[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 77: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 77: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4691: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3826)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4693: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3826)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4694: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3826)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4695: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3826)
گفتگو با خدا : قطعه ادبي - مرکز نشر اعتقادات

کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.

»» صراط مستقیمی جز علی علیه السلام نیست ««
امروز پنج شنبه 28 شهریور 1398 11:49

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 
نويسنده محتواي پيام
 موضوع پست: گفتگو با خدا
پستارسال شده در: شنبه 26 تیر 1389 22:09 
Member
Member
آفلاين

تاريخ عضويت: چهارشنبه 26 اسفند 1388 21:27
تشکر کرده اید: 81 مرتبه

گفتگو با خدا
در رویاهایم دیدم که با خدا گفتگو می کردم
.خدا پرسید: پس تو می خواهی با من گفتگو کنی ؟
من گفتم : اگر وقت داری

خدا گفت : وقت من بی نهایت است ٬ در ذهنت چیست که می خواهی از من بپرسی؟

پرسیدم : چه چیز بشر ٬ شما را سخت متعجب می سازد؟

خدا پاسخ داد: کودکی شان ٬ این که آنها از کودکی شان خسته می شوند عجله دارند که بزرگ شوند و بعد از مدتها دوباره آرزو می کنند که کودک باشند

این که آنها سلامت خود را از دست می دهند تا پول به دست آورند و بعد پولشان را از دست می دهند تا دوباره سلامت خود را به دست آورند .

این که با اضطراب به آینده می نگرند و حال را فراموش می کنند بنابراین نه در حال زندگی می کنند و در آینده ٬این که آنها به گونه ای زندگی می کنند که گویی هرگز نمی
میرند و به گونه ای می میرند که گویی هرگز زندگی نکرده اند
دستهای خدا دستانم را گرفتند . برای مدتی سکوت کردیم

و من دوباره پرسیدم : به عنوان یک پدر می خواهی کدام یک از درسهای زندگی را فرزندانت بیاموزند؟
گفت: بیاموزند که نمی توانند کسی را وادارکنند که عاشقشان باشد ..همه کاری که آنها می توانند بکنند این است که اجازه دهند خودشان دوست داشته باشند>

. بیاموزند که درست نیست خودشان را با دیگران مقایسه کنند .بیاموزند که فقط چند ثانیه طول می کشد تا با محبت، زخمی را التیام بخشند .

بیاموزند ثروتمند کسی نیست که بیشترین ها را داراست بلکه کسی است که به کمترین ها نیاز دارد بیاموزند که دو نفر می توانند با هم به یک نقطه نگاه کنند و

آن را متفاوت ببینند .
بیاموزند که چگونه احساساتشان را نشان دهند٬بیاموزند که فقط کافی نیست دیگران را ببخشند بلکه باید خود را نیز ببخشند ...

من با خضوع گفتم : از شما به خاطر این گفتگو متشکرم آیا چیز دیگری هست که دوست دارید فرزندانتان بدانند ؟
خداوند لبخند زد و گفت : فقط بدانند من اینجا هستم ؟ همیشه ...

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از paria به خاطر این پست تشکر کرده اند:
قهرمان علقمه
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 1 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد

انتقال به:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list