کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.

»» صراط مستقیمی جز علی علیه السلام نیست ««
امروز سه شنبه 1 مهر 1399 21:48

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 33 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدي
نويسنده محتواي پيام
پستارسال شده در: جمعه 20 اردیبهشت 1387 21:36 
Senior Member
Senior Member
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: چهارشنبه 14 فروردین 1387 17:17
تشکر کرده اید: 29 مرتبه
بیانات رهبر در مورد تخت جمشید
بیانات رهبر در مورد تخت جمشید

رهبر معظم انقلاب اسلامی: تخت جمشید مایه افتخار ملت ایران است

رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار مسئولان اجرایی – اداری بخشهای مختلف استان فارس، خدمت به ملت بزرگ ایران و از جمله مردم فهیم و خوش ذوق فارس را، لذت بخش و نشانه توفیق الهی مسئولان دانستند و تأکید کردند: «باید با خدمتگزاری «حقیقی و خستگی ناپذیر» و «تکریم و احترام مردم»، این نعمت بزرگ الهی را شکرگزاری کرد».

ایشان برخورداری شیراز از حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (ع) (شاهچراغ) و چند امامزاده عالی مقام دیگر را امتیازی کم‌نظیر برای استان فارس خواندند و خاطرنشان کردند: «شیراز بعد از مشهد و قم، سومین حرم اهل بیت (ع) است و این برجستگی و محوریت، باید در «تبلیغات عمومی و رسانه‌ای» و هنگام تخصیص اعتباراتِ گوناگون، مورد توجه قرار گیرد تا دلهای مشتاقان در داخل و خارج از کشور بیشتر متوجه قداست و اهمیت این بارگاه مهم شود».

رهبر انقلاب اسلامی مردم فارس را برخوردار از فضل و کمال، دارای مفاخرِ «تاریخی – ادبی»، و پرتحرک برشمردند و افزودند: «مردم شیراز و فارس با وجود برخورداری از این ویژگی‌ها، محجوبند و از قال و جنجال و به رخ کشیدن تواناییها و ظرفیتهای خود پرهیز می‌کنند اما مسئولان باید با درک این تواناییها، از استعدادها و ظرفیتهای آنان برای پیشرفت کشور، کمال استفاده را ببرند».

حضرت آیت الله خامنه‌ای ایجاد مرکزی در شیراز را برای تربیت و پرورش استعدادهای هنری کشور و تقویت «هنر متعهد و برخوردار از جهت گیری دینی» ضروری دانستند و افزودند: «هنر از جلوه‌های زیبای خلقت است و اگر با روح و جوهره دینی همراه شود از برجسته‌ترین پدیده‌های عالم می‌شود».

لزوم برنامه ریزی برای رونق گردشگری در استان فارس از دیگر نکاتی بود که رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار مورد اشاره قرار دادند و یادآور شدند حرم مطهر احمد بن موسی (ع)، آثار تاریخی، و آرامگاه مفاخر علم و هنر و ادب از جمله حافظ و سعدی، جزو جاذبه‌ها و ظرفیتهای گسترده گردشگری استان است که می‌توان با تبلیغات صحیح، این ظرفیتها را بسیار فعال کرد.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به دو نگاه متفاوت به آثار تاریخی قبل از اسلام از جمله تخت جمشید افزودند: «از یک منظر، این آثار متعلق به جباران تاریخ ایران است و نفرت از استبداد و جباریت، اینگونه آثار را در چشم و دل انسانها از جمله متدینین، بی جاذبه می‌کند اما از جنبه مثبت، نباید فراموش کرد که این آثار، به هرحال محصول سرپنجه هنرمند، ذهن خلاق، روحیه بلند نظر و «ذوق و ابتکار ایرانی» است و این واقعیات، تخت جمشید و دیگر آثار تاریخی را در سراسر کشور، مایه افتخار ملت ایران و جزو مفاخر تاریخی این کشور قرار می‌دهد».

ایشان با اشاره به تلاش برخی کشورها برای ایجاد مفاخر مصنوعیِ تاریخی تأکید کردند: «مفاخر حقیقی تاریخ ملت ایران، موجب تقویت اعتماد به نفس ملی است و لازم است مورد توجه بیشتر قرار گیرد».

حضرت آیت الله خامنه‌ای در تبیین اوجگیری ذوق و هنر ملت ایران در دوران بعد از اسلام خاطرنشان کردند: «ما به مفاخر تاریخی قبل از اسلام نیز به عنوان نشانه‌های هنر ایرانی افتخار می‌کنیم اما واقعیت و تحقیق علمی نشان می‌دهد که «تمدن، هنر، فرهنگ و دانشی» که ایرانیان در قرون 4 و 5 هجری یعنی بعد از اسلام به آن دست یافتند قبل از اسلام هرگز سابقه نداشته و این اوجگیری به برکت اسلام بوده‌است».

حضرت آیت الله خامنه‌ای با تشکر عمیق و صمیمانه از ابراز محبت و میهمان نوازی مردم شیراز و استان فارس، این استان را دارای ظرفیتهای گسترده «طبیعی و اقلیمی» و استعدادهای جوشان انسانی خواندند و ابراز امیدواری کردند با همت همه مسئولان و پیگیری جدی مسئولان محلی، مصوبات این سفر هرچه زودتر، اجرایی و مردم از آثار مثبت آن بهره مند شوند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای همچنین ایجاد مرکزی برای تحقیقاتِ مقابله بلندمدت با خشکسالی را در استان فارس، ضروری دانستند و در پایان سخنانشان افزودند: «خدمتگزاری حقیقی مسئولان و مدیران رده های مختلف کشور به ملت، و همت و آمادگی مردم، آینده روشن این کشور را به فضل پروردگار، تضمین می‌کند»
0000000000

آن کیست از روی کرم ، با ما وفاداری کند#بر جای بدکاران چو من ، یک دم نکوکاری کند
_ _ _ _ _
در جهان چون حُسن یوسف کس ندیــــــد# حُسن آن دید که یوسف افریــــــــــــــــــــد

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
 موضوع پست:
پستارسال شده در: جمعه 20 اردیبهشت 1387 21:42 
Senior Member
Senior Member
نماد کاربر
آفلاين

سلام.
من و شما و خیلی های دیگه عاشقه رهبریم و خیلی دوسش داریم.
اما باورم نمیشه رهبر عزیز کشوریم کسی که من به خاطرش بسیجی شدم به خاطرش تو پایگاه میرم و فعالیت مذهبی می کنم و........... هزار یک کار دیگه.کسی حتی حاضرم جونمو براش بدم.
نمی دونم این صحت داره یا نه
اما کوروش پیامبر بوده!! حتی بعضی مراجع قبولش دارن!
زمانی که همه جای دنیا بی دین بودند ما اولین دین در زمان حکومت کوروش داشتیم.
تو تمام دینها برده داری حلاله و هست حتی اسلام.
اما در زمان کوروش مطلقا منع شده بود.
خلاصه باور نمی کنم رهبرمون گفته باشه به اینها جباران.

_ _ _ _ _
در جهان چون حُسن یوسف کس ندیــــــد# حُسن آن دید که یوسف افریــــــــــــــــــــد

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: يکشنبه 22 اردیبهشت 1387 21:41 
New Member
New Member
آفلاين

تاريخ عضويت: يکشنبه 22 اردیبهشت 1387 18:46
تشکر کرده اید: 0 مرتبه
دوست عزيز بنابر گفته هايي که من شنيدم ميگن کورش همان ذوالقرنین است و ذوالقرنین هم از جمله افراد تمجید شده در قرآنه.و بنابراين پيامبر بودن ايشون رو من جايي نشنيدم.
بعدم چراشما اينطوري برداشت ميکنيد،ببينيد به نظر بنده منظور ايشون اينه که نبايد بدون قيد و شرط به گذشته تکيه کرد و الان يکي از مشکلاتي که متاسفانه در جامعه ما بوجود اومده اينه که بعضي ها قصد دارن گذشته تاريخي ايران رو جايگزين اعتقادات و باورهای اسلامي کنن و در واقع ايرانيان رو فقط به پادشاهان نسبت بدن و اسلام رو ديني بدونن که وارد ايران شده و ایرانيان رو از پيشرفت بازداشته.
بعدم اين که سوء برداشتها از سخنان رهبري يکي از بزرگترين ضربات به اين جايگاه هستش که متاسفانه بيشتر از جانب دوستان شکل ميگيره و بعدها بهانه اي ميشه بدست مخالفان.
بعدم اين که تخت جمشيد پايتخت حکومت شاهان بوده و از اين جهت که متعلق به جباران تاريخ هستش،به نظر بنده ام درست ميتونه باشه،چون اگر در طول تاريخ نگاه کنيم چنين بناهايي فقط متعلق به شاهان یاستمکاران بوده،وگرنه هرگز پيدا نميکنيم پيامبر يا امامي رو که همچنين بنايي رو ايجاد کرده باشه.
اين نظر شخصيه منه
موفق باشيد و سعادتمند

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: دوشنبه 23 اردیبهشت 1387 16:14 
Senior Member
Senior Member
نماد کاربر
آفلاين

دوست عزیز این بنایی که متعلق به پادشاهان و جبران بوده!! مصر و جاهای دیگس نه جای که کوروش بابت ساختش از هیچ برده استفاده نکرده و بابات ساختش پول می داده؟
کوروش چطور می تونه جبرا بوده باشه در حالی که منشور حثقوق بشرو نوشته بوده.
من که شنیدم و تا اونجا که تحقیقات قد می داد تو قران نیز پیامبر بودن زلقرنین هست
اصلا کوروش پیامبر نیست درست
مگه خودت نمی گی از اون تمجید شده؟؟قران از جبار تمجید می کنه؟
2-در حقانیت رهبر هیچ گونه شکی نیست!! خدا ببخشه  کسی که رو که شک کنه! به نظر من این صحت نداره. اما اگرم داشت لابد یه چیزی می دونه دیگه ما کوچیکشم هستیم.

_ _ _ _ _

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: دوشنبه 23 اردیبهشت 1387 22:16 
New Member
New Member
آفلاين

دوست عزيز بنده عرض کردم "شنيدم" عده اي اين اعتقاد رو دارن که کوروش ذوالقرنينه.
اينکه در قرآن از ذوالقرنين تمجيد شده،شکي نيست اما شک اينجاست که آيا کوروش ذوالقرنين هست يا نه؟

اينکه از برده استفاده کرده يا کارگر رو نميدونم.در هر حال تخت جمشيد هم جزء آثار ملي ايرانه و متاسفانه در رژيم هاي گذشته بسياري از کتيبه ها و آثار گرانبهاي اين مجموعه به تاراج رفت و همه ايرانيان به اين اثر ملي و هنر ايراني افتخار ميکنن،اما متاسفانه بعضي ها دوست دارن تا اين آثار و صاحبان اين آثار(مثل کوروش)رو جايگزين اصالت اسلامي بکنن که اين جاي تامل داره.

بعدم اينکه رهبر انقلاب يه همچين موضعي رو دهه 70 هم اعلام کرده بودن،زمان دولت آقاي خاتمي و متاسفانه اون موقع هم سوء تعبيرهايي شد.

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: سه شنبه 24 اردیبهشت 1387 15:48 
Senior Member
Senior Member
نماد کاربر
آفلاين

sa302 نوشته است:
دوست عزيز بنده عرض کردم "شنيدم" عده اي اين اعتقاد رو دارن که کوروش ذوالقرنينه.
اينکه در قرآن از ذوالقرنين تمجيد شده،شکي نيست اما شک اينجاست که آيا کوروش ذوالقرنين هست يا نه؟

اينکه از برده استفاده کرده يا کارگر رو نميدونم.در هر حال تخت جمشيد هم جزء آثار ملي ايرانه و متاسفانه در رژيم هاي گذشته بسياري از کتيبه ها و آثار گرانبهاي اين مجموعه به تاراج رفت و همه ايرانيان به اين اثر ملي و هنر ايراني افتخار ميکنن،اما متاسفانه بعضي ها دوست دارن تا اين آثار و صاحبان اين آثار(مثل کوروش)رو جايگزين اصالت اسلامي بکنن که اين جاي تامل داره.

بعدم اينکه رهبر انقلاب يه همچين موضعي رو دهه 70 هم اعلام کرده بودن،زمان دولت آقاي خاتمي و متاسفانه اون موقع هم سوء تعبيرهايي شد.

سلام.
اینو بخون که در پیامبری کوروش شک نکنی:
http://www.eteghadat.com/forum/viewtopi ... =6474#6474
0000000000000000000000000000000000000000000
برادر عزیز می گی ما دروغ می گیم؟؟ برو از هر تاریخ شناسی که می خای بپرس کوروش پول داده واسه ساخت اونجا!
بابا دوست عزیز کی گفته بعضی ها دوست دارن گزشته رو جایگزین اسلام کنند!
دوست عزیز می دونی چرا ما ایرانی ها از اسلام استقبال کردیم؟؟
برادر من تو تمام دینها گفته فقط همون دین خبری از ازادی نیست(جدا از اسلام که اخرین دینه و حرف حق می زنه)
اما زمان کوروش : می گفت هر دینی که خدا پرستی توش هست مشکلی (یعنی هدای واحد نه الهیه اسمون یا مثل مسیحی ها 3 تا خدا)
تو زرتشت گفته شده عقل داری فکر کن ببین چی خوبه چی بد بعد انتخاب کن خیلی چیزهاش به دین اسلام می خوره
در کل ما ایرانیها ازادی انتخاب داشتیم که به سرعت مسلمون شدیم!
حالا به نظر شما این دلیل میشه که ما گزشته و اصلات خودمونو فراموش کنیم؟؟
برادر من خداوند 5 تا پیامبر الولعظم اورد واسه عربا هنوز ادم نشدند 5 تا کتاب اسامانی به زبان عربیه روایت داریم زبان بهشت عربیه!! همه چیزو داد به عربا ولی ادم نشدند!به گزشته ای که ندارند افتخار می کنند !!
حالا ما این تمدن عزیم گزشته رو از یاد ببریم؟؟ درسته پادشاهان بدی داشتیم ولی پادشاهان خوبی هم داشتیم.
شما چه انتظاری از کوروش داشتی؟/ اون زمان اسلامی نبوده که با پادشاهی مخالفت کنه؟ انتظار داشتی کوروش بیاد دولت تشکیل بده؟؟
تو کل دنیا کوروش رو برترین پادشاه تمام دوران می دونن هم از نزر عدل و انصاف هم از نظر تفکر!
خلاصه برادر من از یک طرف هجوم فرهنگی غرب داره ما رو از بین ببره ما که نمی تونیم فرهنگ عربا ورداریم بگیم اهلاو صحلا لااقل فرهنگ اصیل ایرانی رو حفط کنیم(فرهنگ عربا با فرهنگ اسلامی فرق داره ها!! اشتباه نگیری!!)
خیلی مطلب تو دلم دارم که نمیشه گفت..............................
ولی بدون که داره فرهنگ و چیزای به جا مانده از تمدن قدیممون از بین میره!! می خاستن بیان تخت جمیشدو باز سازی کنن چی شد؟؟
بازسازی که نکردن دارن اون سدرم ابگیری می کنن مقبره کوروشو بترکونن!!
000000000000000000
و دست اخر نکته مهم :: من خاک پای رهبرم هر چی رهبر بگه!!

_ _ _ _ _

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387 18:41 
New Member
New Member
آفلاين

تاريخ عضويت: جمعه 6 اردیبهشت 1387 17:03
تشکر کرده اید: 4 مرتبه
دوست عزيز
بناي تخت جمشيد در زمان داريوش شروع شد و نه در زمان كوروش

از ان گذشته ها  تنها بناهايي مانده كه حاصل ذوق و هنر هنرمندان ايراني و رنج عظيم كارگران ان بناها است
كه ما پس از گذشت قرنها  از ديدن انها به خود افتخار كنيم

اما  از رنجها و زحمتها و ظلمهايي كه براي ساخت اين بناهاي عظيم  بر مردم طبقات پائين تر  رفته است اثري نيست

نقل قول:
ولی بدون که داره فرهنگ و چیزای به جا مانده از تمدن قدیممون از بین میره!! می خاستن بیان تخت جمیشدو باز سازی کنن چی شد؟؟
بازسازی که نکردن دارن اون سدرم ابگیری می کنن مقبره کوروشو بترکونن!!

سد سيوند در صورت ابگيري كامل حدود 9 كيلومتر با ارامگاه كوروش فاصله خواهد داشت
وهيچ اسيبي به ان نخواهد رساند و تنها اثار به جا مانده در تنگه بلاغي به زير اب خواهد رفت

دوست عزيز  
فردا كه جنگ اب شروع شود ، براي جرعه اي اب  تخت جمشيد را خواهي د اد

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: چهارشنبه 25 اردیبهشت 1387 22:21 
Senior Member
Senior Member
نماد کاربر
آفلاين

نقل قول:
از ان گذشته ها تنها بناهايي مانده كه حاصل ذوق و هنر هنرمندان ايراني و رنج عظيم كارگران ان بناها است
كه ما پس از گذشت قرنها از ديدن انها به خود افتخار كنيم

گفتم که بروید و از هر تاریخ شناسی که می خاهید بپرسید ببینید بابت ساخت اون پول دادن یا نه!!
نقل قول:
سد سيوند در صورت ابگيري كامل حدود 9 كيلومتر با ارامگاه كوروش فاصله خواهد داشت
وهيچ اسيبي به ان نخواهد رساند و تنها اثار به جا مانده در تنگه بلاغي به زير اب خواهد رفت

دوست عزيز
فردا كه جنگ اب شروع شود ، براي جرعه اي اب تخت جمشيد را خواهي د اد

نه برادر من شک نکن که کم کم اثرشو می زاره!
2- اگه ما می مودیم این جا رو درست می کردیم و از اون بهره برداری درست می کردیم و قدره این اثرو می دنستیم!! با پولی که از جهانگردیش در میاد!! می شه 100 تا صد خرید!

_ _ _ _ _

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387 12:42 
New Member
New Member
آفلاين

دوست عزيز بنده جسارت نکردم که خدايي نکرده شما دروغ گفتي.اصلا" اينکه برده بودن يا کارگر خيلي مهم نيست،بالاخره بابت ساخت اونجا پول هم داده شده.
بنده عرضم اينه که کدام يکي از پيامبران يا امامان ما همچين بنايي داشتن که شما عدالت کوروش رو با پيامبر قياس ميکني؟

پس اگر بخوايم مسلمون شدن ايرانيها رو فقط به اينکه آزاد بودن نسبت بديم بنابراين خسروپرويز هم ميتونه مثل کوروش باشه،چون در زمان خسروپرويز بود که اسلام ظهور کرد و ايرانيها کم کم مسلمان شدن.

بعدم من تاريخم خيلي خوب نيست!اما تا جاهايي که يادمه ميگن بعد از يکسري جنگها که بين ايرانيان و اعراب اتفاق افتاد و ايرانيان شکست خوردن وبعداز اون بود که اسلام وارد ايران شد و مسلمون شدن ايرانيان بدون دردسر هم نبوده.

نقل قول:
شما چه انتظاری از کوروش داشتی؟/ اون زمان اسلامی نبوده که با پادشاهی مخالفت کنه؟ انتظار داشتی کوروش بیاد دولت تشکیل بده؟؟

دوست عزيز تو تاريخ  اما و اگر نداريم اصلا".شما از کجا ميدوني،شايد اگر زمان کوروش اسلام بود و با پادشاهي اون مخالفت ميکرد،کوروش براي حفظ قدرت با اسلام مخالفت ميکرد مثل تمام پادشاهاني که بعداز اسلام اومدن روي کار.
پس درست نيست که اينقدر هم يک پادشاه رو بزرگ کنيم و اون رو با پيامبر خدا قياس کنيم.

پيامبر يعني کسي که از طرف خدا فرستاده شده و اگر اينطوريه که شما ميگيد پس کوروش هم از طرف خدا اومده.يه کلمه اي بنام ذوالقرنين در قران اومده و ازش تمجيد شده،نه اينکه ذوالقرنين پيامبره،بعدم اصلا" ذوالقرنين مصداق پيامبره،از کجا معلوم در مورد کوروش صدق ميکنه؟اگر قرآن به صراحت فرموده که کوروش پيامبر خداست،آيه رو بفرما.

نقل قول:
خلاصه برادر من از یک طرف هجوم فرهنگی غرب داره ما رو از بین ببره ما که نمی تونیم فرهنگ عربا ورداریم بگیم اهلاو صحلا لااقل فرهنگ اصیل ایرانی رو حفط کنیم(فرهنگ عربا با فرهنگ اسلامی فرق داره ها!! اشتباه نگیری!!)

دوست عزيز غربي ها با ايران هيچ مشکلي ندارن،همونطوري که با عربا هيچ مشکلي ندارن.مشکل غربيها اسلامه دوست عزيز نه ايران و فرهنگ ايراني.اگر با فرهنگ ايراني مشکل داشتن آثار مارو نميبردن تو موزه هاشون بذارن دوست عزيز.

نقل قول:
حالا به نظر شما این دلیل میشه که ما گزشته و اصلات خودمونو فراموش کنیم؟؟

من کي اين حرفو زدم که بايد اصالت خودمون رو فراموش کنيم؟بنده ام وقتي بنايي مثل تخت جمشيد رو ميبينم افتخار ميکنم به ايراني بودنم،اما هيچ وقت اينقدر بهش تعصب ندارم چون سنگ و خاکي بيش نيست،دوست عزيز ما چيزهاي مهمتري داريم که بايد نسبت بهشون حساسيت بخرج بديم.درست نيست بدون قيد و شرط به گذشته تکيه کنيم.کاش همه مثل شما فکر کنن و بدون غرض ورزي از گذشته و اصالت خودشون دفاع کنن دوست عزيز.

دوست عزيز بنظر شما يه همچين تفسيرهايي رو از قرآن چه کسي کرده که کوروش ذوالقرنين و در نهايت همان پيامبره؟
بنظر شما مفسر نميتونه شخصي باشه مثل بسياري از نظريه پردازان امروزي که کار رو تا جايي پيش ميبرن که حتي قرآن خدا رو هم به پيامبر نسبت ميدن و امکان اشتباه رو در اون بعيد نميبينن؟

در اينکه کوروش ادم خوبي بوده عرضي ندارم چون اطلاعات ندارم،اما اينکه بهش لقب پيامبري ميدن بنظر من جاي بحث داره.

انشالله که تعصبمون رو بيشتر خرج آينده و آخرتمون کنيم نه گذشتمون.
معذرت ميخوام.
موفق باشيد و سلامت

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
 موضوع پست:
پستارسال شده در: پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387 14:30 
Senior Member
Senior Member
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: جمعه 26 بهمن 1386 18:31
تشکر کرده اید: 56 مرتبه
با سلام
sa302 عزیز خیلی ممنون حرفهایت را قبول دارم
حامد جان یه کمی بحث رو طولانی کن تا ما استفاده کنیم حرفهای خوبی اینجا زده میشه ولی کمی داری تعصبی میشه  :grin:  :grin:  
من فقط یه نتیجه تحقیق که در این چند سال داشتم بزنم، من در مورد کوروش اصلا اطلاعاتی ندارم
ولی کسانی که همیشه  دم از کوروش و حرف های او رو میزنند شناختم و نمیتونم اینجا بگم ولی یه سری مشکلاتی دارند همون طور که کسانی که خیلی تعصب دارند روی مرحوم دکتر علی شریعتی ( یه موقع فکر نکنید من به ایشان ارادتی ندارم اینطور نیست  ولی در کل آثار ایشان تا حدودی صحیح نیست و مشکلاتی داره که بحث ما اینجا نیست )

یا علی

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 33 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list