کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.


»» صراط مستقیمی جز علی علیه السلام نیست ««
امروز يکشنبه 4 آبان 1399 14:05

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 
نويسنده محتواي پيام
پستارسال شده در: پنج شنبه 15 اسفند 1387 18:51 
-
آفلاين

تاريخ عضويت: دوشنبه 16 بهمن 1385 19:39
پست ها : 1002
تشکر کرده اید: 352 مرتبه
تشکر شده:
403 مرتبه in 247 پست
مدارس ابتدایی دو ایالت آلمان برای درک بهتراز اسلام و ادغام موثرتر مسلمانان کتابی درباره دین اسلام به برنامه درسیخود افزودند. آموزگار دبستان و یکی از نویسندگان این کتاب گفت: ضروری استکه کودکان پیام اصلی سایر ادیان را بشناسند. نکته کتاب این است که هویتدینی کودکان مسلمان را در کشور که بیشتر آن را مسیحیان تشکیل داده تقویتمی کند تا آنها تحت تاثیر رسانه ها و سایر نهادهایی موثر، در معرض انحرافدینی قرار نگیرند.نکته کتاب این است که هویت دینی کودکان مسلمان را درکشور که بیشتر آن را مسیحیان تشکیل داده تقویت می کند تا آنها تحت تاثیررسانه ها و سایر نهادهایی موثر، در معرض انحراف دینی قرار نگیرند.
اینکتاب با عنوان " کتاب من درباره اسلام" که برای استفاده در مدارس ابتداییایالت بایرن و نورث رایت وستفالن که دارای جمعیت قابل توجهی از مسلماناناست مورد تصویب قرار گرفته است.
دولت آلمان سال گذشته با تدریس اسلامدر مدارس دولتی موافقت کرد تا ادغام مسلمانان در جامعه را تسهیل کند.مدارس آلمان پیش از این یهودیت، کاتولیکیسم و پروتستانتیسم را تدریس میکردند. در آلمان جمعیتی حدود 4/3 میلیون مسلمان زندگی می کنند که اینجمعیت پس از مسیحیت پروتستان و کاتولیک قرار می گیرد.
نویسندگان اینکتاب اظهار می دارند که تلاش کردند این کتاب را برای کودکانی آماده کنندکه از قومیتها و پیشینه های مختلف در آلمان به سر می برند، همچنین در اینکتاب بر تنوع میان مسلمانان تاکید شده است. "کتاب من درباره اسلام" اینفرصت را برای کودکان مسلمان آلمان فراهم می کند تا درباره سنتهای کشورهایخود صحبت کرده و سایرین نیز با این سنتها و فرهنگها آشنا شوند.


بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است


چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 11 مهمان


شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB & CentralClubs

[ Time : 0.166s | 14 Queries | GZIP : On ]
Seo