کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.

»» صراط مستقیمی جز علی علیه السلام نیست ««
امروز چهارشنبه 27 تیر 1397 14:24

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 
نويسنده محتواي پيام
 موضوع پست: سوال تعبیر خواب
پستارسال شده در: جمعه 29 دی 1396 09:06 
New Member
New Member
آفلاين

تاريخ عضويت: جمعه 29 دی 1396 08:15
تشکر کرده اید: 0 مرتبه
سلام ضمن تشکر برای عضوییت سوالی داشتم           من 7 سال پیش ازدواج کردم با کسی که عاشقش بودم و ارزو داشتم تمام عمرم را در کنارش زندگی کنم
به محض ازدواج بار دار شدم و نماز شکر خوندم که خدا هم عشقم رو بهم رسوند هم باردار شدم ودر دوران بارداری شبی در خواب دیدم که دربالای بامی هستم
و یکی از همکلاسی های دبیرستان من هم اونجاس و روی دوش من به نظر بچه جغدی نشسته بود که شباهت به عروسکی داشت که من درواقع چند سالی بود
به عنوان دکور خریده بودم و در ویترین اتاقم بود داشت بیدار که شدم به کتاب تعبیر خواب نگاه کردم نوشته بود( اگر قرار است بچه دار شوید یا بچه ای در شکم دارید ان بچه شوم است) من بسیار گریه کردم و درطول بارداری دایم دعای معراج میخونم و دعای صحیفه و دعای امیرالمومنین میخوندم پسر معصوم من بدنیا امد زندگی من زیبا بود برای اولین بار احساس رضایت و شکر گویی داشتم که پسرم 2 ساله بود خبر اوردن همسرم بر اثر ضربه به گردنش مرحوم شده و من هر روز افسرده تر شدم گویا بعد از مرگ همسرم دیگه من و این بچه معصوم یتیم ارزشی برای هیچ کس نداشتیم نه کسی در خونه رو میزد نه حتی پولی برار امرار معاش هر چه بود فروختم برای کرایه خونه مخارج بچه کوچیک و از این دست و حالا پسرم که بسیار معصوم و مهربونه و جز مادرش کسی رو نداره کلاس اول دبستانه   منت بر سر بنده حقیر بگذارید بفرمایید ایا این همه بدبختی و بیماری من ومرگ جگرسوز همسرم و فقر مطلق ما تعبیر اون خواب بوده ویا اینکه اگر بوده واقعا تا کی بدبختی های این مادر و پسر واقعا غریب و بیکس وفقیر ادامه داره.       سپاسگذارم

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list