کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.


»» صراط مستقیمی جز علی علیه السلام نیست ««
امروز چهارشنبه 26 مهر 1396 01:45

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است


News News of مرکز نشر اعتقادات » مرکز نشر اعتقادات

امام حسن عسکری (علیه السلام) : " تمام پلیدی ها در خانه ای قرارداده شده و کلید آن دروغگویی است "

مرکز نشر اعتقادات - News - Digest - Source Source » مرکز نشر اعتقادات - News - Digest

 میز بیلیارد - Source Sourceمیز بیلیارد
 در چهارشنبه 12 مهر 1396 16:31

دیگر گفتگو ها

میز بیلیارد

بازی بیلیارد یکی از بازی های رنگارنگی است که محبوبیت زیادی در میان مردم دارد. این بازی نسبتا قدیمی است، اما جذابیت آن باعث میشود تا هنوز هم طرفداران سفت و سختی در نقاط مختلف دنیا داشته باشد. خوشبختانه در سال های اخیر در کشور ما توجه به این بازی بیشتر شده است و میتوان در نقاط مختلف شهر ها باشگاه هایی برای بیلیارد پیدا کرد. شاید وقتی این بازی را تماشا کنید جذاب به نظر نرسد اما این تا زمانی است که شما فقط تماشاچی هستید. وقتی چوب را به دست بگیرید و به توپ های رنگارنگ ضربه بزنید جذابیت این بازی را درک خواهید کرد. اوج هیجان بیلیارد زمانیست که توپ ها باهم برخورد میکنند و بلند داد میزنند تَق.


کلمه ی Billiard ممکن است از واژه های فرانسوی Billart یا billette مشتق شده باشد. بیلیارد یک بازی چند صد ساله است. نشانه هایی وجود دارد که این بازی در قرن 13 میلادی بیرون از خانه ها انجام داده میشد. در قرن 15این بازی در در فرانسه انجام میشد و اسباب سرگرمی را برای اشراف زاده های آن دوره در فرانسه فراهم میکرد. فرانسوی ها این بازی را بر روی چمن انجام میدادند و از وسیله ی به نام Billart به معنی گرز برای بازی کردن استفاده میکردند. در آن دوران به طور کل قوانین و سبک این بازی با امروز متفاوت بود. در قرن 19 میلادی این بازی دستخوش تغییر شد و به شکل امروزی آن در آمد.فدراسیون مشخص برای بیلیارد تشکیل شد و مسابقات زیادی در سراسر دنیا برگزار شد.


لوازم مورد نیاز برای بازی بیلیارد


برای بازی بیلیارد لوازم خاصی مورد نیاز است. این لوازم شامل:


1- میز: بدون داشتن میز نمیتوان بیلیارد بازی کرد. میز های بیلیارد از جنس چوب ساخته میشوند و روی آن با پارچه ای به رنگ های مختلف پوشیده میشود. معمولا رنگ سبز بیشتر در میز های بیلیارد به کار میرود. میز ها دارای سایز های مختلف هستند. باید با توجه به فضای خالی در دست اقدام به خرید میز نموند.


پارچه ی میز بیلیارد از جنس پشم یا پشم شیشه است، هرچند در گذشته استفاده از نمد در ساخت  Url Hidden  مرسوم بود. میز بیلیارد دارای 4 سوراخ در گوشه ها و 2 سوراخ در طول میز و قسمت میانی میباشد.


2- توپ: تعداد توپ ها در بازی بیلیارد بستگی به نوع بازی دارند و تعداد آنها در انواع بازی های مختلف مثل اسنوکر (snooker)، پول (pool) و کارامبال (caromball) با هم متفاوت است.


3- چوب: بازیهای بیلیارد عموما توسط میله ای چوبی به نام کیوcue)) انجام میشود.کیوهای مرغوب معمولا دو تکه هستند و از چوب درختان جنگلی مانند افرا ساخته میشوند. اندازه ی این چوب به صورت استاندارد 147 سانتی متر است. همچنین چوب بیلیارد شامل نوک، بدنه و دسته است.


نوک:قسمتی که مقداری سفید و با طولی تقریبا برابر 1.27 سانتیمتر است و یک قسمت کائوچویی در نوک دارد که هنگام ضربه زدن به توپ با توپ برخورد میکند.


بدنه:قسمتی صاف و صیقلی، باریک و بلند است که در میانه چوب قرار گرفته است.


دسته:پهن ترین قسمت چوب که به صورت مخروطی به طرف میانه و نوک پیش می رود.


وزن:معمولی ترین وزن برای چوب بیلیارد 510 تا 595 گرم است.


4- راک: راک یک قالب مثلثی است که برای مرتبط کردن توپ ها استفاده میشود.


5- گچ: قبل از ضربه زدن به توپ به وسیله ی گچ نوک چوب را گچی میکنیم تا هنگام ضربه زدن چوب بهتر به توپ بچسبد و آن را در مسیر مورد نظر هدایت کند.


بازی ها


بازی بیلیارد شامل چند بازی اصلی و چند بازی فرعی است. بازی های اصلی بیلیارد این ها هستند:


√ پول (pool) √ اسنوکر (Snooker) √ کارامبول (carom ball)


این بازی دو نفره است. از لازمه های بازی بیلیارد نورپردازی آن است. معمولا میز بیلیارد از بالا با دو چراغ فلوریسنت روشن میشود. نورپردازی باعث میشود تا سایه ها از بین بروند و خطای دید در این بازی کاهش یابد. اگر خطای دید زیاد باشد بازیکنان در ضربه زدن دچار اشتباه میشوند. این بازی در میان هنرمندان و نویسندگان نیز طرفداران بزرگی دارد. افرادی چون مارک تواین، الیزابت تیلور، پاول نیومن، ادوارد رابینسون، باب دیلان و ...


more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 237 بازديدها
Post by Mohammadhajilu
 کفش ورزشی - Source Sourceکفش ورزشی
 در چهارشنبه 12 مهر 1396 16:29

دیگر گفتگو ها

کفش ورزشی

 Url Hidden 
مناسب می تواند بر روی کیفیت تمرینات شما اثرات مثبت بگذارد و انتخاب کفش نامناسب می تواند همه نتایج ورزش را باطل کند؛ زیرا به پا نداشتن کفش خوب یا شما را از ورزش باز می دارد یا طوری به پا و حتی سایر اندام ها آسیب می رساند که مجبور خواهید شد جلسه بعدی ورزش را به مدت ها بعد موکول کنید. هر ورزشی کفش مخصوص به خود را دارد و کسانی که به ورزش های هوازی ساده مانند دویدن، راه رفتن، تمرینات ایروبیک و.. می پردازند، می بایست حداقل یک کفش پیاده روی مناسب داشته باشند.


کفش مناسب دویدن و پیاده روی باید طوری طراحی شده باشد که از عضلات، مفاصل و ستون فقرات ورزشکار محافظت کرده و ثبات بیشتری در حین تمرین به وجود آورد؛ طوری که ورزشکار به سادگی تعادل خود را از دست ندهد و همچنین داخل این کفش ها می بایست نرم باشد تا فرد زود احساس خستگی نکند و بتواند مدت بیشتری به ورزش ادامه بدهد. کفش های ورزشی خصوصیت های گوناگونی دارند که باید برای نوع فعالیت مناسب باشند. فروشگاه هاپیر جیم در کنار عرضه دستگاه ها و تجهیزات گوناگون ورزشی اقدام به فروش انواع کتانی ها و کفش های ورزشی در برندهای معتبر مانند  Url Hidden  ،  Url Hidden  ،  Url Hidden  ،  Url Hidden  ،  Url Hidden  و ... کرده است. با خرید این کفش ها از فروشگاه ما می توانید از اورجینال بودن این محصولات مطمئن باشید.


more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 221 بازديدها
Post by Mohammadhajilu
 دریافت وام خودرو برای خرید خودرو ایرانی - Source Sourceدریافت وام خودرو برای خرید خودرو ایرانی
 در يکشنبه 9 مهر 1396 19:18

دیگر گفتگو ها

دریافت وام خودرو برای خرید خودرو ایرانی

دریافت وام خودرو برای خرید خودرو ایرانیاگر چه این روزها کمتر از وام خودرو می شنویم اما برخی بانک ها همچنان محل دریافت وام خودرو برای متقاضیان هستند. در بانک صادرات در قالب وام خرید کالاهای مصرفی بادوام می توانید با شرایط زیر نسبت به دریافت وام خودرو اقدام کنید.البته دریافت وام خودرو از این طریق را می توانید تنها برای خودروهایی که ساخت یا مونتاژ داخل باشند استفاده کنید و به خودروهای خارجی و وارداتی تعلق نمی گیرد.موارد اعطای این وام خرید خودرو به کلیه اشخاص حقیقی شامل بازنشستگان و حقوق بگیران بخش های دولتی و غیر دولتی و صاحبان مشاغل آزاد است.برای دریافت وام خودرو افتتاح یا  دارا بودن یکی از انواع حسابهای قرض الحسنه ( جاری / پس انداز ) و سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت در نزد این بانک الزامی است.حداکثر سقف دریافت  Url Hidden  جهت خرید کالای مصرفی با دوام و یا خرید خودرو به هر متقاضی معادل٨٠ درصد مبلغ پیش فاکتور برابر آخرین ضوابط جاری بانک خواهد بود.وام خرید خودرو به حساب شرکت خودروساز و یا از طریق صدور چک بانکی در وجه شرکت مذکور پرداخت می شود. برای دریافت وام خودرو مدارک زیر لازم است: درخواست کتبی متقاضی جهت اخذ وام - تصویر برابر اصل شده هرگونه مدارک مربوط به محل فعالیت -  پیش فاکتور، تصویر برابر اصل شده شناسنامه و کارت ملی و مستندات شغلی و یا گواهی اشتغال به کار متقاضی دریافت وام و ضامن و یک برگ از قبوض آب ، برق ، گاز یا تلفن. همچنین متقاضی لازم است خودروی موضوع تسهیلات را برای طول دوره بازپرداخت به نفع بانک ، بیمه بدنه کند.در وام خرید خودرو مجموع قراردادهای مشارکت مدنی و فروش اقساطی سهم الشرکه نمی بایست از٢٥ ماه کمتر و از ٦٠ ماه تجاوز کند.در مورد وثیقه نیز رکن اعتباری تصویب کننده به تشخیص خود می تواند علاوه بر قرارداد لازم الاجرا بابت تعهدات مشتری ( اصل و سود تسهیلات ) به جز سفته وثائق دیگری را طبق آخرین دستورالعمل های بانک تعیین کند.

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 225 بازديدها
Post by gholami724
 رنت یا اجاره خودرو چیست؟ - Source Sourceرنت یا اجاره خودرو چیست؟
 در يکشنبه 9 مهر 1396 19:17

دیگر گفتگو ها

رنت یا اجاره خودرو چیست؟

رنت یا اجاره خودرو چیست؟ در دنیای اقتصادی امروز بشر به دنبال هزینهکمتر، صرفه جویی و استفاده بهینه از وقت خود می باشد تا پیوستهبتواند در زندگی از رفاه بیشتری برخوردار باشد با وضع مالیو درآمد اشخاص، امکانات در سطح بالا دور از دسترس بوده، با این وجود برایبدست آوردن این امکانات راههای زیادی مورد امتحان قرار میگیرد در همین راستا ما شیوه ای را به شما پیشنهاد میکنیم که بتوانید هم در هزینه های خود صرفه جوییکرده، هم با استفاده از امکانات از رفاه و آسایش در زندگی برخوردار شوید.موسسات اجاره خودرو تلاش می کنند تا با ارائه اتومبیل روز و مدل بالابا بهترین خدمات همراه همیشگی شما در انجام امور کاری وسفرهایتان باشد تا بتوانید از زندگی خود لذت ببرید. باتوجه به پیشرفت اتومبیل در قرن 21 امروز نه تنها استفاده و رانندگیبا خودرو از ملزمات و خواسته های انسان می باشد بلکه اتومبیل وسیلهای برای آسایش، راحتی و حتی برای تفریحکردن نیز به کار می رود. که اکثر افراد با رانندگی به اینمهم دست می یابند. سفر همواره از نیازهای انسان از قدیمتا اکنون می باشد که برای مدتی انسان را از گرفتاریها ومشکلات زندگی دور می کند و به یک آرامش نسبی میرساند. برای اینکه سفری راحت، ایمن و خاطره انگیزیبرای شما اتفاق بیافتد استفاده از اتومبیل و جابجاشدن به مکانیدیگر بهترین راه می باشد که به شما کمک کرده هم از سفر خود لذتبرده هم اینکه از هزینه های هنگفت کرایه جلوگیرینمائید. زمان در طول روز بهترین مسئله افراد است که فرد تلاش میکند بهترین استفاده را از آن بنماید برای اینکه شما زمانرا از دست ندهید و دچاراتلاف وقت و از دست دادن زمان نشوید یکیاز راهها، استفاده از وسیله نقلیه می باشد که شما را به تماماهدافتان در روزمی رساند و دیر معطل وسایل نقلیه عمومینشوید همچنین از هزینه های کرایه مصون بمانید.استرس و نگرانی از تصادفات، ضررهای مالی و خسارت های بهعمل آماده همیشه در ذهن راکب و سرنشینان خودرو بوده که با  Url Hidden  و هرگونه خسارت یا تصادف کلیه هزینه هایآن به عهده بیمه می باشد. شما با اجاره یک دستگاه خودرو بدونراننده از رانندگی، رفتن به سفر و انجام کارهای خود لذت می بریدو با عزم استفاده از وسیله شخصی برای استهلاک کمتر و عمر طولانیتر و همچنین حداکثر بهره از زمان و حداقل هزینه به هدفتان که همانآرزوی ماست به بهترین نحو، جامه عمل بپوشانید

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 231 بازديدها
Post by gholami724
 تورهای لحظه آخری چیست؟ - Source Sourceتورهای لحظه آخری چیست؟
 در يکشنبه 9 مهر 1396 19:16

دیگر گفتگو ها

تورهای لحظه آخری چیست؟

تورهای لحظه آخری چیست؟ تور لحظه آخری به توری گفته میشود که درحداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور قرار گرفته است( که اینمدت زمانی معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به اتمام تاریخ ثبت نامتور و اجرای آن تور است) و به دلیل عدم تکمیل ظرفیت سهمیهرزرو شده توسط آژانس ها، تور ها با قیمتی بین 10% تا 50% پایینتر از قیمت واقعی خود به فروش می رسند. این حالت بیشتر برای کشورهاییپیش میاید که آن کشورها از گرشگران ایرانی روادید(ویزا) نمی خواهند . در راس این کشور ها ترکیه و بعد ازآن مالزی، سریلانکا، بلاروس، گرجستان و . .  وجود دارند. آژانسهایمسافرتی معمولا 48 ساعت قبل از  Url Hidden  تاریخ برگزاری تور اقدام به فروش تورهایچارتر خود که خالی ماندن آنها برای آژانسهای مسافرتی ضرربسیار زیادی محسوب میشود، می نمایند. حتیدر پاره ای از اوقات این قیمت ها تا 60% نیز کاهش پیدامیکند. البته مشخصا این حالت برای تعطیلات عید،تابستان و تعطیلات رسمی طولانی بیشتر پیش میآید چرا که در زمانهای تعطیلات رسمی و مدت دار مسافر به اینمقاصد زیادتر از هر زمان دیگری است و به همان نسبت آژانسهایمسافرتی اقدام به چارتر نمودن پرواز و گارانتی نمودن هتل ها مینمایند و به دلیل حجم زیاد این اجاره ها پاره ای ازاوقات نمیتوانند تورهای خود را به صورت کامل بفروشند. آژانسهای مسافرتی تنها راه فروش اینتورهای لحظه آخری را در اطلاع رسانی به مشتری هایخود و آژانسهای همکار میدانند و در پاره ای از اوقات موفق بهفروش اینگونه تورها نمیگردند. از آنطرف هم امکان چاپ و درج اینتورها در روزنامه و مجلات نیست چرا که زمان کافی برای اینکار وجود ندارد.

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 228 بازديدها
Post by gholami724
 قیمت اجاره آپارتمان در ارمنستان - Source Sourceقیمت اجاره آپارتمان در ارمنستان
 در يکشنبه 9 مهر 1396 19:15

دیگر گفتگو ها

قیمت اجاره آپارتمان در ارمنستان

قیمت اجاره آپارتمان در ارمنستانشاید برای شما هم این سوال پیش آمده که آیا اجاره منزل، آپارتمان روزانه بهتر است یا هتل ؟ جواب این سوال را بارها در قسمت های مختلف سایت داده ایم. شاید بهترین جواب  به این سوال مقایسه خانه روزانه با هتل باشد، در بخش هتل ها اطلاعات جامع و کاملی از هتل ها می توانید بدست آورید و در این بخش به خانه های روزانه، قیمت، امکانات و شرایط رزرو و اجاره آنها می پردازیم.معمولآ   Url Hidden  برای افراد بیش تر از 3 نفر پیشنهاد می شود که از نظر قیمتی نسبت به هتل مقرون به صرفه تر می باشد. اما این نکته را به خاطر داشته باشید که هتل طبق استاندارد های جهانگردی می باشد ولی بر روی خانه های روزانه نظارت خاصی وجود ندارد پس صرفآ ارزان بودن یک خانه ملاک یک انتخاب خوب نمی باشد.چرا خانه های نوساز را به شما پیشنهاد می کنیم؟بیش تر شما مسافرین عزیز که اولین با به ارمنستان سفر می کنید از خانه های قدیمی ساز ارمنستان اطلاعی ندارند و تصور می کنند خانه ی قدیمی ساز مثل خانه های ایران می باشد و شاید با خود بگویید "خب خانه را که نمی خرم تنها چند روزی در آن اقامت دارم" خانه های قدیمی ساز ارمنستان معمولآ بیش تر از 30 سال قدمت دارند با وجود آن که ممکن است داخل خانه بازسازی شده، زیبا و دلنواز باشد اما از ورودی و راه پله های تمیزی برخوردار نمی باشد.

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 34 بازديدها
Post by gholami724
 مخاطب رسانه دانلود و و رسانه خبری و تحلیلی موسیقی و سینما - Source Sourceمخاطب رسانه دانلود و و رسانه خبری و تحلیلی موسیقی و سینما
 در چهارشنبه 29 شهریور 1396 03:55

معرفی پايگاه ها

مخاطب رسانه دانلود و و رسانه خبری و تحلیلی موسیقی و سینما

مخاطب
مخاطب رسانه دانلود و و رسانه خبری و تحلیلی موسیقی و سینما

 Url Hidden  سایتی بر اساس نام سایت نظر و سلیقه مخاطبان اینترنت شکل گرفته شده است که بیشتر در زمینه  Url Hidden  فعالیت میکند . قالب سایت را بر اساس تجربه بیش از ۱۰ ساله گروه مخاطب در زمینه موزیک آنچه کاربران نیاز داشتند طراحی شده است مخاطب دارای بخش های مختلفی می باشد و دارای چندین فاز فعالیتی می باشد و در فاز فعالیت اول سایت و اپلیکشن مخاطب در اختیار عموم قرار گرفته است
موزیک
در این بخش کاربران می توانید آثار جدید منتشر شده خوانندگان را دانلود نمایند و یا به صورت آنلاین گوش کنند
در این بخش دسترسی آسان به تمامی جزییات را مهمترین اصل نهادیم . دسترسی به آرشیو خوانندگان – دسترسی به آثار عوامل موزیک – متن ترانه – به اشتراک گذاری اثر در تمام صفحات مجازی با زیباترین شکل ممکن – قرار دادن موزیک در پلی لیست شخصی خود – و دسترسی آسان به صفحات مجازی خواننده
آلبوم
در این بخش کاربران می توانند آلبوم های منتشر شده را به راحتی دانلود نمایند . در بخش آلبوم امکان دانلود یک جا کل آلبوم در یک فایل زیپ قرار دادیم و هم امکان دانلود آهنگ های آلبوم به صورت تک تک و هم گوش کردن آنلاین آهنگ های آلبوم را قرار دادیم.
ویدیو
جدید ترین موزیک ویدیو ها و هم چنین جدید ترین مصاحبه ها در این بخش برای دانلود و نمایش با کیفیت های مختلف برای کاربران قرار دادیم
اخبار
جدید ترین خیر های موسیقی ایرانی و موسیقی خارجی و سینمای ایرانی و سینمای خارجی در این قسمت موجود می باشد . و هر خبر به آرتیست مربوطه به خود متصل است .
کنسرت
خبر کلیه کنسرت های مجاز در ایران با نمایش دادن شهر – تاریخ و ساعت در این قسمت می توانید ملاحظه کنید
پادکست
جدید ترین پادکست های موزیک خارجی و فارسی در این قسمت قابل دریافت است . پادکست ها به صورت اختصاصی بوده و با جدیدترین و بهترین آرتیست های حال حاضر شکل گرفته شده است.
اپلیکیشن موبایل
اپلیکیشن متفاوت و کاربردی مخاطب با امکانات بی نظیر در ۲ نسخه اندروید و IOS به در حالت آزمایشی به سر میبرد و به زودی در استورهای رسمی قرار میگیرد.
صفحه اختصاصی خوانندگان
هر شخص و آرتیستی که در رسانه مخاطب –  Url Hidden  قرار دارد اعم از خواننده,تنظیم کننده,ترانه سرا,نوازنده و … یک صفحه اختصاصی به همراه بیوگرافی کامل و صفحات مجازی اصلی و آثارش بصورت دسته بندی شده قرار دارد.
شما میتوانید  بهترین و جدیترین موزیک هایی روز با کیفیت و بدون تبلیغات مزاحم در رسانه مخاطب دریافت کنید و ما به خاطر راحتی و زیبایی و کاربردی بودن سایت به مخاطبان سایت مخاطب احترام میگذاریم.

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 89 بازديدها
Post by Dsong
 ایرانیان ترجمه وبسایت ترجمه آنلاین - Source Sourceایرانیان ترجمه وبسایت ترجمه آنلاین
 در شنبه 25 شهریور 1396 14:55

معرفی پايگاه ها

ایرانیان ترجمه وبسایت ترجمه آنلاین

احتمالا زیاد شده که دنبال وبسایت هایی برای ترجمه متن آنلاین باشین. اگر تا کنون از سرویس های رایگان مانند  Url Hidden  استفاده کرده باشید، به این نکته حتما پی برده اید که ترجمه های ماشینی هنوز نتوانسته اند جای مترجمین زبده را پر کنند.
مقالاتی که در پایگاه های معتبر مانند  Url Hidden ، Url Hidden  و … منتشر می شوند علاوه بر سطح علمی و فنی بالا، دارای سطح نگارشی و ادبی مناسبی هستند و کمتر پیش می آید شما مقاله ای را در یک ژورنال معتبر پیدا نمایید که دارای اشکالات نگارشی و ادبی باشد.
برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم:  Url Hidden  در  Url Hidden 

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 68 بازديدها
Post by iranian_tr8713
 حکم طلسم - Source Sourceحکم طلسم
 در دوشنبه 13 شهریور 1396 12:45

پرسش و پاسخ

حکم طلسم

سلام خسته نباشید.استفاده از طلسم برای راضی کردن خانواده برای ازدواج کار صحیحی است?دعا با زبان خودم ک تاثیر نداشته.

more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 120 بازديدها
Post by سویلی
 دلیل تفاوت قیمت طراحی سایت - Source Sourceدلیل تفاوت قیمت طراحی سایت
 در شنبه 11 شهریور 1396 12:36

دیگر گفتگو ها

دلیل تفاوت قیمت طراحی سایت

 Url Hidden  در شرکت های مختلف با روش های مختلفی انجام می شود،در کل دو روش اصلی برای طراحی سایت وجود دارد. روش اول استفاده از نرم افزار های سایت ساز است که در این حالت از رابط کاربری نرم افزار مربوطه برای ایجاد سایت استفاده می شود،روش دوم کد نویسی سایت از ابتدا و یا استفاده از فریم ورک هایی است که خود شرکت طراح نوشته است.زمان طراحی،قابلیت انعطاف،کیفیت پیاده سازی،تجربه و دانش در هریک از روش های بالا در شرکت های مختلف متفاوت است.اما در مجموع قیمت طراحی سایت در شرکت هایی که از ابزارهای سایت ساز استفاده می کنند پایین تر است.باید خاطر نشان کرد که بیشتر یا کمتر بودن قیمت در یک شرکت دلیل بر کیفیت و یا عدم کیفیت خدمات آن شرکت نیست،بهترین راه برای درک تفاوت قیمت طراحی سایت شرکت در جلسه توجیهی با حضور در دفتر شرکت های مختلف است.


more ...


آمار و اطلاعات : 1 پست || 111 بازديدها
Post by webone

ورود

نام کاربري:   کلمه عبور:   مرا در هر بازديد به ياد داشته باش !  

آمار و اطلاعات

آمار و اطلاعات

تعداد پست ها 39903 | تعداد مبحث ها 9457 | تعداد کاربران 77666News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB & CentralClubs

[ Time : 0.060s | 7 Queries | GZIP : On | Load : 0.89 ]
Seo