کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.

»» صراط مستقیمی جز علی علیه السلام نیست ««
امروز پنج شنبه 23 مرداد 1399 05:32

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
نويسنده محتواي پيام
پستارسال شده در: سه شنبه 27 شهریور 1386 18:08 
Bronze
Bronze
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: سه شنبه 22 خرداد 1386 20:47
تشکر کرده اید: 2 مرتبه
قرآن با نام Pocket Quran PPC تقدیم به شما  =:(

توضیحات:
Requirements: Pocket PC (ARM) and 5 MB of Available Storage
Overview:The world's first Holy Quran program on Pocket PC devices. The software comes with Arabic-Latin soft keyboard.

* High quality display with "Othmanic" typeset.
* A multilingual interface Arabic and English are included.
* Convenient horizontal, and vertical Quran display.
* Tafseer Al Jalalin and Al-Muyassar.
* A searchable English translation for the meanings.
* Advanced search capabilities, including search for all "word root" derivatives, and word highlight.
* Audio Quran recitations, with full synchronization with Quran text display (Only sample audio files are included). You will use the included desktop Audio Manager to download the audio files.
* The Program provides two groups of Quran audio files. You may select the high quality (the full Quran requires 256MB storage), or the medium quality (the full Quran requires 128MB storage).
* You can add and delete up to ten bookmarks.
* With a single tap on a verse you get Juza informaion. Tapping the Hezb mark you get additional Hezb information.
* Long tap on a verse will start reciting from the tapped verse.
* Approved by Al-Azhar Al-Sharif on 28-5-2003.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

[  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ] - [  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از Professional به خاطر این پست تشکر کرده اند:
montazar
 موضوع پست:
پستارسال شده در: چهارشنبه 18 اردیبهشت 1387 12:10 
New Member
New Member
آفلاين

تاريخ عضويت: چهارشنبه 18 اردیبهشت 1387 11:15
تشکر کرده اید: 0 مرتبه
سلام.
من برنامه رو دانلود كردم اما نصب نمي شه، يه فايل dll‌ مي خواد كه وجود نداره ... مي شه لطفا راهنمايي كنيد؟

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
پستارسال شده در: دوشنبه 4 آذر 1387 00:10 
New Member
New Member
آفلاين

تاريخ عضويت: جمعه 1 آذر 1387 03:54
تشکر کرده اید: 1 مرتبه
Professional نوشته است:
قرآن با نام Pocket Quran PPC تقدیم به شما  =:(

توضیحات:
Requirements: Pocket PC (ARM) and 5 MB of Available Storage
Overview:The world's first Holy Quran program on Pocket PC devices. The software comes with Arabic-Latin soft keyboard.

* High quality display with "Othmanic" typeset.
* A multilingual interface Arabic and English are included.
* Convenient horizontal, and vertical Quran display.
* Tafseer Al Jalalin and Al-Muyassar.
* A searchable English translation for the meanings.
* Advanced search capabilities, including search for all "word root" derivatives, and word highlight.
* Audio Quran recitations, with full synchronization with Quran text display (Only sample audio files are included). You will use the included desktop Audio Manager to download the audio files.
* The Program provides two groups of Quran audio files. You may select the high quality (the full Quran requires 256MB storage), or the medium quality (the full Quran requires 128MB storage).
* You can add and delete up to ten bookmarks.
* With a single tap on a verse you get Juza informaion. Tapping the Hezb mark you get additional Hezb information.
* Long tap on a verse will start reciting from the tapped verse.
* Approved by Al-Azhar Al-Sharif on 28-5-2003.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

سلام
باید قرآن خیلی جالبی باشه ولی حیف که روی دانلود که کلیک میکنم صفحه ی اکسپلورر مثل موقع آفلاین نشون داده میشه

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
پستارسال شده در: دوشنبه 4 آذر 1387 07:56 
Old-Moderator
Old-Moderator
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: جمعه 23 فروردین 1387 18:17
تشکر کرده اید: 1076 مرتبه
سلام ...

نه من پیشنهاد میکنم که این قرآن رو دانلود نکنید چون هم معنی نداره هم تفاسیرش سنّی هست...

یه قرآن برای پاکت پی سی دارم که ایرونی های مقیم آمریکا نوشتن..واییییییی عجب چیزیه

تفسیر و ترجمه و قرائت و ...   خیل محشره!

به زودی معرفی میکنم ان شاءالله

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از سعید منتظر به خاطر این پست تشکر کرده اند:
Mohsen1001, عسل
>
پستارسال شده در: جمعه 27 اسفند 1389 22:42 
Advance Member
Advance Member
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: چهارشنبه 5 فروردین 1388 23:59
تشکر کرده اید: 249 مرتبه
سعید منتظر نوشته است:
سلام ...نه من پیشنهاد میکنم که این قرآن رو دانلود نکنید چون هم معنی نداره هم تفاسیرش سنّی هست...یه قرآن برای پاکت پی سی دارم که ایرونی های مقیم آمریکا نوشتن..واییییییی عجب چیزیهتفسیر و ترجمه و قرائت و ...   خیل محشره!به زودی معرفی میکنم ان شاءالله
سلام بزودی یعنی چقدر وقت ؟؟؟ تا حالا شده 2 سال و سه ماه :D

دوستِ عزیز ، چه باور کنی چه باور نکنی ، چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ، همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده وکسی هم قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست که نیست . اگه باور نمیکنی ، همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی اما اگه از عقل کمک بگیری به این نتیجه میرسی که این امکان نداره .میگی نه ؟ این شما و این هم دنیا .

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list