنی گزاشته اند و گفته اند آن هایی که حاجتشون رو گرفته اند آن پول رو گزاشتیم داخل جیبشان از طرف حضرت عباس آیا این خواب تعبیرش میتونه قبولی حاجت باشه؟

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 3 بازديدها
Post by Amir۱۲۳
 دفترچه انتخاب رشته دکتری - Source Sourceدفترچه انتخاب رشته دکتری
 در چهارشنبه 2 خرداد 1397 08:59

دیگر گفتگو ها

دفترچه انتخاب رشته دکتری

دفترچه انتخاب رشته دکتری


اهمیت مرحله انتخاب رشته بر هیچ یک از داوطلبان پوشیده نیست و تمامی داوطلبان می دانند که نحوه عملکرد در این مرحله سرنوشت و آینده شغلی آنها را رقم خواهد زد. بنابراین پس از آزمون دکتری، انتخاب رشته دکتری یکی از بزرگ ترین دغدغه دانشجویان به شمار می رود. اگرچه داوطلبان تا رسیدن به این مقطع بارها فضای انتخاب رشته را تجربه کرده اند و با شرایط آن آشنا هستند اما با توجه به حساسیت هایی که انتخاب رشته به همراه دارد شاهد نگرانی ها متقاضیان در این مرحله هستیم.به همین منظور ایران مشاوره این مقاله را به مشاوره انتخاب رشته دکتری اختصاص داده است تا متقاضیان پیش از انجام انتخاب رشته و به عبارت بهتر برای جلوگیری از اشتباه در انتخاب رشته به مطالعه این مقاله بپردازند و از تمامی موارد مرتبط با انتخاب رشته دکتری از جمله زمان و نحوه انتخاب رشته دکتری ،شرایط انتخاب رشته دکتری ،زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری و … مطلع شوند. دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد و  Url Hidden  شرایطی را برای داوطلبان فراهم میکند تا داوطلبان ثبت نام دکتری بتوانند با مطالعه آن بتوانند در رشته ی تحصیلی خود بهترین انتخاب کد رشته محل را داشته باشند. در ادامه توضیحاتی در زمینه مشاوره انتخاب رشته دکتری خواهیم داد که توصیه می کنیم ما برای راهنمایی خود در انتخاب رشته آزمون دکتری مطلب را به طور کامل مطالعه فرمایید.

زمان و نحوه انتخاب رشته دکتری

در رابطه با زمان و نحوه انتخاب رشته دکتری لازم است بدانید که آن دسته از داوطلبانی که در آزمون دکتری شرکت کرده اند و برای آن ها کارنامه صادر شده است و مجاز به انتخاب رشته شده اند این امکان را خواهند داشت تا در اردیبهشت ماه نسبت به انجام انتخاب رشته دکتری اقدام نمایند.البته این شرایط برای داوطلبان انتخاب رشته دکتری سراسری صدق می کند و از شرایط اصلی داوطلبان انتخاب رشته دکتری آزاد در برای انجام انتخاب رشته ، شرکت در آزمون دکتری و صدور کارنامه برای آن ها خواهد بود.همچنین باتوجه به ادغام ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه  آزاد با آزمون سراسری کلیه داوطلبانی که در آزمون دکتری شرکت کرده اند می توانند در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد نیز شرکت نمایند و حق انتخاب رشته هایی که در دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه می باشد را داشته باشند.

مشاوره انتخاب رشته دکتری

لازم است بدانید که کنکور دکتری 97 شامل دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه می باشد.داوطلبان کنکور دکتری 97 باید ابتدا در آزمون کتبی شرکت کنند، پس از اینکه کارنامه نتایج اولیه آزمون کتبی دکتری 97 منتشر شد، داوطلب اگر مجاز به  Url Hidden  شده باشد می تواند انتخاب رشته کند. داوطلبان در ابتدا باید برای اطلاع از اینکه در چه دوره هایی مجاز به انتخاب رشته شده اند کارنامه را با دقت مطالعه کنند. ممکن است داوطلبان در دوره های روزانه و بورس خارج از کشور و یا دوره های غیر روزانه مانند دانشگاه پیام نوردانشگاه آزاد ، دانشگاه غیرانتفاعی ، و پردیس های خودگردان مجاز شده باشند و یا ممکن است که داوطلبان هم در دوره های روزانه و هم غیر روزانه مجاز به انتخاب شده باشد.برای اطلاع از شهریه دکتری بر روی لینک کلیک نمایید.

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری


پس از مشخص شدن نتایج انتخاب رشته دکتری 97 متوجه خواهید شد که در کدام رشته ها و دانشگاه های سراسری دعوت به مصاحبه شده اید. به احتمال زیاد نتایج انتخاب رشته دکتری سراسری 97 نیمه دوم اردیبهشت ماه اعلام می گردد در نتیجه مصاحبه دکتری از اواخر اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد که البته زمان برگزاری مصاحبه توسط دانشگاه های سراسری مشخص و ظی تماس تلفنی به شما اعلام خواهد شد. متقاضیانی که پذیرفته نشده اند هم می توانند در مرحله شرکت کنند.پس از انجام انتخاب رشته با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش داوطلبان دعوت شده به  Url Hidden  باید به دانشگاه خود جهت انجام مصاحبه مراجعه نمایند.پس از شرکت در مصاحبه نوبت به اعلام نتایج می رسد که برخلاف دانشگاه های آزاد ، از سمت دانشگاه های سراسری شخصا با داوطلب تماس گرفته می شود و نتایج مصاحبه را اعلام می نمایند.بنابراین تمامی متقاضیانی که در آزمون دکتری سراسری شرکت کرده اند می توانند در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری شرکت کنند و در صورت دعوت نشدن به مصاحبه دکتری سراسری 97 و  Url Hidden  نیز امکان شرکت در این مرحله وجود دارد.

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری

تکمیل ظرفیت دکتری سراسری یک فرصت مجدد برای افرادی که در آزمون دکتری شرکت کرده اند و در رشته مورد دلخواه خود قبول نشده اند می باشد. اگر شما هم جزو آن دسته افرادی می باشید که از رشته قبولی خود ناراضی هستید می توانید با شرکت در تکمیل ظرفیت شانس خود را دوباره امتحان کنید.چنانچه بخواهید در  Url Hidden  و تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 97 شرکت کنید باید فرم ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری را تهیه و اطلاعات خود را با توجه به رشته و کد ثبت کنید و توجه داشته باشید هر داوطلب می تواند در این مرحله 30 انتخاب از رشته های ارائه شده در دفترچه ثبت نام آزمون دکتری سراسری انتخاب کند.داوطلبانی که در مرحله اول و مصاحبه دکتری پذیرفته شدند مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت و در صورت پذیرفته شدن در مرحله آخر پذیرش قبلی آنها حذف و نتیجه نهایی آنها مورد قبول خواهد بود پس می بایست در کد رشته قبولی جدید ثبت نام کرد.

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 33 بازديدها
Post by amlq3457
 مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد - Source Sourceمشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد
 در چهارشنبه 2 خرداد 1397 08:52

دیگر گفتگو ها

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد

بعد از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد، انتخاب رشته مهمترین مرحله محسوب می شود چرا که در این مرحله سرنوشت داوطلبان رقم می خورد. بنابراین بایستی انتخاب رشته با دقت بسیار زیادی انجام شود. برای این کار در ابتدا باید دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 را با دقت و به طور کامل مطالعه فرمایید و سپس اقدام به انتخاب رشته نمایید.با وجود ادغام آزمون، ثبت نام کارشناسی ارشد آزاد و سراسری 97 ، دفترچه راهنمای انتخاب رشته سراسری و آزاد 97 به طور جداگانه و از طریق سایت سازمان سنجش و دانشگاه آزاد منتشر می شود و همچنین انتخاب رشته ارشد و سراسری نیز جداگانه انجام خواهد شد. تحلیل صحیح در نتایج کنکور کارشناسی ارشد و نتایج کنکور کارشناسی ارشد آزاد این آزمون برای انتخاب رشته و گزنش بعدی مهم وسرنوشت ساز است.در ادامه مطلب اطلاعات کامل در زمینه نحوه و نکات انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد و سراسری توضیح خواهیم داد.

تعیین اولویت انتخاب رشته کارشناسی ارشد

پس از کسب رتبه قبولی در آزمون، داوطلبان در موقعیت حساس تری نسبت به مرحله آزمون، یعنی در مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد قرار می گیرند.در مقطع کارشناسی ارشد دوره های مورد پذیرش برای دانشجویان عبارتند از : دوره های روزانه ، شبانه ، پیام نور ، پردیس خودگردان ، غیر انتفاعی و مجازی که در ذیل به آنها اشاره می شود.انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 یعنی اینکه بدانید با رتبه ای که در آزمون کارشناسی ارشد به دست آورده اید، چه رشته و گرایش و دانشگاهی را در مقطع ارشد براساس قبولی های ارشد سال 96 قبول می شوید. شانس قبولی شما در کارشناسی ارشد نسبت مستقیمی دارد بارتبه شما در سهمیه به اضافه اولویت بندی انتخابهای رقبای شما در آزمون ارشد که مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد شده اند.قبل از فرایند انتخاب رشته حتما به آینده تحصیلی رشته ای که می خواهید آن را انتخاب کنید توجه نمایید. یعنی ادامه تحصیل در مقطع دکتری در رشته خودتان را بررسی کنید و ببینید که آیا در رشته ای که می خواهید انتخاب کنید در مقطع دکتری نیز پذیرش مناسبی را در کشور دارد یا خیر. برای مثال ممکن است رشته ای در مقطع کارشناسی ارشد حدود 120 نفر پذیرش را داشته باشد اما در مقطع دکتری همان رشته 2 تا 5 نفر پذیرش داشته باشد. در نتیجه حتما به ادامه تحصیل در مقطع دکتری نیز توجه نمایید.برای  Url Hidden  و  شرایط کارشناسی ارشد بدون آزمون بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد

پس از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 97 ، نوبت به  Url Hidden  و   Url Hidden  پس از آن نوبت به انتخاب رشته کارشناسی ارشد می رسد. انتخاب رشته کارشناسی ارشد نیمه دوم مرداد ماه سال جاری انجام می شود. زمان دقیق آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 مشخص می گردد. با توجه به اين که گزينش نهايی داوطلبان ، براساس نمره کتبی و معدل مؤثر آن ها خواهد بود لذا تقدم و تأخر انتخاب ها هيچ تأثيری در پذيرش يا عدم پذيرش آن ها نخواهد داشت، يعني 80% نمره کتبی به اضافه معدل تراز شده در نظر گرفته می شود.داوطلبانی که تمایل به انتخاب رشته های دارای بورسیه هستند می توانند حداکثر 2 کد رشته محل از رشته های دارای بورسیه را انتخاب نمایند.به محض اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 حتما در سایت و کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد تا شما داوطلبان گرامی فرصت محدود انتخاب رشته را از دست ندهید.

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد

داوطلبان باید توجه داشته باشید که انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 به صورت جداگانه از انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 انجام می گیرد اما نتایج نیز از طریق سایت های مجزا اعلام خواهد شد. بعد از اعلام نتایج اولیه در قالب کارنامه کتبی و اینترنتی و  Url Hidden  و انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 97 توسط متقاضیان در دهه دوم خردادماه ،در دهه اول تیرماه، معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته محل های واجد شرایط ویژه و نیز بورس ها و آزمون مرحله نهایی رشته های برخوردار از کنکور تشریحی و پروژه اعلام می شوند. اما اعلام نتایج نهایی ارشد 97 بعد از این تاریخ ها و در مرحله آخر خواهد بود. در مقطع ارشد، معیار پذیرش رتبه داوطلبان است.بر طبق روش گزینش در انتخاب رشته کارشناسی ارشد گزینش نهایی بر اساس 80% نمره کتبی آزمون و 20% معدل تراز شده کل دوره کارشناسی شما می باشد. منظور از معدل تراز شده ضریبی است که وزارت علوم برای هر دانشگاه در معدل کل شما اعمال می نماید.
تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد

تمامی دانشگاه های دولتی در صورتی که در برخی کد رشته ها ظرفیت خالی داشته باشند اقدام به تکمیل ظرفیت در آن رشته ها می کنند.  Url Hidden  و تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 یک فرصت طلایی برای داوطلبان محسوب می شود. دانشگاه ها پس از مشخص شدن اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد سراسری 97 و اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 در صورت وجود ظرفیت اقدام به تکمیل ظرفیت می کنند. امسال نیز در صورت انجام تکمیل ظرفیت احتمالا از اواخر شهریور تا اوایل مهر ماه تکمیل ظرفیت رشته محل های دارای ظرفیت انجام شود.شرط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97 این است که داوطلب بایستی در کنکور کارشناسی ارشد 97 که در تاریخ 6 و 7 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد شرکت کرده و برای وی کارنامه صادر شده باشد. یعنی حتی داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته نشده اند نیز می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سراسری 97 ، شرکت کنند. لازم به ذکر است حتی داوطلبانی که در مرحله انتخاب رشته مجاز به انتخاب رشته های دوره روزانه نبودند می توانند در تکمیل ظرفیت رشته های دوره روزانه را نیز انتخاب کنند.

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 35 بازديدها
Post by amlq3457
 چند سوال در مورد قرآن کریم و اسلام - Source Sourceچند سوال در مورد قرآن کریم و اسلام
 در يکشنبه 23 اردیبهشت 1397 21:50

علوم قرآنی

چند سوال در مورد قرآن کریم و اسلام

سلام علیکم خدمت همگی مدیران و اعضای سایت .
بعد از غیبت 4 ساله دوباره اومدم اینجا .
چند سوال :
1- به نظرتون حدوداً چند نسخه از قرآن کریم الان وجود داره در دنیا ؟
2- آیا فرقی هست بین این نسخه های قرآن کریم؟ یعنی مثلاً نسخه هایی که در عربستان هست فرق داره با نسخه های ایران ؟
نسخه های امریکا فرق داره با نسخه های چین ؟3- اگر بله , چه فرقی دارند ؟

بقیه ی سوالها رو بعداً میپرسم

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 282 بازديدها
Post by MOHAMMAD_ASEMOONI
 زبان روزه در باشگاه ورزشی - Source Sourceزبان روزه در باشگاه ورزشی
 در دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 05:36

روزه

زبان روزه در باشگاه ورزشی

سلام خسته نباشید .من باشگاه ورزشی میرم و اونجا هم آهنگ میذارن میخواسم بپرسم مشکلی نداره اگه روزه باشم توی ماه رمضان .آهنگ هم ک گذاشتن .روزه ی من صحیح هست یا خیر .

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 424 بازديدها
Post by 3490309804
 تعبیر خواب - Source Sourceتعبیر خواب
 در يکشنبه 9 اردیبهشت 1397 14:45

سوال ، پيشنهاد و انتقادهاتعبیر خواب

سلام. ازتون خواهش میکنم خواب منو تعبیر کنید یا منو به یه معبر یا مراجع تقلید معرفی کنید که خوابمو برام تعبیر کنن. این خیلی حیاتیه
خواب درباره برادرمه. خواب دیدم تو یه قبرستون قدم میزدم که صدای افتادن کسی داخل آب به گوشم رسید. دویدم تا ببینم چیه دیدم برادرم بود که توی یه قبر افتاده بود. قبر تا بالای اون پر از آب بود و هیچی از بالای قبر قابل دیدن نبود چون اون آب کدر و تاریک بود. فقط بهم الهام شده بود که اونی که توی این آب داخل قبر افتاده برادرمه. یادم میاد پدرم رو دیدم که اون طرف قبر نشسته بود و با حالتی بسیار ناراحت و بسیار ناامید به داخل قبر نگاه میکرد. هر چی داد زدم که برادرمو از تو قبر بیرون بیار هیچ فایده ای نداشت. فقط پدرم نگاه میکرد و هیچ کاری نمیکرد و ناراحت تماشا میکرد. تا اینکه خودم دستمو کردم تو آب تا شاید دستم بهش برسه بیارمش بیرون ولی فایده ای نداشت دستم به هیچ جا نرسید.... تو این عذاب بودم که از خواب بیدار شدم.
من این خواب رو یکسال پیش دیدم لطفا تعبیر کنید. ممنون

more ...


آمار و اطلاعات : 2 پست || 620 بازديدها
Post by Sanaz rezaei
 ترمیم افتادگی نوک بینی - Source Sourceترمیم افتادگی نوک بینی
 در شنبه 8 اردیبهشت 1397 09:44

دیگر گفتگو ها

ترمیم افتادگی نوک بینی

     
یکی از مراجعات شایع جهت انجام عمل زیبایی بینی ترمیم افتادگی بینی می باشد . در این افراد نوک بینی به سمت پایین افتاده شده و همین امر، تاثیر نامطلوبی در زیبایی چهره فرد به خصوص در حالت نیم رخ آنها دارد. برای ترمیمی این نوع بینی ها از روش پیوند غضروف استفاده می شود . بدین نحو که با پیوند غضروف قوی به غضروف نوک بینی فرم و شکل مستحکم تری به بینی داده می شود و این فرم در دراز مدت حفظ خواهد شد .

     
در این نوع عمل بینی غضروف به دو صورت طبیعی و مصنوعی جهت پیوند مورد استفاده قرار می گیرد.

     
استفاده از غضروف مصنوعی جهت پیوند به ویژه در طولانی مدت  بسیار مفید است اما همواره این احتمال وجود دارد که در برخی بیماران در معرض عفونت و یا بیرون زدگی از پوست قرار بگیرد . به همین خاطر در بعضی موارد توصیه نمی شود .

     
یکی ازمنابع غضروف طبیعی ، غضروف های موجود در بدن خود شخص است . این غضروفها بهترین انتخاب برای پیوند زدن به نوک بینی می باشند زیرا هم دارای استحکام و ماندگاری می باشند و هم بدون عارضه هستند . معمولا این غضروفها از همان ناحیه بینی تامین می شود ولی در افرادی که قبلا عمل جراحی بینی انجام داده اند و قصد انجام عمل ترمیمی دارند ممکن است مقدار لازم جهت پیوند در ناحیه بینی موجود نباشد .

     
در این شرایط پزشک از غضروف ناحیه پشت گوش استفاده می کند که به راحتی به دست آمده و هیچ گونه مشکلی برای بیمار چه از نظر زیبایی و چه از جهت عملکرد گوش ایجاد نمی کند و در عمل جراحی بینی این روش متداول تر است

     
در برخی موارد از منبع طبیعی دیگری جهت استخراج غضروف استفاده می شود که غضروف ناحیه دنده می باشد.غضروف دنده اگر به درستی استفاده شود نتایج بسیار خوبی در طولانی مدت دارد.


more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 597 بازديدها
Post by ali.rafami
 سینوزیت و طریقه درمان - Source Sourceسینوزیت و طریقه درمان
 در شنبه 8 اردیبهشت 1397 09:30

دیگر گفتگو ها

سینوزیت و طریقه درمان

سینوزیت و طریقه درمان: درون استخوانهاي صورت حفره هایی وجود دارد که به آنها سینوس می گویند . هر یک از این حفره ها توسط مجرايي به بيني راه دارند . از این حفره ها ترشحات شفافي بطور طبيعي وارد بيني مي شود
.
میزان ترشحات در یک فرد بالغ در طول 24 ساعت به حدود یک لیتر می رسد. وجود این ترشحات جهت سلامت سینوس و بینی و پاکسازی هوای ورودی به شش ها  بسیار حائز اهمیت است .
     در برخی مواقع و در بعضی از افراد ممکن است میزان و کیفیت این ترشحات (غلظت ، رنگ و بو) تغییر یابد و به سبب باعث ایجاد مشکل برای فرد شود . در افرادی که دچار حساسیت بینی هستند میزان این ترشحات بیش از حد مجاز است. در مبتلایان به سینوزیت نیز با تغییر رنگ ، غلظت و بوی این ترشحات مواجه هستیم .  Url Hidden 
     عملکرد سينوس ها فقط به ایجاد این ترشحات ختم نمی شود بلکه دارای مزاياي ديگري نیز می باشند
:
  1.           سینوس ها در دلنشين بودن صداي فرد تاثیر به سزایی دارند . درصورت گرفتگی این حفرها و يا بيني صداي فرد اصطلاحا تودماغي مي شود.
  2.           وجود اين حفرات توخالي داخل استخوانهاي صورت باعث كم شدن وزن سرمي گردد
    .
  3.           حفره های سینوسی به صورت ضربه گیر عمل می کنند تا هنگامی که از ناحیه صورت به سر ضربه وارد می شود، با شکسته شدن استخوان صورت از شدت ضربه کاسته شده و کمترین آسیب به جمجمه و در نهایت مغز برسد
     
     تعریف سینوزیت:
     به التهاب و تورم مخاط سينوس ها سینوزیت می گویند كه بیشتر منشاء عفوني يا آلرژيك دارد. این گونه التهابات به دو دسته حاد و مزمن تقسیم می شوند:
     
     سينوزيت حاد
:

     سینوزیت با منشاء آلرژی باعث تورم در ناحیه  مخاط بيني و سينوس ها شده و در نتيجه مجاری بین سينوسها و بيني مسدود مي گردد. در این شرایط ترشحات سینوس ها و بيني نیز افزایش می یافته باعث ایجاد عفونت می گردد.
     سينوزيت مزمن
:

     در سینوزیت مزمن مجاري ارتباط دهنده سينوس به بيني در طولاني مدت مسدود می شود. نشانه اصلي آن ترشحات عفوني پشت حلق است که معمولا به درمان دارويي جواب نمي دهد و تنها راه رهایی از آن عمل  Url Hidden  است. جراحي سینوزیت مزمن به دو صورت معمولي و روش آندوسكوپيك انجام مي شود . در روش معمولي محتويات درون سينوس ها تخلیه می شود و در روش آندوسكوپيك مجاري سينوس به بيني را باز می شود
.

     بیمارانی که قصد انجام  Url Hidden  دارند چنانچه مبتلا به سینوزیت نیز باشند می توانند همزمان سینوزیت را هم درمان نمایند.

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 581 بازديدها
Post by ali.rafami
 تعبیر خواب - Source Sourceتعبیر خواب
 در پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397 15:06

دیگر گفتگو ها

تعبیر خواب

سلام خداقوت.من هر شب خواب میبینم و در ۸۰درصد خواب هایم همیشه جایی هستم که میخواهم به همسرم زنگ بزنم یا شمارشو یادم نیست یا گوشیم خرابه یاگوشی همسرم در دسترس نیست یا گوشیو حواب نمیده.یعنی هفته ای ۵بار این خوابارو میبینم.تعبیر خواب من چی میشه


more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 412 بازديدها
Post by Mah943
 تعبیر خواب - Source Sourceتعبیر خواب
 در پنج شنبه 30 فروردین 1397 10:54

دیگر گفتگو ها

تعبیر خواب

با سلام مادر همسر من زن خوبی بود یکسال پیش فوت کرد در زمان حیات علاقه زیادی به من داشت مدتی است بر سر مساله ای از همسر و خانواده شوهرم دلگیرم و این مسله من را بسیار ناراحت کرده است دیشب (شب دوم ماه شعبان) مادر شوهرم را خواب دیدم در حالی که خوشحال بود و وضعیت ظاهری مناسبی هم داشت به من دستمال گرانبهایی با یک بسته اسکناس داد من از دستمال نگینی جدا کردم و برداشتم و دستمال و پول را دوباره به مادر شوهرم برگرداندم لطفا اگر کسی تعبیر خواب می داند خواب من را تعبیر کند؟

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 443 بازديدها
Post by hasti127

ورود

نام کاربري:   کلمه عبور:   مرا در هر بازديد به ياد داشته باش !  

آمار و اطلاعات

آمار و اطلاعات

تعداد پست ها 40016 | تعداد مبحث ها 9530 | تعداد کاربران 77911News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB & CentralClubs

[ Time : 0.110s | 7 Queries | GZIP : On | Load : 1.09 ]
Seo