کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.


»» صراط مستقیمی جز علی علیه السلام نیست ««
امروز شنبه 15 آذر 1399 08:59

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است


مرکز نشر اعتقادات - حريم شخصی

اطلاعات شما از طریق دو راه فراهم آمده است. در مرحله اول, توسط گشت و گذار ها در “مرکز نشر اعتقادات” و سيستم تعدادی کوکی فراهم آورده است, این ها فایل های متنی کوچکی هستند که توسط مرورگر وب شما در حافظه موقتی قرار گرفته اند. دو کوکی اول مشخص کننده هویت کاربری شما (بعد از این “user-id”) و معین کننده سشن (بعد از این “session-id”), موجود شما که بصورت اوتوماتیک توسط سیستم سيستم گرد آمده است. سومین بخش قرار گرفته در کوکی ها مربوط به مباحث بازدید شده در انجمن “مرکز نشر اعتقادات” و بکارگرفته شده برای انبار شدن و همچنین برای خواندن, در نتیجه بهبود و اصلاح حساب کاربری شما حاصل می گردد.

بنابراین ما می توانیم کوکی های ناشی از گشت و گذار شما در “مرکز نشر اعتقادات” را در اختبار داشته باشیم. در راه دوم ما قادریم اطلاعات ثبت شده شما را فراهم آوریم.

حساب کاربری شما داری یک نام قابل شناسایی می باشد (از این پس “نام کاربری شما”), یک کلمه عبور شخصی برای ورود به حساب کاربریتان بکار گرفته می شود (از این پس “کلمه عبور شما”) و یک آدرس ایمیل خصوصی و صحیح (از این پس “ایمیل شما”). اطلاعات شما برای حساب کاربری تان در “مرکز نشر اعتقادات” توسط نگهدارنده اطلاعات در کشور تامین کننده هاست ما حراست می شود. هرگونه اطلاعات غیر از نام کاربری, کلمه عبور و ایمیل شما که در روند عضویت در “مرکز نشر اعتقادات” درخواست شده الزامی نیست و اختیاری است. در همه حالت ها, شما اختیار این را دارید که چه گزینه ای از اطلاعاتتان برای سایرین به نمایش در آید. بعلاوه, در حساب کاربری شما, شما اختیار رد کردن یا تصویت کردن ایمیل های تولید شده بصورت خودکار در برنامه سيستم را دارا هستید.

به توصیه های امنیتی در مورد کلمه عبور توجه نمایید: لطفا هرگز کلمه های عبور تشکیل شده از یک عدد را در وب سایت های مختلف بکار نگیرید. کلمه عبور شما راه دستیابی از طریق حساب کاربریتان به “مرکز نشر اعتقادات” می باشد, بنابراین از آن بخوبی حفاظت کرده و آنرا در صورت درخواست به هیج شخص وابسته با “مرکز نشر اعتقادات”, سيستم و هر شخص دیگر تشریح ندهید. در صورتی که کلمه عبورتان را فراموش کردید, می توانید از خصیصه “من کلمه عبورم را فراموش کرده ام ! ” واقع در برنامه سيستم استفاده نمایید. در این فرآیند از شما نام کاربری و ایمیلتان سوال می شود, و به سبب آن سيستم به درخواست شما یک کلمه عبور جدید برایتان ارسال می کند .


News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list
Powered by phpBB & CentralClubs

[ Time : 0.118s | 5 Queries | GZIP : On ]
Seo