[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3826)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4693: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3826)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4694: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3826)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4695: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3826)
چرا شیعیان برای عمر لعنت می فرستند؟ : اشرار - مرکز نشر اعتقادات

کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.


»» صراط مستقیمی جز علی علیه السلام نیست ««
امروز پنج شنبه 27 تیر 1398 12:16

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 
نويسنده محتواي پيام
پستارسال شده در: سه شنبه 17 فروردین 1389 08:10 
New Member
New Member
آفلاين

تاريخ عضويت: سه شنبه 17 فروردین 1389 07:08
پست ها : 5
تشکر کرده اید: 0 مرتبه
تشکر شده:
19 مرتبه in 4 پست
یازهرا(س)
سلام

آنهایی که خواهر دارند حتما این حرف مرا خوب درک میکنند که اگر خواهری مریض باشدحتما چشم به انتظار برادرخود خواهد بود که برادرش یادی ازاو بکند،به عیادت اوبیاید.برادر هم اگر بامحبت باشد برای عیادت خواهر با دستی پر می آید.
کم کم به ایام فاطمیه نزدیک میشویم.این روزها ،روزهای غریبی علی وزهراست.روزهای بیماری زهرا،روزهای دلتنگی زینب،روزهای غم،غم ودلتنگی حسن به خاطر ماجرای آن کوچه؛گاهی نفسهای زهرا حبث می شود.حسنین با عجله خود را به مسجد می رسانند :"مسجدده یوبانما بابا تئز گل ننم ئولدی".علی باعجله خود را به منزل می رساند.دختری چهار ساله پاهای مادرش را به سینه چسبانده،چه منظره ای!یابقیه الله... .

علامه امینی می فرمود هرکس به اندازه ذره ای ازمحبت زهرا دروجودش باشد می تواندآنحضرت را "مادر" خطاب کند.(البته بحث مادری حضرت زهرا(س) برای شیعیان از طریق روایات واحادیث قابل اثبات است)
دل که زدردوغم زهرا تهیست

کم زگِل است وسند گمرهیست
دشمنی فاطمه ازابلهیست
نوکری فاطمه شاهنشهیست
ای به فدای تو،شهان،فاطمه
هدیه ای برای مادر شیعیان،انشاءاله که قبول حضرتش باشد.
غم زهرا بویانان قلبیمی بیجا سیخماز
خانه صبری عبث سیل مصیبت ییخماز
شیعه نین خطی او غملی کوچه دن آیریلدی
خانیما سیلی ووراندان بیزه قارداش چیخماز(رثای بیت الاحزان- صادقی تبریزی)
حتما این حدیث را ازقول پیامبر اعظم(ص)شنیده اید که درباره حضرت صدیقه مرضیه(س)چنین فرموده است که: فاطمه بضعة منى، و هى نور عینى، ثمره فوادى، و روحى التى بین جنبى، من آذاها فقد آذانى، و من آذانى فقد آذى اللَّه، و من اغضبها فقد اغضبنى، یوذینى ما آذاهاودرجایی دیگر فرمود: ان اللَّه عزوجل لیغضب لغضب فاطمه، و یرضى لرضاها ویا: فاطمه بنت محمد، و هى بضعة منى، فمن آذاها فقد آذانى، و من آذانى فقد آذى اللَّه.
مجموعه احادیث فوق ازکتب معتبر اهل تسنن وتشیع مانند(("كنزالعمال، ج 12، ص 108 ش 34222"، "جامع الصغیر سیوطى، ج 2، ص 208 ش 58333"،"صحیح بخارى، ج 5، ص 96 ش 278" ،"مسند احمد حنبل، ج 4، ص 329"،"ابن ابى‏الحدید، ج 16، ص 273" ،"صحیح مسلم، ج 16، ص 3 " ،"محجةالبیضاء، ج 4، ص 210"))نقل گردید.
«هر کس فاطمه را ناخشنود سازد، مرا ناخشنود ساخته است»، «هر کس فاطمه را به خشم آورد مرا به خشم آورده و هر کس مرا به خشم آورد، خداى را به خشم آورده است» ،«خداوند با خشم و غضب فاطمه به خشم آید و با رضاى او راضى مى‏گردد.» و... .
واما "عمر":
درمورد نسب وریشه عمر که خودش می گوید :از شجره نامه من تا قبل از پدرم از من نپرسيد.
«أیها الناس ! تعلموا أنسابکم أرحامکم ولایسألنی أحد ما وراء الخطاب» یعنی ؛ ای مردم ! نسب خود را یاد بگیرید و کسی از قبل از خطاب از من سئوال نکند . (تاریخ المدینة المنورة ج 3 ص 797) (چون خطاب هم پدر عمر وهم دایی عمر است.)بهتره در این مورد بیشتر صحبت نکنیم چون حیا اجازه نمی دهد بعضی مطالب به زبان بیاید..برای اطلاعات بیشتر مراجعه شودبه بحار الا نوار جلد ۳۱ باب مطاعن عمر ،کتاب لسان الواعظین از محمدبن شهر آشوب مازندرانی وکتاب اسرار آل محمد(ص).
ولی این فرد چرامورد لعن شیعه قرارگرفته است؟
در کتب((سوگنامه آل محمد(ص)تالیف آقای اشتهاردی ،بيت الاحزان تاليف شيخ عباس قمي،الامامه و السیاسه،شرح نهج البلاغه ابن ابی الحدید ،‌ تاریخ طبری ، طرائف ابن طاووس ، سیره ابن هشام ، الریاض النضره ، طبقات الکبری،‌ طبقات ابن سعد))درموردحمله وهجوم وحشیانه عمرودارودسته اش به خانه حضرت زهرا(س)از زبان خود عمر مطلبی گنجانده شده است که این فرد بعد از ماجرای سقیفه وحمله به خانه حضرت زهرا(س)وچگونگی آزار واذیت آن حضرت ،نامه ای رابه معاویه می نویسد ودر آن نامه شرح واقعه را بیان میکند.«... گفتم: اگر بيرون نيايد هيزم فراواني جمع کنم؛ و آتشي افروزم که اين خانه را با اهلش بسوزانم؛ يا آنکه او را بکشم براي بيعت با ابوبکر؛.پس از اين گفتگوها تازيانه قنفذ را گرفتم، و فاطمه را با تازيانه آزردم، سپس خالد بن وليد را گفتم که تو و مردان ديگر بياييد و براي من هيزم جمع کنيد و فاطمه را گفتم که اکنون اين خانه را آتش ميزنم. فاطمه فرمود: اي عمر دشمن خدا و رسول و اي دشمن علي اميرالمومنين ، اين بگفت و دو دست فرود آورد و در خانه را گرفت، و مانع شد که من وارد خانه شوم؛ من او را دور کردم و با شدت در را فشار دادم و دستهاي فاطمه را با تازيانه که در دست داشتم آزردم که در را رها کند؛ فاطمه در را نگشود، ولي از شدت درد تازيانه، صداي ناله و گريه او را شنيدم، چنان ناله فاطمه در دل من تاثير کرد که نزديک بود که من نرم شوم، و از در خانه آنحضرت برگردم؛ ولي در اين موقع دشمنيهاي علي را بياد آوردم و ولع و حرص آنحضرت را در ريختن خون بزرگان عرب، و مکر و فريب و جادوي محمد را متذکر شدم؛ و لگد با پاي خود بر در زدم، ولي دختر پيغمبر شکم و احشاء خود را بر در چسبانيده بود، و در خانه را نگهداشته بود که باز نشود چون من لگد بر در زدم صداي ناله و ضجه از فاطمه شنيدم؛ که گمان کردم از اثر اين ناله مدينه را زير و زبر کرد و شهر را بحرکت در آورد؛ ...»
خداوند متعال در آیه 56 سوره احزاب چنین می فرماید: إِنَّ الَّذِينَ يؤْذُونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ لَعَنَهُمُ اللَّهُ فِي الدُّنْيا وَالْآخِرَةِ وَأَعَدَّ لَهُمْ عَذَابًا مُهِينًا."آنها که خدا و پيامبرش را آزار مي‌دهند، لعنت خدا در دنیا وآخرت باآنهاست(خداوند آنان را از رحمت خود در دنيا و آخرت دور ساخته)، و براي آنها عذاب خوارکننده‌اي آماده کرده است."
درریاضیات قانونیست به نام قانون تعدی که بیان میکند اگر جمله الف با جمله ب وجمله ب با جمله ج ارتباط داشته باشد آنگاه جمله الف باجمله ج حتما ارتباط دارد.بنابراین با استفاده از این جملات وقاعده منطق ریاضی ثابت شد که می خواهم چه بگویم.
طبق قانون تعدی در ریاضیات،عمر مشمول جمله" لعنهم الله فی الدنیا والآخره "شده است چه اینکه بعضی ها بخواهند ویا نخواهند.
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علي ذلك
التماس دعای فرج
یاعلی


بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از babirpour به خاطر این پست تشکر کرده اند:
Mohsen1001, mamashli110, قهرمان علقمه, ع ل ی, MN110, 9kazemian, شمیم الزهرا, منتظر313, Baharnoor, sam131461, SEYEDMOHAMMAD
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است


چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان


شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

انتقال به:  
cron
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB & CentralClubs

[ Time : 0.175s | 16 Queries | GZIP : On | Load : 2.63 ]
Seo