کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.


»» صراط مستقیمی جز علی علیه السلام نیست ««
امروز پنج شنبه 2 فروردین 1397 15:16

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است


News News of مرکز نشر اعتقادات » مرکز نشر اعتقادات

امام حسن عسکری (علیه السلام) : " تمام پلیدی ها در خانه ای قرارداده شده و کلید آن دروغگویی است "

مرکز نشر اعتقادات - News - Digest - Source Source » مرکز نشر اعتقادات - News - Digest

 راه اندازی SOC - Source Sourceراه اندازی SOC
 در چهارشنبه 23 اسفند 1396 11:36

دیگر گفتگو ها

راه اندازی SOC

راه اندازی SOC

راه اندازی SOC با توجه به اهمیت روزافزون مقوله امنیت در دنیای امروز فناوری اطلاعات، پیاده سازی SOC یکی از رویکردهای مهم در خصوص امن ­سازی زیرساخت­ های فناوری اطلاعات، ایجاد نظام ­های واحد و یکپارچه مدیریت امنیت اطلاعات، در کنار استفاده از فناوری­ های امنیتی است.

بدین ترتیب، یکی از اقداماتی که بسیاری از نظام ­های کسب و کاری در خصوص مدیریت امنیت اطلاعات انجام می­ دهند، ایجاد مراکز SOC است. هدف از ایجاد این مراکز، شناسایی رخدادهای امنیتی در سطح کل زیرساخت فناوری اطلاعات سازمان، دسته­ بندی، طبقه­ بندی و مستندسازی رخدادهای امنیتی و تحلیل و آنالیز این وقایع به جهت اتخاذ تصمیمات لازم در راستای بهبود سطح امنیت می­ باشد. فلسفه وجودی مراکز SOC، اهمیت جایگاه آن­ها را در یک نظام واحد و یکپارچه مدیریت امنیت، نمایان می ­سازد. راه اندازی SOC


پیاده سازی SOC
مشاوره و طراحی SOC
پیاده سازی SOC به جهت نیل به چنین هدفی، مراکز SOC از سه ماژول عمده تشکیل شده­اند. ماژول اول شامل زیرساخت و تجهیزات فنی است که از تولیدکنندگان پیام ­های مربوط به رخدادهای امنیتی، تجهیزات جمع­ آوری و طبقه­ بندی اولیه اطلاعات، پایگاه­ های داده نگهداری، ذخیره و بازیابی اطلاعات و... تشکیل شده­ اند. ماژول دوم، شامل، فرایندها و کارکردهای تعریف شده، دستورالعمل­ ها، روال­ ها و نحوه انجام فعالیت­ ها و عملیات امنیتی توسط کارشناسان  Url Hidden  و متخصصین مرکز SOC است. ماژول سوم، شامل نیروهای انسانی مرکز SOC و ساختار سازمانی و سلسله ­مراتب­ های موجود به جهت انجام فعالیت­ ها و عملیات در مراکز SOC است. پیاده سازی SOC


more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 209 بازديدها
Post by mahroo456
 ویدئو کنفرانس سیسکو - Source Sourceویدئو کنفرانس سیسکو
 در چهارشنبه 23 اسفند 1396 11:07

دیگر گفتگو ها

ویدئو کنفرانس سیسکو

ویدئو کنفرانس سیسکو

با توجه به گسترش تراکنش های ارتباطات مجازی فردی و جمعی در دنیای فناوری اطلاعات امروز، یکی از شیوه های ارتباطی، که هم جنبه های تجاری و هم جنبه غیر تجاری دارد، استفاده از سرویس های ارتباطی مبتنی بر ویدئو کنفرانس سیسکو می باشد.

سیستم سیسکو webex ، راهکاری بسیار امن و کاملا مجازی جهت ارائه سرویس ویدئوکنفرانس می باشد که ترکیبی از صدا ، تصویر و کنفرانس تحت وب را ارائه می نماید. سیستم وب کنفرانس، به سازمان ها کمک می کند تا هزینه های جابجایی و ارتباطات خود را کاهش داده و همچنین از هدر رفتن زمان کارکنان خود جلوگیری نمایند با سیسکو webex می توان تمامی نیازمندی های سازمانی را در راستای افزایش بهره وری و نو آوری کارکنان به همراه ایجاد ساختاری پویا و انعطاف پذیر فراهم آورد. همچنین سیسکو webex نیازمندی های امنیتی و حفظ حریم خصوصی داده ها را تامین و تضمین می نماید. در دسترس بودن مدیران ، کارشناسان و افراد متخصص و همچنین امکان تبادل اطلاعات با متخصصین و کارشناسان جهت برگزاری سمینارهای عمومی، سخنرانی و بهره مند شدن از سخنرانان خارجی از ویژگی های سیسکو webex می باشد.

به صورت کلی، استفاده های تجاری از ارتباطات ویدئویی عمدتاً به صورت برگزاری جلسه، وبینار، ارتباطات کاری دو یا چند نفره، کلاس های آموزشی مجازی، به اشتراک گذاری صفحه نمایش و... می باشد که با استفاده از محصول سیسکو WebEx می توان به تمامی ارتباطات فوق دست یافت


سیسکو webex سیستمی مجازی و مبتنی بر نرم افزار است که بر روی سرورهای فیزیکی و یا مجازی مبتنی بر فناوری VMware اجرا می شود. Cisco WebEx از تکنولوژی Appliance مجازی جهت افزایش سرعت و کارایی در راستای سرویس دهی به کاربران استفاده می نماید. این سرور دارای قابلیت ادغام با سرویس Cisco Unified Communications Manager جهت  افزایش کیفیت و کارایی در کنفرانس ها می باشد.


سیسکو Cisco WebEx | WebEx
برخی از قابلیت های سیسکو webex به شرح زیر می باشد:

قابلیت های ویدئوکنفرانس سیسکو متناسب با نیازمندی های کسب و کار
امکان استفاده از تلفن های همراه جهت شرکت در جلسات
تأمین امنیت لازم در سرویس ویدئو کنفرانس سیسکو
ارتباطات یکپارچه مبتنی بر Cisco Unified Communication
مدیریت متمرکز

سیسکو WebEx

این سامانه به گونه ای طراحی شده است تا محتوای rich-Media به صورت کاملا امن از طریق Session  Url Hidden  های جلسات به هر کدام از شرکت کنندگان منتقل شود و زمانی که ارائه دهنده یک سند را به اشتراک می گذارد، فرمت ارتباطات عمومی (Universal Communications Format-UCF) تکنولوژی اختصاصی Cisco ، داده های به اشتراک گذاشته شده را رمزنگاری و بهینه سازی می نماید. از طرفی جلسات کاربران با استانداردهای رمزگذاری شده اعم از SSL 3.0 , TLS 1.0 , TLS 1.2 رمزنگاری می شوند و تمامی ارتباطات بین سرورهای مجازی سیسکو webex رمزنگاری شده اند. همچنین دو راهکار برای فعال کردن قابلیت دسترسی کاربران تلفن همراه به کنفرانس های WebEx به صورت امن و بدون استفاده از VPN وجود دارد. اولین گزینه استقرار ماشین مجازی پروکسی معکوس (Internet Reverse Proxy) در محیط DMZ می باشد و راهکار دوم به این صورت می باشد که ماشین مجازی پروکسی معکوس (Internet Reverse Proxy) در پشت Firewall داخلی سازمان قرار می گیرد. به علاوه Cisco WebEx از Port Forwarding بر روی پورت های 80 (HTTP) و 443 (SSL) جهت به حداقل رساندن پورت های باز در Firewall خارجی و داخلی استفاده می کند.


برخی از مزایای این راهکار به شرح زیر می باشد:

ساده ترین و موثرترین روش جهت برگزاری جلسات راه دور
همکاری رو در رو با تصاویری با کیفیت (720P) HD
توانایی به اشتراک گذاری Desktop، نرم افزارها و Whiteboard
قابلیت ضبط کردن جلسات با تمامی جزئیات
کمترین میزان استفاده از پهنای باند شبکه توسط رمزنگاری پیشرفته ارسال و دریافت داده ها
هزینه پیاده سازی بسیار مناسب و رقابتی در مقایسه با سایر راهکارها
برگزاری سمینارهای عمومی، آموزش مجازی (E-Learning) و بهره مند شدن از سخنرانان خارجی
قابلیت نصب و پیاده سازی بر روی کلیه تلفن های همراه و تبلت ها (با انواع سیستم عامل ها)
قابلیت یکپارچگی کامل با شبکه (Cisco Unified Communications)


سیسکو prime
سیسکو Prime
Cisco Prime Infrastructure یک ابزار ساده و قدرتمند برای انجام تنظیمات، مدیریت ، مانیتورینگ و رفع عیب در شبکه‌های سیسکو می‌باشد. این نرم افزار با ادغام کردن توانایی‌های زیر بهترین راه حل، برای این سطح کار می‌باشد:

بهبود بخشیدن به دقت و کارآمدی بیشتر کارکنان بخش NOC
افزایش دسترس پذیری شبکه با توجه به ساده بودن و سریع بودن تنظیمات
افزایش امنیت شبکه با بهره‌گیری از چندین سطح امنیتی
Cisco Prime Infrastructureیک رابط گرافیکی (GUI) فراهم می نماید که امکان مدیریت و مانیتورینگ تجهیزات را در هر نقطه از شبکه برای مدیران شبکه میسر نموده و دید کاملی از عملکرد و ساختار پیکربندی تجهیزات شبکه ارائه می نماید.سامانه این توانایی را به راهبران شبکه می‌دهد که بتوانند به صورت web-base در هر شرایطی و در هر مکانی کارهای خود را انجام دهند. Cisco Prime Infrastructure اطلاعات مربوط به کلیه تجهیزات داخل شبکه را گردآوری کرده و همه آنها را حتی اگر در یک مکان هم نباشند در یک صفحه نمایش می‌دهد.

همچنین این نرم افزار با استفاده از ساختار گرافیکی پویا ، امکان مانیتورینگ و برسی صحت عملکرد تجهیزات شامل نقاط انتهایی ،  Url Hidden تهجیزات مرکزی شبکه و همچنیین تجهیزات مستقر در شعب را به مدیران شبکه ارائه می نماید.

در یک نگاه این نرم افزار با بکارگیری ابزارهای مختلف جهت اعمال مدیریت و نظارت بر تجهیزات، امکان ایجاد مدیریت مقیاس پذیر در ابعاد وسیع را ایجاد می نماید. بنابراین مدیران شبکه قادر خواهد بود یک ساختار پیکربندی منسجم و نظارت دقیق نسبت به عملکرد کلیه تجهیزات شبکه  را تجربه نمایند.

نرم افزار سیسکو Prime

با استفاده از مرکزیت بخشیدن  Url Hidden  به سیستم و دانش شبکه ، CiscoPrime INFRASTRUCTURE یک بستر مدیریتی منحصر به فرد را ارائه می‌کند که می‌تواند کارهای اضافی و سربار مدیر شبکه را در زمینه‌های رفع عیب کاهش دهد و availability را در سطح شبکه بالا ببرد.

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 202 بازديدها
Post by mahroo456
 راه اندازی سیپ ترانک - Source Sourceراه اندازی سیپ ترانک
 در چهارشنبه 23 اسفند 1396 11:07

دیگر گفتگو ها

راه اندازی سیپ ترانک

درباره راه اندازی سیپ ترانک بیشتر بدانید
قیمت مودم sip trunk
راه اندازی sip trunk : راهکارهای پیشنهادی شرکت فناوران عصر شبکه پاسارگاد جهت پیاده‌سازی سرویس SIP Trunk (خط پنج رقمی) بر پایه یکی از مدل‌های توصیف شده ذیل می‌باشد:

مدل یک سایت منفرد SIP Trunk
مدل سایت‌های چندگانه WAN همراه پردازش تماس SIP Trunk به صورت متمرکز
مدل خوشه ایی توزیع شده SIP Trunk روی WAN
►مدل Single Site SIP Trunk
مدل سایت منفرد برای  Url Hidden  (تلفن 5 رقمی) شامل یک پردازشگر تماس می‌باشد که در سایت یک شبکه محلی (LAN) و یا شبکه شهری (MAN) قرار می‌گیرد. این مدل برای شبکه‌های محلی با توانایی 30000 خط دارای کاربرد می‌باشد.

سرویس SIP ترانک

►مدل Multi-Site WAN with Centralized SIP Trunk Call Processing
در پیکربندی سرویس سیپ ترانک و خط تلفن 5 رقمی، مدل سایت‌های چندگانه در شبکه Campus Lan (WAN) همراه پردازش تماس‌ها به صورت متمرکز، شامل یک پردازشگر تماس خطوط 5 رقمی (سیپ ترانک) است که خدماتی را برای تعداد زیادی از سایت‌ها (مبتنی بر سیپ فون) فراهم می‌کند و از شبکه WAN جهت انتقال ترافیک صوت بین سایت‌ها استفاده می‌کند شبکه WAN همچنین سیگنال‌های کنترلی تماس‌ها خطوط 5 رقمی سیپ ترانک را بین سایت اصلی و سایت‌های Remote منتقل می‌کند. (قیمت خط 5 رقمی مخابرات)

این مدل برای شبکه‌هایی با یک سایت اصلی و تعداد زیادی شعب (سایت‌های کوچک) که از طریق شبکه WAN به یکدیگر متصل می‌باشد و همچنین نیاز به اجرای تمام خصوصیات و عملکردهای پردازش تماس شماره 5 رقمی  Url Hidden  را ندارند، استفاده می‌شود.

Cisco SIP Trunk

قیمت خط 5 رقمی مخابرات
► مدل Multi-Site WAN with Distributed SIP Trunk Call Processing
مدل سایت‌های چندگانه در شبکه Campus Lan (WAN) همراه پردازش تماس‌های SIP Trunk خط 5 رقمی به صورت توزیع شده، شامل چندین سایت مستقل است که هر یک دارای یک پردازشگر تماس مجزا برای خط 5 رقی SIP Trunk می‌باشند، و از طریق شبکه WAN به یکدیگر متصل می‌گردد و همچنین ترافیک صوت سایت‌ها را از این طریق منتقل می‌کنند. شبکه WAN در این مدل سیگنال‌های کنترلی تماس‌ها را منتقل نمی‌کند، زیرا هر سایت دارای پردازشگر تماس سیپ ترانک 5 رقمی می‌باشد. (قیمت sip trunk مخابرات)

راهکار تلفن 5 رقمی

این مدل برای سایت‌های مرکزی بزرگی که بیشتر از 3000 خط دارند و یا برای پیاده‌سازی 6 سایت بزرگ که مجموعاً بیشتر از 30000 خط را دارا می‌باشد و از طریق شبکه WAN به یکدیگر متصل شده‌اند، کاربرد دارد.

تنظیمات sip trunk مخابرات
Clustering SIP Trunk over the IP WAN ♦
راه اندازی سیپ ترانک مخابرات - این مدل یک خوشه (Cluster) از مدیریت تماس خطوط SIP Trunk  Url Hidden  را در بین چند سایت که از طریق شبکه WAN به یکدیگر متصل شده‌اند را توزیع می‌کند. این مدل برای پیاده‌سازی حداکثر 6 سایت بزرگ (با مجموع حداکثر 30000 خط) که از طریق شبکه WAN به یکدیگر متصل شده‌اند، کاربرد دارد.

راه اندازی تلفن 5 رقمی

خصوصیت Clustering مدیریت تماس شماره تلفن های 5 رقمی (راه اندازی سیپ ترانک)، مکانیزمی را برای پردازش تماس‌های توزیع شده به صورت یکپارچه را، در میان زیرساخت شبکه IP فراهم می‌کند. تسهیلات افزونگی Clustering ، باعث ایجاد تسهیم‌بندی شفاف منابع و خصوصیات سیستم می‌شود، همچنین قابلیت مقیاس پذیری شماره تلفن 5 رقمی سیپ ترانک (SIP Trunk) را افزایش می‌دهد.

خواهشمند است جهت امکانسنجی و ارائه راهکارهای فنی جامع ، جهت راه اندازی، پیاده سازی و پشتیبانی سرویس SIP Trunk مخابرات (سیپ ترانک) مبتنی بر خط تلفن 5 رقمی با واحد فنی شرکت تماس حاصل فرمایید.
سیسکو Cisco ISE | ISE
 Url Hidden 
با گسترش و پیشرفت روزافزون فناوری اطلاعات در دنیای امروز و افزایش وابستگی های سازمان ها به فناوری اطلاعات، کانال های ارتباطی کاربران و همچنین انواع دستگاه های کاربری، بیش از پیش دچار تنوع شده اند. این امر باعث شده است تا مکانیزم های امنیتی سابق، از کارایی لازم به جهت مدیریت و کنترل امنیتی کاربران شبکه برخوردار نباشند. در این راستا، رویکرد امنیتی معرفی شده توسط Cisco TrustSec در قالب معماری امنیتی BYOD، سعی داشته است تا با نگرشی جدیدی، راهکارهای امنیتی به جهت تحت پوشش قرار دادن نیازمندی های امنیتی روز دنیا تولید نماید که نتیجه فعالیت های آن ها با موفقیت های چشم گیری همراه بوده است.
راهکار  Url Hidden  با تمرکز بر اعمال سیاست های امنیتی بر روی تجهیزات و کاربران نهایی، توانسته است تا بسیاری از آسیب-پذیری های عمومی امنیتی را تحت پوشش قرار دهد و همچنین سطح امنیت بسترهای ارتباطی که به صورت کلی از سطح امنیت پایین تری برخوردار هستند را (مانند بسترهای Wireless) بهبود بخشد.
معرفی خانواده ذخیره سازی DELL EMC VNX2


کمپانی EMC محصولات متعددی در زمینه ذخیره سازی اطلاعات ارائه می دهد. همانطور که در شکل زیر می بینید نسل های متعددی از ذخیره ساز های مناسب رده Mid-Range را از سال 1999 تا کنون ارایه کرده است که یکی از موفق ترین نسل های آن CLARiiONاست که بیش از 10 سال در عرصه سیستم های ذخیره سازی اطلاعات فرمانروایی کرده است.

این کمپانی در سال 2011 با هدف ارایه یک محصول مناسب برای محیط های مجازی سازی اقدام به تولید نسل جدیدی به نام VNX کرد که یک محصول Unified می باشد و همزمان قادر است هم سرویس SAN و هم NAS را ارائه نماید. در حقیقت این کمپانی VNX را با ادغام دو محصول پایدار CLARiiON که سرویس SAN را ارائه می کرد و همچنین Celerra NASکه سرویس NAS را ارائه می کرد به وجود آورد.

مقایسه خانواده ذخیره سازی DELL EMC VNX2

معرفی قابلیتهای خانواده ذخیره سازی DELL EMC VNX2
معماری انعطاف پذیر و کارا:
    امکان ایجاد آرایه ترکیبی شامل دیسک سخت و حافظه Flash
    امکان دسترسی به فضای ذخیره سازی با پروتکل های NFS و CIFS
    پشتیبانی از پروتکل‌های iSCSI، Fiber Channel و FCoE
    برخورداری از پردازشگر Intel Multi-Core Xeon E5- 2600 series
    افزایش کارائی سیستم با توزیع پردازش‌های دستگاه میان هسته‌های پردازشگر
بهره وری و بهبود دسترسی به فضای ذخیره سازی:
    افزایش سرعت بازخوانی اطلاعاتی که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند با استفاده از فناوری FAST Cache
    کاهش زمان پاسخگویی با انتقال داده‌های پر مصرف به دیسک SSD با استفاده از فناوری FAST VP
    انتقال اطلاعات کم مصرف به دیسک سخت سرعت پایین با افزایش قدمت داده‌ها با استفاده از فناوری FAST VP
    قابلیت حذف داده‌های تکراری با فناوری Deduplication و کاهش فضای ذخیره سازی اشغال شده تا 50%   Url Hidden 
دسترس پذیری مداوم:
    برخورداری از معماری افزونه در مسیر انتقال اطلاعات، منابع تغذیه، اتصالات هارد دیسک و پردازشگرهای دستگاه ...

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 201 بازديدها
Post by mahroo456
 راه اندازی vsan - Source Sourceراه اندازی vsan
 در چهارشنبه 23 اسفند 1396 11:06

دیگر گفتگو ها

راه اندازی vsan

راه اندازی Virtual SAN
شرکت VMware با معرفی کردن قابلیتی به نام vSAN یا SAN مجازی این امکان را فراهم کرده است که از Local Storage ها یا Local Datastore ها (دیسک های Local سرورهای Esxi) به عنوان یک SAN Storage در شبکه استفاده نمایید. در واقع VSAN یک فناوری  Software Defined Storage است که به معنی مستقل بودن از لایه سخت افزار می باشد ،  Url Hidden  به گونه ای که storage های متعددی بصورت Local در قالب یک مجموعه مدیریت شده فراهم می شود. این قابلیت بصورت مستقیم در داخلHypervisor قرار گرفته است و به صورت ماژول یا قابلیت جدید نیازی به نصب ندارد.


راه اندازی SAN مجازی

پیاده سازی vSAN
 Url Hidden  از قابلیت های ویژه ای برخوردار است که در زیر به چند مورد از مهمترین آن ها اشاره  می کنیم:

  • Kernel Embedded یا  هسته‌ی جاسازی‌شده:
به دلیل آنکه Virtual SAN در هسته‌ی vSphere ساخته شده است می تواند مسیر داده‌ی I/O را بهینه‌سازی نماید تا بالاترین میزان عملکرد با کمترین تاثیر بر CPU یا منابع حافظه را داشته باشد.

  • معماری all-flash یا Hybrid:
Virtual SAN را می‌توان در معماری all-flash برای سطوح بسیار بالا و سازگار از عملکرد، و یا با پیکربندی Hybrid، جهت تعدیل عملکرد و هزینه به کار گرفت.

  • گسترش بی‌وقفه و Granular:
ظرفیت ذخیره‌ساز داده‌ی Virtual SAN را می توان بی‌وقفه گسترش داد؛ این عمل با افزودن Host‌ها به یک کلاستر (Scale-out) جهت بسط ظرفیت و عملکرد، و یا با اضافه کردن دیسک‌هایی به یک Host یا به عبارتی Scale-up نمودن جهت افزایش ظرفیت و عملکرد مورد استفاده، انجام می‌شود. ( پیاده سازی Virtual SAN )

راه اندازی FlexPod سیسکو

خرید FlexPod
FlexPod سیسکو - راهکار FlexPod محصول مشترک ارائه شده توسط شرکت سیسکو و NetApp می باشد. این راهکار متشکل از زیرساخت های مجازی آماده به کار می باشد که از مجموعه راهکارهای مجازی سازی ارائه شده توسط شرکت VmWare و همچنین سیستم عامل های Microsoftو Red Hat نیز پشتیبانی می نماید. ( خرید FlexPod )


قیمت FlexPod

فروش FlexPod
 Url Hidden  - اجزاء اصلی FlexPod سیسکو به شرح زیر می باشد:

  • در بخش پردازش از سرورهای UCS شرکت سیسکو استفاده شده است.
  • در بخش Switching از سوئیچ های Nexus سیسکو مبتنی بر ارتباطات 10G استفاده شده است.
  • در بخش ذخیره سازی از تجهیزات Storage شرکت NetApp استفاده شده است. ( قیمت FlexPod )
در FlexPod سیسکو با استفاده از قابلیت Service Profile  Url Hidden  و اعمال تعییرات بر روی سرورها در کوتاهترین زمان ممکن صورت می گیرد.بدین ترتیب راهکار FlexPod سیسکو با ایجاد سطح بالایی از یکپارچگی، سهولت بیشتری را در پیاده سازی و نگهداری مراکز داده به همراه خواهد داشت. ( فروش FlexPod )


more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 204 بازديدها
Post by mahroo456
 خواندن نماز به زبان فارسی - Source Sourceخواندن نماز به زبان فارسی
 در دوشنبه 14 اسفند 1396 14:38

احکام عبادات

خواندن نماز به زبان فارسی

چرا نمی توان نماز را فارسی خواند ؟

لطفا توضیح بدهید / با سپاس


 Url Hidden 
 Url Hidden 

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 442 بازديدها
Post by link.rk01
 کامیون اسکانیا - Source Sourceکامیون اسکانیا
 در يکشنبه 13 اسفند 1396 17:55

دیگر گفتگو ها

کامیون اسکانیا

کامیون اسکانیا طراحی و تولید یک برند معتبر جهانی سوئدی می باشد که با مهندسین و کادری مجرب و فناوری های روز دنیا محصولات خود را روانه بازار حمل و نقل جاده ای کرده است. واحدهای تولید اسکانیا در اروپا، آمریکای جنوبی و آسیا قرار دارند و در بیش از 100 کشور دنیا فروش و خدمات خود را ارائه می کند.
شرکت اسکانیا در زمینه مصرف سوخت‌های جایگزین به مدت ۳۰ سال پیشگام بوده است که این امر امروزه منجر به دسترسی به مجموعه گسترده‌ای از خودروهایی می‌شود که با سوخت‌های جایگزین کار می‌کنند.
اسکانیا با تولید انواع کامیون در کلاس های مختلف تمام نیازهای صنعت هر کشور را برطرف کرده که میتوان به صنعت معدن ، جنگل داری، کشاورزی ، ساخت وساز و مواد نفتی شیمیایی اشاره کرد.
محصولات اسکانیا متناسب با حداکثر ظرفیت بارگیری و شرایط طراحی شده اند که منجرب ان شده آرامش مورد نیاز هر کار صنعتی را به هم راه آورد .
کشنده های اسکانیا مجهز به سیستم های امنیتی هستند که برای کمک رسانی برای دادن باز خورد، قابلیت دید و کنترل بهتر به راننده تعبیه شده اند.  Url Hidden  فقط عمل نمی کند بلکه شما را در پایین اوردن هزینه و به حداکثر رساندن ایمنی و راحت نگه داشتن رانندگان کمک می کند که این امر باعث شده کامیون اسکانیا یکی از بهترین های حمل و نقل جاده ای شناخته شود.
کشنده های اسکانیا در طیف گسترده ای با تنوع و کاربری های متنوع از G 280 گرفته تا R 730 تولید و عرضه می شوند. کشنده اسکانیا مجهز به گیربکس و موتور قدرتمند برای حمل بار بوده و دارای وزن ناخالص مجاز این ناوگان به‌طور متوسط ۳۵ تن و وزن آنها در تمام مسیر بین ۲۲ تن تا ۷۸ تن متغیر است.
ماموت دیزل یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه بزرگ صنعتی ماموت به عنوان نماینده رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش کامیون و کشنده اسکانیا در ایران می باشد.خط مونتاژ و فروش محصولات اسکانیا در ایران از سال 1381 به عهده شرکت عقاب افشان بوده است.
کشنده اسکانیا در ایران در دو سری R و G مونتاژ و عرضه بازار می شود که در زیر به معرفی آن پرداخته ایم

کشنده سری R اسکانیا که در رده سری کامیون 44 تن اسکانیا قرار دارد و میتوان گفت که رقیبی سرسخی برای ولوو FH به حساب می آید. کشنده سری R اسکانیا در سال 2011 با تغییراتی که در بدنه و خصوصیات فنی در آن اعمال شد لقب کامیون سال را به خود اختصاص داد .
کابین کشنده اسکانیا سری R به این منظور طراحی شده است که مأموریتهای طولانی و چالش برانگیز را لذتبخش کند و با داشتن سطح بالی از تجهیزات آرامش را برای سرنشینان خود به همران آورد با بودن هر دو دست‌تان روی غربیلک فرمان خیلی سریع و آسان به تمامی سیستم‌های کنترلی مهم دسترسی خواهید داشت. کابین تاپ‌لاین سری R داشبوردی بسیار بلند و اتاقکی ویژه تجهیزات اضافی دارد.
کامیون های سری R اسکانیا با چند نوع مدل مختلف عرضه بازار می شود. موتور 8 سیلندری که مطابق با استاندارد آلایندگی یورو 5 اروپا می باشد.کشنده  Url Hidden  دارای 5 نوع خروجی نیرو در اختیار راننده قرار می دهد که بین 500 تا 730 اسب بخار متغیرند.
موتور 8 سیلندر کشنده اسکانیا و موتور r730 نیز جزو قوی ترین موتورها محسوب می شود. کشنده سری R به گونه ای طراحی شده است که منجرب آن شده است تا بیشترین تقاضا را در جهان در خصوص صرفه جویی درخواست راننده را و قابل اطمینان بودن را برآورده کند.کشنده اسکانیا سری R اسکانیا مجهز به سیستم منحصر به فرد پشتیبان راننده به عنوان یک ویژگی استانداردمی باشد.
کشنده سری G اسکانیا سری دیگر از کشنده های اسکانیا می باشد که از کشنده های سری R بزرگتر می باشد. موتورهای تعبیه شده بر روی سری G از نظر حجم به دو نوع 9 لیتری و 13 لیتری تقسیم می شود. ولی از نظر قدرت خروجی، هرکدام دارای قدرتی متفاوت اند.
اسکانیا سری G در انواع 4x2، 6x2، 6x4، 8x4 و با کابین های مختلف Day ،Sleeper و Highline در دسترس است.کشنده اسکانیا شرکت ماموت دیزل که میتوان نظیر  Url Hidden  ،و...میتوان اشاره کرد.

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 279 بازديدها
Post by seosho
 اذان مدرن - Source Sourceاذان مدرن
 در چهارشنبه 9 اسفند 1396 12:42

اخبار مذهبي

اذان مدرن

دوستان میخواهم  نظر مراجع رو راجب  سایت شرکت بدونم
ایا دستگاه های تولیدی در این سایت برای اشاعه ی اسلام مفید است ؟

یا باید همیشه سنتی اذان گفت ؟ Url Hidden 
 Url Hidden 
 Url Hidden 

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 392 بازديدها
Post by link.rk01
 خرید بهترین یو پی اس 2018 - Source Sourceخرید بهترین یو پی اس 2018
 در شنبه 5 اسفند 1396 12:31

دیگر گفتگو ها

خرید بهترین یو پی اس 2018

بهترین
یو پی اس
/ بهترین روش برای  Url Hidden  مراجعه به شرکت های معتبر برای  این منظور است. از آنجا که در بسیاری از موارد
یو پی اس
های دسته دوم و کارکرده
نیز براحتی قابل  Url Hidden  و راه اندازی می باشند، بهتر است برای خرید یو ی اس نو به شرکتهای معتبر مانند
یو پی اس
ایران
، فاراتل،  Url Hidden  و … مراجعه شود.
یو پی اس
خریداری شده باید دارای برگ گارانتی 1 یا دو ساله باشد. باری
خرید یو پی اس
باید
یو پی اس
مناسب و منطبق با نیازهای خود را  انتخاب نماییم.
انتخاب بهترین یو پی اس
انتخاب یو پی اس به این صورت انجام میشود که باید بر اساس تعداد و توان مصرف کننده ها، توان کل مورد نیاز همزمان را تخمین بزنیم. سپس برای هر 200 وات ، یک یو پی اس 1000 تا 2000 ولت آمپر را انتخاب میکنیم. بهتر است یو پی اس از نوع  Url Hidden  باشد.


چگونه اقدام به خرید یو پی اس بکنیم؟
برای خرید هم حتی المکان اقدام به خرید حضوری نمایید تا یو پی اس را  تست کرده و همراه با برگ گارانتی به شما تحویل دهند. در صورتی که تمایل به
خرید یو پی اس
کارکرده دارید نیز بهتر است از  همین فروشگاه ها اقدام کنید. قلب یو پی اس
باتری
آن است.
خرید یو پی اس
  تا حدی به معنای خرید
باتری
آن است. سعی کنید
باتری

نیکل کادمیوم
را انتخاب کنید که دامنه حرحتی آن -20 تا +50 درجه باشد. برای مصارف عادی بهتر است از  Url Hidden  تیپ L استفاده کنید.

چه نکاتی را باید قبل از خرید یو پی اس مد نظر داشته باشیم؟
باید یو پی اس با آمپر مناسب برای مصرف کننده را انتخاب کنید. مقدار آن باید 10 آمپر ساعت یا کمتر باشد و از 7 آمپر غالبا نباید کمتر باشد.

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 484 بازديدها
Post by xavi6
 کامیونت فاو - Source Sourceکامیونت فاو
 در چهارشنبه 25 بهمن 1396 16:30

دیگر گفتگو ها

کامیونت فاو

گروه فاو به عنوان «اولین کارخانه خودروسازی»محل تولد صنعت خودرو در چین است.چنانچه قدیمیترین و بزرگترین تولیدکننده خودروهای سواری،اتوبوس و کامیون در این کشور و پیشگام صنعت خودرو در آن می باشد
نمایندگی فروش  Url Hidden  در ایران با تمام تلاش سعی دارد با اتخاذ راهبردهای مناسب، سیاست‌های کارآمد و اقدامات به موقع، رشد و توسعه خود را تضمین نماید. در همين راستا با راه‌اندازی خطوط تولید انواع مختلف محصولات فاو نظیر  Url Hidden  ،  Url Hidden  و  Url Hidden  ،  Url Hidden  در منطقه و انجام فعاليت‌های بازرگانی و سرمايه‌گذاری مختلف، موفق به اخذ رکوردهای کم‌نظیری گردیده است.
شرکت سیبا موتور پس از ارائه کامیون  Url Hidden  جفت محور و تک محور فاو و استقبال بی نظیر از این کامیون اقدام به تولید شاسی  Url Hidden  نمود. این کامیون نیز ساخت شرکت فاو (FAW) اولین و بزرگترین تولید کننده خودرو چین دارای موتور و گیربکس پر قدرت آلمانی که همانند کامیون های قبلی در اصفهان است. این کامیون فاو  نیز علاوه بر کیفیت عالی و قدرت زیاد با کابین راحت ، امکانات و طراحی مناسب میتواند راحتی راننده و سرنشین را بخوبی فراهم کند.
 Url Hidden  با مشارکت گروه سیبا موتور با مسئولیت بزرگ فروش خودروهای فاو جایگاه سیبا موتور را به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان جهانی خودرو تثبیت کرده و توانسته یکی از مهمترین خودروسازان برتر کشور شناخته  شود و در عرصه جهانی بدرخشد. Url Hidden 
برای اطلاع از  Url Hidden  به روی لینک کلیک کنید.

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 724 بازديدها
Post by seosho5
 qlikview - Source Sourceqlikview
 در جمعه 20 بهمن 1396 13:07

دیگر گفتگو ها

qlikview

 Url Hidden  qlikView یک راه حل جامع و انعطاف پذیر  Url Hidden  است . این راه حل با استفاده از تکنولوژی انحصاری خود می تواند با محاسبات در لحظه، سطحی از بینش و شهود صحیح از حقایق سازمان را از طریق اکتشاف اطلاعات ایجاد کند.

عمیق ترین تحلیل ها و گزارشات را از ماموریت های کلیک ویو qlikView می باشد، کلیک ویو هر روز تمام اطلاعات را از منابع شما بروز می کند و مانند یک مشاور به شما امکان پرسشگری می دهد.  Url Hidden 

کلیک ویو qlikview مجموعه نرم افزار کاملی در زمینه  Url Hidden  (BI) است. سریع نصب می شود، یادگیری آن بسیار ساده است، به آسانی و به دور از پیچیدگی های فنی قابل استفاده است.

 Url Hidden  qlikView با معماری یکپارچه خود، انواع تحلیل ها، نیازهای اطلاعاتی و انواع نیازهای گزارش گیری را برای تمام سازمان ها فراهم می آورد.

این نرم افزار با فناوری منحصر به فرد و ثبت شده خود، دسترسی کاربر به اطلاعات مخفی در  Url Hidden  را به هیچ عنوان محدود نمی کند.

نرم افزار  Url Hidden  QlikView قابل تنظیم برای نیازهای هر سازمانی بدون در نظر گیری ابعاد و ساختار آن سازمان است.  Url Hidden 

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 644 بازديدها
Post by hoosh11

ورود

نام کاربري:   کلمه عبور:   مرا در هر بازديد به ياد داشته باش !  

آمار و اطلاعات

آمار و اطلاعات

تعداد پست ها 39994 | تعداد مبحث ها 9515 | تعداد کاربران 77868News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB & CentralClubs

[ Time : 0.330s | 7 Queries | GZIP : On | Load : 0.98 ]
Seo