کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.


»» صراط مستقیمی جز علی علیه السلام نیست ««
امروز چهارشنبه 2 مهر 1399 05:30

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 
نويسنده محتواي پيام
پستارسال شده در: سه شنبه 17 بهمن 1385 20:42 
Member
Member
آفلاين

تاريخ عضويت: يکشنبه 15 بهمن 1385 14:38
پست ها : 66
تشکر کرده اید: 0 مرتبه
تشکر شده:
12 مرتبه in 9 پست
آخر الزمان، منجي‏گرايي و ظهور در شبكه جهاني اينترنت

امروزه، با رواج شبكه جهاني اينترنت دسترسي سريع به موضوعات مختلف علمي ، فرهنگي ، خبري و .. .. ممكن شده است، امّا شايد برخي از افراد در مورد اينكه آيا مسائل ديني ، اعتقادي و معنوي نيز در اينترنت و در بين سياست‏هاي مختلف آن جايگاهي دارند يا نه در شك و ترديد باشند ؛ با جست‏وجويي سريع در اينترنت مي‏توان ترديد و شك در اين مسأله را از خود دور ساخت و به آماري شگفت‏انگيز دست يافت و آن اينكه اگر شما با موضوعاتي نظير «پايان جهان» يا «آخرالزمان» و يا «بازگشت عيسي مسيح» و «منجي‏گرايي» در هر يك از موتورهاي جستجو و يا دايركتوري‏هاي اينترنت به جست‏وجو بپردازيد حتي فرصت ورق زدن صفحات موجود كه هر يك داراي ده‏ها مدخل (Entery) هستند نيز ، نخواهيد داشت چه برسد به ورود به هر مدخل و خواندن و مطالعه جزييات آن .
اطلاعاتي كه در زير سعي شده تا به صورت بسيار موجز و مختصر ذكر گردد، تنها بخشي از اين اطلاعات گسترده است كه با جست‏وجو در موتور جستجوي (google) به دست آمد است. نظر خوانندگان گرامي را به آن جلب مي‏نماييم :
الف) آخرالزمان (پايان جهان) با /000/430/3 مدخل درgoogle با عناويني نظير :
1ـ پايان جهان آنطور كه مي‏شناسيم :
(www.geocities.com/Athen
s/oracle/9941/)
2ـ جهان چگونه به آخر خواهد رسيد .
3ـ آيا بعد از اين پايان ، جهان باز هم ادامه خواهد يافت؟
)www.jesus warrior.de/)
4ـ پايان جهان نزديك است :
)www.aaaa.demon.nl/worldend 2.html)
5ـ خود را براي پايان جهان آماده سازيد و ...:
)www.post-gazette.com)
ب) بازگشت عيسي مسيح با 000/507 مدخل با عناويني نظير :
1ـ زمان بازگشت عيسي مسيح:
)members.aol.com/jcsaves 7/)
2ـ بازگشت عيسي مسيح و روز خدا
3ـ جلال و بزرگي عيسي مسيح و موضوعات عصر ايمان
4ـ بازگشت عيسي مسيح نزديك است :
)www.serve.com/exjw/ userspages/Peace.html)
5ـ منابع مذهبي و اطلاعاتي در خصوص ظهور عيسي مسيح
6ـ بازگشت جسماني عيسي مسيح را تصور كنيد
)www.theshop.nent/
gjess/mbpgretum.htm)
7ـ علائم ظهور عيسي مسيح
)users.panola.com)
8ـ بازگشت عيسي مسيح ، واقعيت‏ها ، اهميّت و نحوه آن:
)www.jokimos.org/vings302.html)
9ـ بازگشت مجدد آقا و نجات دهنده ما عيسي مسيح:
)www.ncinter.net/~ejt/)
10ـ عيسي مسيح عشق را از آسمان با خود مي‏آورد:
)www.believers.org/)
حال در اينجا بد نيست تا پاره‏اي از مطالب عنوان شده در اين سايت‏ها و منابع را مورد اشاره قرار دهيم تا با مطالب عنوان شده نيز آگاهي بيشتري حاصل گردد :
در مقاله‏اي كه تحت عنوان «بازگشت عيسي مسيح نزديك است؛ 2 روز = 2000 سال» چنين آمده است :
ما نمي‏توانيم زمان دقيق بازگشت عيسي مسيح را تعيين نماييم ، اما پيشگويي‏هاي انجيل نشان مي‏دهد كه بازگشت او بسيار نزديك است و پيشگويي‏هايي كه در رابطه با انتظار و براي ظهور مسيح است خاطرنشان مي‏سازند كه وي بعد از 2000 سال بازخواهد گشت . انجيل مي‏گويد : عيسي دوهزار سال پس از عروجش به آسمان دوباره باز خواهد گشت و هزار سال بر روي زمين پادشاهي خواهد كرد كه در بخش مكاشفات انجيل به آن اشاره شده است . عيسي مسيح را با قلب‏هاي خود فرا خوانيد تا او آقا و سرور شما گردد و نجات دهنده شما و مطمئن باشيد كه اين عمل پيش از آنكه خواست شما باشد خواست الهي است .
در مقاله ديگري تحت عنوان «زمان بازگشت عيسي مسيح» بحث مفصل و مستدلي در مورد زمان بازگشت وي مطرح شده است و چنين نتيجه‏گيري شده است كه خود حضرت مسيح زمان بازگشت و ظهور خود را نمي‏داند و در انجيل آمده است كه : عيسي به حواريون خود گفت من تنها آنچه را كه خدا به من مأموريت داده است براي شما آشكار مي‏سازم (انجيل يوحنا 8 : 17) و تنها آنچه را كه از خدا شنيده‏ام براي شما آشكار سازم (يوحنا 15 : 15) . من بسياري چيزها را براي شما مي‏گويم ، اما آن كس كه مرا به سوي شما فرستاده است حقيقت محض است و من به جهانيان سخنان او را مي‏گويم (يوحنا 26 : 8) .
من از خود هيچ چيز ندارم ، بلكه تنها آن چيز را كه او به من امر بكند انجام مي‏دهم؛ زيرا من به خواسته خود عمل نمي‏كنم بلكه به خواسته كسي كه مرا به سوي شما فرستاده عمل مي‏كنم . (يوحنا 5030) .
عيسي مي‏گويد : شما نمي‏توانيد زمان و موقع آمدن مرا بدانيد؛ زيرا اين فقط در يد قدرت خداوند است .
هيچ بشري از آن لحظه (زمان ظهور) آگاهي ندارد ، حتي فرشتگان و تنها خداوند آگاه است . (انجيل متي 36 : 24) .
مسيح مي‏گويد : هميشه آماده باشيد ؛ زيرا كه من زماني مي‏آيم كه شما فكرش را نمي‏كنيد . (لوقا 40 : 12) .
در مقاله ديگري شيوه ظهور حضرت عيسي به اين شكل شرح داده شده است كه : عنقريب بعد از آن آزمايش سخت روزگاران خورشيد تيره و تار مي‏گردد و ماه نور خود را از دست خواهد داد و ستارگان افول خواهند كرد و قدرت‏هاي آسماني نيز به لرزه در خواهند آمد و سپس آثار و علائم ظهور آن مرد آسماني آشكار خواهد شد و سپس تمامي قبائل زمين نگران و غمگين مي‏گردند و آنگاه عيسي از ابرهاي آسمان با جلال و شكوه و قدرت فرو خواهد آمد . (متي 30 ـ 29 : 24) .
در جاي ديگري چنين آمده است كه از آن آزمايش سخت ، خورشيد تيره خواهد شد ، ماه نور افشان نخواهد كرد و سپس عيسي با شكوه و جلال و قدرت خواهد آمد و فرشتگاه تحت امر خود را به اطراف و اكناف عالم روانه خواهد كرد و منتخبان خود را از چهار گوشه جهان از بالاترين نقطه آسمان تا پايين‏ترين نقطه زمين جمع خواهد كرد . (مرقس 27 ـ 24 : 13) .
در مقاله‏اي ديگر نشانه‏هاي آخر الزمان به نقل از انجيل چنين معرفي گرديده است :
در آخرين روزها (منظور روزهاي نزديك به ظهور است) بشر خودخواه و خودپرست خواهد شد ، نسبت به والدين خود ناسپاس و غير مطيع مي‏گردد ، تقدس از بين خواهد رفت ، افراد آشتي طلب و صلح جو نخواهند بود ، وحشي و خونخوار مي‏گردند و از خوبي‏ها متنفر مي‏گردند ، پيش از آنكه به خدا عشق بورزند ، عاشق لذائذ دنيوي مي‏گردند ، مغرور ، متكبر ، فحاش و بددهن مي‏شوند .
در مقاله‏اي ديگر هدف بازگشت حضرت عيسي چنين عنوان شده است :
در ادعيه‏اي كه حضرت عيسي به طرفداران خود تعليم داده آمده است كه : براي ايجاد يك پادشاه الهي در زمين دعا كنيد : پادشاهي و حكومت الهي تحقق خواهد يافت و همانطور كه در آسمان‏ها ايجاد شده در زمين نيز تحقق مي‏يابد . (انجيل متّي 10 : 6) .
و در اين زمان گفته‏هاي داوود تحقق خواهد يافت ، صالحان وارث زمين خواهند شد و براي هميشه در زمين سكني خواهند گزيد . (زبور داود 29 : 37) . مسيح به زمين بازخواهد گشت و با بر انداختن نظام‏هاي بشري، پادشاهي الهي را بر روي زمين حكمفرما خواهد ساخت . او جهان را از تبه كاري و شرارت خواهد زدود و با جلال و شكوه الهي، به عنوان راه حلي مقدس براي مشكلات فعلي پر خواهد كرد .
الهي ، صالحانه و ميانه رو زندگي كنيد ، در جهان كنوني به دنبال آن اميد مقدس ، ظهور شكوهمند حكومت الهي و عيسي مسيح نجات دهنده بگرديد . (13 ـ 12 : انجيل تيطس)


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است


چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان


شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB & CentralClubs

[ Time : 0.119s | 14 Queries | GZIP : On | Load : 1.89 ]
Seo