کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.

»» صراط مستقیمی جز علی علیه السلام نیست ««
امروز چهارشنبه 2 مهر 1399 05:35

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2
نويسنده محتواي پيام
 موضوع پست:
پستارسال شده در: پنج شنبه 1 آذر 1386 12:15 
Iron
Iron
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: پنج شنبه 7 تیر 1386 16:00
تشکر کرده اید: 88 مرتبه
[align=center]به نام خدا

سلام خدمت دوست عزیز و عرض تبریک عید

ممنون از فعالیت خالصانه و خیرخواهانه شما  :razz:

به نظرم میرسه ، اگر در همان کمیته امداد ، برای هر خانواده یک شماره حساب رسمی تعیین بشه ، و هر فردی بدونه که این کمکی

که داره می کنه دقیقا به حساب چه کسی واریز میشه و چند نفر رو (اصطلاحا) تحت سرپرستی داره بهتره .

یعنی خانواده هایی رو که میشناسید ، با طرح مشخصات عمومیشون در اینجا و نیز شماره حساب مربوط به هر خانواده اعلام بفرمایید

تا هم راحت تر به دستشون برسه و هم نظم و انسجام بهتری داشته باشه .

خدا خیرتون بده موفق و موید باشید در سایه حمایت های حضرت ولی عصر (عج)  :razz:

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
 موضوع پست:
پستارسال شده در: جمعه 2 آذر 1386 10:49 
New Member
New Member
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: يکشنبه 22 مهر 1386 16:07
تشکر کرده اید: 0 مرتبه
سلام بر پاسخ جوي عزيز

براي اينکار يعني حامي شدن افراد بد سرپرست مي توانيد به کميته امداد شعبه نزديک منطقه خودتون بريد و به قسمت طرح محسنين که فکر مي کنم در چند منطقه محروم فقط داير شده باشد مراجعه کنيد و از بين افراد مستحق يکي را يا خودتون انتخاب کنيد يا نيازمندترين به شما معرفي شود ، فرمي داره شما اونو پر مي کنيد شماره تماس و نام و نام خانوادگي و آدرستون را به انها اعلام مي کنيد و انها شماره حساب به شما ميدهند ، حداقل ماهي ده هزار تومن به حساب فرد مورد حمايت خودتون وازيز مي کنيد و رسيدش را براي کميته امداد فکس مي کنيد هر ماه . هر چند وقت يکبار نامه اي از فرد مورد حمايت خود دريافت مي کنيد ، که شرايط زندگي اون را براتون توضيح مي دهد مثل وضعيت تحصيلي و ...

در پناه مولا

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: جمعه 2 آذر 1386 11:05 
New Member
New Member
نماد کاربر
آفلاين

من دوست دارم يه انجمن خيريه اينترنتي راه بندازيم که در موارد خاص بتونم روي کمک اعضا اون حساب کنم

مثلا چند وقت پيش يکي از افرادي که تحت حمايت کميته امداد است و حامي هم داره که عقب مونده جسمي است ولي از نظر ذهني فوق العاده باهوش .
بيماري اين بچه را هنوز نفهميدند و وضعيت جسمي اش هر روز بدتر مي شه . چند وقت پيش دستاش از کار افتاد دکترها گفتند با عمل مي تونند مقداري از کارايي دستهاشو برگردونند براي عمل 500 هزار تومون نياز داشتند   حامي تونسته بود 300 هزار تومن را تقبل کنه و بقيه اش را کميته نمي تونست جو ر کنه .
خيلي دوندگي کردند تا با هزار خواهش و التماس وقتي ديدند که وضعيت بچه داره بدتر مي شه عملش کردند و هنوز اين خانواده 200 هزار تومن به بيمارستان مقروض است .

من دوست دارم با کمک اعضا اين انجمن بتونيم قدمي براي اين نيازمندان برداريم . اينترنت طيف وسيعي از مخاطب ها را در بر مي گيرد . اگه  بازديدکنندگان اين تاپيک براي  کمک به اين بچه  و بچه هاي نيازمند ديگر  يا علي بگن مي تونيم قدمهاي بزرگي را برداريم .

به اميد اون روز

من با ذکر يا مهدي شروع کردم و مطمئنم که  توي اين مسير هر کسي که کوچکترين قدمي بر مي داره حتما مورد عنايت قرار مي گيرد. بخاطر ايشون قدم هاي کوچيک ما رو با نگاه کريم خودشون مي بينند .

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: جمعه 2 آذر 1386 11:10 
New Member
New Member
نماد کاربر
آفلاين

دوستاني که از اين تاپيک بازديد مي کنيد دوست داريم نظراتتون را ببينم .

کاربران عزيز محسن و شهيدان حضورتون را در اين تاپيک مي بينم ولي فقط در حد تشکر . منتظر نظرات شما هم هستمو.

ای عزیز نیکـویی نمـودن بدلـهـا ره یافتن است و دلنـوازی کردن بخشنـودی شتـافتن است.

ایــن امــریــسـت خـجـسـتـه کــه بـجـز صـاحــبـدلان مـقـبـل درآن قـــدم نــزنـنـد

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: جمعه 2 آذر 1386 11:11 
New Member
New Member
نماد کاربر
آفلاين

الــهــی دلـی ده کـه در کــار تــو جــان بــازیـم و جــانـی ده کـه کــار آن جـهــان بـسـازیـم.

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلي  1, 2

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list