کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.


»» صراط مستقیمی جز علی علیه السلام نیست ««
امروز يکشنبه 30 شهریور 1399 01:24

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 
نويسنده محتواي پيام
پستارسال شده در: پنج شنبه 31 تیر 1395 16:41 
New Member
New Member
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: چهارشنبه 30 تیر 1395 16:10
پست ها : 1
تشکر کرده اید: 0 مرتبه
تشکر شده:
0 مرتبه in 0 پست


پایان نامه نوشتاری است که شما درآن موضوع یا سوالی را نقد کرده  از راه تجزیه تحلیل، سوال  نامـه و یا تجارب عملی و یا آزمایش ی به جواب آن می رسید. به بیان دیگر انتها نامـه دلیل موضوعی، ارائه پژوهشی تجربی،پروپوزال، حاصل کارآموزی یا ابه احتمال زیاد لا (با اغراق) با اهمیت ترین نوشته ای است که تا کنون منتشر کرده اید. اما پایان نامـه دکترا می بایست مورد مناسب و جامعی داشته باشد و نشان دهنده پدیده یا نتیجه ای نو باشد. پایان نامـه اساس پایه بسياري از نتایج بررسی ها و تحقیقات علمی اکتشافات محققین است .

مساله پایان نامـه

تحقیق نوشتن  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  پروژه ای بزرگ است که چند ماه طول می کشد و انجام آن نیازمند نظم و انضباط است در نتیجه فرد بایستی خیلی به مساله انتها نامـه علاقمند باشد.. جهت حفظ علاقه و انرژی شما در طول مدت تحقيق موضوعی را گزینش کرده که واقعا به آن علاقه دارید. بهتریـن راه جهت شروع این است که به دنبال سوال جالبی باشید. در این وهله ، شما باید یک پرسش خوب شکار بکنید . پیدا کردن جواب این سوال هدف از تحقیق و نوشتن  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  شما است .

مراحل اولیه انجام مطالعه

تفکر درباره  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ی به سراغ شما می آید که با واقعیت اتمام تحصیلات مواجه شده اید. این وهله هم جدید  هم مفرق از مراحل قبلی است. انتخاب دسری مان و استاد راهنما توسط خود شما انجام می شود. برای انتخاب آنها موارد ذیل را رعایت بکنید :

۱- به افکار  ایده های خود بها دهید. هیچ وقت تفکرات خود را نادیده نگیرید. به درستی فکر بکنید که آیا می توانید پروژه تحقیقاتی خاصی را برنامه ریزی بکنید . جهت اندیشه ات خود در این وهله اهمیت قائل شوید . فرصت را در این وهله از دست ندهید. سعی بکنید و خلاق باشید.

۲- نظرات خود را بنویسید. این نحوه امکان مرور ایده ها را جهت شما فراهم می نماید .همچنین می توانید افکار راتغییر داده یا بازبینی نمایید. چنانچه شما ایده های را ننویسید آنها به صورت دائمی تغییر می کنند. چه احساس بهتر ی است وقتی شما نشسته و ایده های بسياري را که از قبل نوشته اید مرور می بکنید .

۳- تلاش بکنید بیش از میزان تحت تاثیر افکار افراد دیگر (همکاران، هم کلاسی ها دبخش مان مربوطه) قرار نگیرید. شما می توانید موضوعی را انتخاب بکنید که واقعا مورد علاقه شماست. این فرصت خیلی خوب ی در زندگی پیشرفته شماست که روی موضوعی که به آن علاقه دارید متمرکز شوید.
۴- با این فکر شروع نکنید که بررسي شما توجه بین المللی را به خود جلب نماید. در عوض می بایست در تنظیم هدف واقع گرا باشید . بایستی توجه بکنید که شما در حال تکمیل تحصیلات دانشکده ی خود هستید. روند انجام پژوهش ممکن است به همان اندازه یا بیشترنسبت به نتایج پژوهش ارزش داشته باشد. بایستی توجه نمود که اولین و مهم ترین پروژه تحقیقاتی شما در تجربه یادگیری شما نقش زیادی دارد.

۵- درمورد زمانی که مایل به  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  خود هستید واقع گرا باشید. چنانچه پروژه  بیشتر از میزان انتظار شما را می طلبد شما احتمال دارد با مساله مواجه شوید. می توانید از همین الان یک پیش نویس از جدول زمانی تهیه و تولید بکنید . سعی بکنید زمان شروع و انتها هروهله را معین نمایید. جدول زمانی را در محل قابل دید (بالای مانیتور رایانه خود ) قرار دهید. جدول زمانی را به صورت دوره های با تاریخ های به روز رسانی بکنید .۶- چنانچه شما به قصد کار بر روی تحقیق خودتمایل به گرفتن مرخصی از کار هستید وقت مناسبی را برای آن گزینش نکرده اید شما می توانید مراحل اندیشه درمورد انتها نامـه را بدون مرخصی انجام دهید. در این ۶ وهله مهم که شما در پروژه تحقیقاتی خود را دارید، احتمـا لا برترین وقت  برای مرخصی وجود وهله ۴ (وهله نوشتن) است. این زمانی است که شما به فکر کردن نیاز دارید. زیرا نگارش نیازمند تمرکز زیاد بدون مداخله است .

۱ – فکر کردن درمورد پایان نامـه
۲ -تولید و ساخت طرح
۳ – انجام طرح
۴ – نوشتن پایان نامـه پژوهشی
۵ – به اشتراک گذاری نتایج تحقیق بابقیه
۶ – اصلاح انتها نامـه پژوهشی


۷- در این وهله انجام بخش خیلی کوچک مقدماتی تحقيق جهت سنجش برخي از ایده های خود کسب اعتماد به نفس بیشتر به شما در بدست آوردن آنچه می خواهید یاری کننده است. تحقيق می تواند به صورت چندین مصاحبه غیر رساست . مهم این است که به شما فرصت امکان ایجاد رابطه نزدیکتر با تحقیق را فراهم می نماید  معین می نماید که آیا به مساله طرفدار هستید یا خیر.


بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است


چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان


شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB & CentralClubs

[ Time : 0.164s | 16 Queries | GZIP : On | Load : 1.07 ]
Seo