کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.


»» صراط مستقیمی جز علی علیه السلام نیست ««
امروز شنبه 21 تیر 1399 07:18

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 
نويسنده محتواي پيام
پستارسال شده در: سه شنبه 12 آذر 1392 16:35 
Junior Member
Junior Member
آفلاين

تاريخ عضويت: چهارشنبه 24 فروردین 1390 01:08
پست ها : 21
تشکر کرده اید: 4 مرتبه
تشکر شده:
8 مرتبه in 7 پست
بنام خداوند بخشنده مهربان
سیما و نشانه  های دین در آخرالزمان

1- پیامبر اکرم (ص) فرمودند: « برای امت من زمانی پیش می آید که اگر کسی بر آئین خود استوار باشد همانند کسی است که آتش گداخته ای را با دست بگیرد»

2- « اسلام در آغاز غریب بود و در پایان نیز غریب می شود ، خوشا به حال آن غریبان »

3- « بر امت من زمانی پیش آید که از قرآن جزء نقش آن ، و از اسلام جز نام آن باقی نباشد ، به ظاهر مسلمانان نامیده می شوند در حالیکه بیش از همه مردمان از آن دورند، مساجدشان آباد است ولی از هدایت خالیست، فقیهان آن زمان از همه فقهایی که زیر آسمان کبود است بدترند، فتنه از آنها خارج شده ، به سوی آنها باز می گردد»

آری ای پیامبر خدا، براستی که مساجدمان تزئین شده و آباد است اما به دور از معرفت و تعالیمی که باید باشد تا موجب رشد و نمو مردمان آن سامان بشود. مساجد مان فقط در ماه مبارک رمضان و محرم باز هستند و در طول سال فقط و فقط برای انجام مراسم و ختم اموات درب آن باز می شود. شما خود بهتر می دانید که فقهایی وهابی و تکفیری چه بلاهایی بر سر مسلمین می آورند و هر روز فتواهایی بدور از عقلانیت به نام اسلام صادر می کنند.

4- « برای مردم زمانی پیش می آید که برای دین داری دینش سالم نمی ماند جز اینکه از کوهی به کوهی فرار کند و همچون روباه بچه هایش را برداشته از لانه ای به لانه ای بگریزد. در چنین زمانی انسان به تامین معاش خود موفق نمی شود مگر اینکه خدا را به غضب در آورد، در چنین زمانی هلاکت انسان به دست همسر و فرزندانش می باشد، اگر زن و فرزند نداشته باشد به دست پدر و مادرش هلاک می شود ، اگر پدر و مادر نداشته باشد به دست خویشان و همسایگانش هلاک می شود، او را با تنگی معیشت مورد سرزنش قرار می دهند تا خود را به جاهایی وارد کند که موجب هلاکت او شود»

هستند کسانیکه در این اوضاع و زمان، تنگی معیشت، گرانی و کم بودن حقوق از سوی سایرین مورد ملامت و سرزنش واقع می شوند و برای داشتن اموال بیشتر، دست به اعمال ناپسند می زنند و روزی خود را از راههای نامشروع بدست می آورند.

5- « در آن زمان نمازها تباه می شود، به دنبال شهوت ها رفته ، از هوای نفس پیروی کنند»

در هنگام اذان کسی به صدای اذان و عمل به جمله حی علی صلوه،  توجه نمی کند. کافی است کاری کوچک برایش بوجود آید تا آن را برای نخواندن نماز و تاخیر در آن بهانه کند.

6- «ثروتمندان امت من برای سیاحت به مکه روند و متوسطین آنها برای تجارت و فقرای آنها برای ریا و تظاهر!»

7- « هنگامی که آلات لهو در حرمین شریفین ظاهر شود، و آنچه خدا دوست ندارد در آنها رائج گردد و کسی جلوگیری نکند و هیچ مانعی بر سر راه کارهای ناشایست در آن مکان مقدس نباشد»

با کمال تاسف صدای ساز و آواز از صدا و سیمای عربستان در مکه و مدینه به گوش می رسد، حاجی و بومی گوش می دهد و کسی نکوهش نمی کند! بردن گوشی تلفن همراه در حرمین و پخش شدن آهنگ های زنگ تماس مطربی، زدن حجاج توسط شرطه های عربستانی ، تخریب قبور امامان و اماکن مذهبی به عنوان بازسازی و گسترش حرمین و کارهای دیگر از جمله مواردی است که می توان به آن اشاره نمود.

8- « هر قومی که به کردارهای ناشایست مبتلا شود مساجد خود را تزئین می کند»

9- « هنگامی که قرآن را سبک بشمارند، مساجدشان با اذان آباد باشد، ولی دلهایشان از ایمان تهی گردد و مومن در میان آنها به هرگونه ذلت و خواری دچار شود»

10-« قرآنها تزئین می شود ، مسجد ها آزین بسته می شود و مناره ها بلند می گردد»

11- « قرآن با نی و با لحن غنا خوانده می شود، بدون اینکه به هنگام تلاوت خوف و خشیت از پروردگار همراه باشد»

12- « بعد از من اقوامی می آیند که قرآن را همانند ترجیع غنای مجالس سوگ و راهبان ، با غنا و ترجیع می خوانند که از حلقومشان تجاوز نمی کند، دلهایشان با مهر کسانیکه به دلایلی برای آنها اهمیت دارند، آکنده شده است!»     

آری درست همانند مساجد ما که آزین بسته شده و قرآن ها ی ما که چقدر تزئین می شوند و مناره های مساجدمان بلند است و بانگ حی علی الصلوه بر فراز آن طنین می اندازد و کسی پاسخ نمی دهد. تلاوت های قرآن مان با تکرار حروف آن همراه است، همانند غنا خوانده می شود و تاثیر گذاری آن در تلاوت کننده کم و بر شنونده جزء کلمه ا... ا... آن چیزی شنیده و دیده نمی شود. و متاسفانه  اخیرا هم در کشورمان خواننده ای نیز پیدا شده که قرآن را با موزیک وریتم غنا خوانده است!!! (محسن نامجو)

13- « به سوی مرگ بشتابید پیش از آنکه شش واقعه شما را دریابد: 1- حکومت سفهیان(جاهلان) 2- افزونی شرطه (پلیس) 3- سبک شمردن خون 4- قطع رحم (گسسته شدن رشته خویشاوندی) 5- آغاز تلاوت قرآن با نی 6- جلو انداختن کسی که برتر و داناتر آنها نیست و تغنی کردن او برای مردم»

14- « و می بینی که بر فراز منبر مردم را به نیکی و پرهیزکاری دعوت می کنند، ولی گوینده به آنچه امر می کند، خود عمل نمی نماید»

15- « آشکارا به خدا کفر ورزیده می شود، نمازها به آخر وقت تاخیر می افتد، مسکرات(مشروبات) رائج می گردد و به پدر و مادر دشنام داده می شود»

16- « هنگامی که دلها را قساوت بگیرد، دیده ها خشک شود و تلاوت قرآن بر زبان ها سخت باشد»

17- « و می بینی که گوش دادن به قرآن برای مردم بسیار سنگین است و گوش دادن به صداهای باطل آسان و فرح بخش شده است»

دیگر دلها را قساوت گرفته، برای خوف از خداوند از دیده ای اشک خشیت بر چهره ای جاری نمی شود، تلاوت قرآن بر زبان ها سخت شده، زیرا قرآن آنها را به چیزی که دوست ندارند امر می کند و از چیزیکه دوست دارند، باز می دارد. گوش دادن به ترانه و موسیقی در منازل و خودروهایمان چیزی عادی شده و در عوض گوش دادن به قرآن برایمان سنگین و نامعقول به حساب می آید به طوری که با شنیدن صدای قرآن فقط تصور مجلس ختم و یا هنگامه وقت نماز را بیادمان می آید.

18- « و می بینی که مردم در ترک امر به معروف و نهی از منکر یکی شده اند و اعراض از دین فراگیر شده و بی تقوایی میان عالم و جاهل مشترک شده است»
در جامعه کنونی ما غیبت کردن ، دروغ گفتن رشوه گرفتن و غیره امری عادی محسوب می شود و چنانچه کسی این موارد را تقبیح و امر به معروف کند مورد شماتد و انگ عقب افتادگی به آن زده می شود.

19- « هنگامی که امت محمد(ص) نمازها را ضایع کنند، از شهوت ها پیروی شود، برای نزاع و جدال ها، نمازها از مساجد برچیده شود و مساجد، محل برگزاری جلسات طغیانگرها شود، در آن زمان قیافه ها به شکل انسان و دلها، دلهای شیاطین می باشد»

20- « هنگامی که دروغ مباح شمرده شود، از هوای نفس پیروی شود، روابط نامشروع علنی گردد و بهتان رائج شود، دروغ پردازان راستگو شناخته شوند و خائنان مورد اعتماد قرار بگیرند، گواهان بدون اینکه کسی گواهی بخواهد گواهی دهند، و گروهی دیگر برای قرار دادی که بسته اند بدون اینکه از اصل موضوع مطلع باشند گواهی دهند، در چنین زمانی همه جا آتش می بارد»

21-« آلات لهو و لعب در رهگذر مردم آشکارا به کار گرفته می شود، مردم عبور می کنند و کسی جرئت نمی کند که از آن جلوگیری به عمل آورد»

کافی است که فقط و فقط در معابر و پیاده رو های شهرمان به ترانه ها و موسیقی هایی که توسط ویدئو کلوب ها پخش می شود توجه نمائید!!!

22- « سرزنش کننده ای نمی بینی جز کسی که خداوند سبحان را سرزنش کند»

کافی است که بلایی، بیماریی، حادثه ای در زندگی شخص رخ دهد. در این هنگام است که دین گریزی و ناسزا گویی به خالق شروع می شود و بهانه ای می گردد تا نماز نخواند، روزه نگیرد و به مسجد و اماکن مقدس نرود.

23-« هنگامی که ببینی که در حرمین شریفین(مکه و مدینه) آنچه خدا نمی پسندد انجام می پذیرد، و حج خانه خدا تعطیل شده، دستور ترک صادر می شود، و ببینی که حج و جهاد را برای غیر خدواند می خواهند»

امیر مومنان در حدیثی می فرمایند:
24-« چون مد پرستان به سوی مدها گرایش پیدا کنند، باورداران در اقلیت باشند و هشدار دهندگان از بین بروند»

متاسفانه امروزه در تمام شئون زندگیمان از انواع مد مانند لباس، رنگ ، مبل، وسایل خانه ، ماشین و غیره به کار برده می شود.

25- « زمین پر از جور و ستم می شود، تا جائیکه کسی نتواند نام خدا را به زبان جاری کند مگر در پنهانی ، آنگاه خداوند قوم صالح و شایسته ای را می آورد که زمین را پر از عدل و داد نماید»

26- « اهل زمانه دگرگون می شوند، بت پرستی یکبار دیگر رواج پیدا می کند، مومنان به سختی گرفتار می شوند، دلها را شک و تردید فرا می گیرد، رشته دین از گردن آنها خارج می شود و پیوند آنها با دین قطع می گردد»

27- « و می بینی که پیروان ادیان تحقیر می شوند و هرکس آدم دین داری را دوست داشته باشد به همین جرم مورد تحقیر قرار می گیرد»

28- « و می بینی که مومن خوار و زبون و اندوهگین است، بدعت ها ظاهر شده، عمل نامشروع رواج یافته، مردم به دنبال باطل راه افتاده، به سخن زور و گواهی باطل گرویده ، حرام را ببینی که حلال شده ، حلال را ببینی که حرام شده، دین را ببینی که با رای تاویل می شود، قرآن و تعالیم عالیه آن تعطیل شده، در تاریکی شب به حریم محرمات الهی تجاوز می کنند و از خدا شرم نمی کنند، مومن گناه را می بیند و قدرت انکار ندارد جز با قلبش، و می بینی که ثروت کلانی در راه حرام و جلب خشم حضرت پروردگار صرف می شود، و می بینی که زمامداران اهل کفر را به خود نزدیک ساخته، اهل خیر را از خود دور می سازند، داوران را می بینی که برای داوری رشوه می گیرند و هرکس بیشتر دهد او برنده می شود و او حق معرفی می شود»

تهمت عقب ماندگی و خرافه گرایی  به مومن زده می شود، بدعت هایی همچون جهاد نکاح توسط تکفیری ها به نام اسلام رواج می یابد، ربا در بانک های اسلامی مشروع می شود، مردم  به سمت  لهو و لعب و خوش گذرانی  می روند و پول های زیادی در این راه می پردازند، مشروبات الکلی در بین جوانان به آسانی در دسترس قرار می گیرد و استفاده می شود، حق قرار گرفتن یک دختر نوجوان به تنهایی در کنار پدر خود در عربستان گرفته می شود، دین همان چیزی می شود که مردم از آن برداشت و تفسیر می کنند، از قرآن در خانه ها جزء یک کتاب دست نخورده ، تزئین شده و جهت تبرک و حفظ جان و اشیاء چیزی باقی نمی ماند، و منتظر شب می شوند تا به زنا  بپردازند.

29- « مساجد را می بینی که از کسانی پر شده که از خدا نمی ترسند، در مساجد برای غیبت کردن و خوردن گوشت اهل حق گرد می آیند، در مساجد از وصف مشروبات و مسکرات با یکدیگر سخن می گویند»

30- « نخستین چیزی که از دین خود از دست می دهید خضوع و خشوع است، دل مرد را قساوت می گیرد و همانند بدنش می میرد»

31- « هنگامی که صدای فاسقان بلند شود و از آنها پذیرفته گردد»

صدای فاسقان را می توان صدای خوانندگان، فاجران یا صدای امیران و رئیس جمهوران کشورهایی که به ناحق بر راس کار قرار گرفته اند قلمداد کرد. سخنان و ایده رئیس جمهور کشورهایی چون امریکا، اسرائیل ، انگلیس و غیره که هر کدامشان یک کابالائیسم و شیطان پرست واقعی می باشند، به علت داشتن قدرت مالی و توان نظامی از آنها پذیرفته می شود.  

32- « اذان با اجرت گفته می شود، نماز با اجرت خوانده می شود»

خواندن نماز با اجرت برای اموات، ادای نماز جماعت با اجرت را می توان به آن اشاره نمود که علی الخصوص این امر در ماه مبارک رمضان بیشتر خود را نشان می دهد.

33- « و می بینی که حج و جهاد را برای غیر خدا انجام می دهند و نماز را برای ریا و تظاهر می خوانند»

انجام حج در اوضاع کنونی به خصوص در قشر متوسط جامعه، به طوری است که  افراد وی را حاجی خطاب نمایند و یا با زدن بیشترین تعداد پرده های خوش آمد گویی و سوغاتی هایی گران قیمت در بین اقوام خودی نشان دهند. خواندن نماز، در ادارات، داشتن اعتبار در مساجد و محله و یا برای اخذ وام توسط عده ای نیز نمونه ای دیگر از ریاست.
  
34- « بیشتر مردمان از دین مرتد می شوند و رشته اسلام را از گردن خود در می آورند»

گرایش مردم به سوی اعتقادات خرافی مانند شیطان پرستی و خارج شدن از دین و اعتقاد به جهان سومی و عقب مانده بودن ملتی یا گروهی از این نوع نشانه است. خروج جوانان از دین مبین اسلام به سمت دین هایی دیگر مانند مسیحیت و زردتشتی را نیز می توان اشاره کرد.

امام زمان (عج) در مورد نشانه های ظهور خطاب به ابراهیم بن مهزیار فرمودند:

35- « هنگامی که میان شما و راه کعبه مانع شوند»

هیچ بعید نیست در آینده نزدیک وهابیون و حکومت پادشاهی عربستان به بهانه بهسازی و گسترش حرمین تا چند سالی حج خانه خدا را تعطیل کنند. به طوری که در روایاتی نیز به تخریب خانه خدا و تعطیلی حج تا سه سال نیز به آن اشاره شده است

منبع کتاب روزگار رهایی جلد 2


بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است


چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان


شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

انتقال به:  
cron
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB & CentralClubs

[ Time : 0.159s | 16 Queries | GZIP : On | Load : 2.29 ]
Seo