پاسخ به جناب HRG // همه کاربران بخوانند ...

قوانين و اخبار انجمن را در اين قسمت مطالعه فرماييد.

مدیر انجمن: شورای نظارت

قفل شده
-
سپاس‌های ارسالی: 350 بار
سپاس‌های دریافتی: 389 بار

پاسخ به جناب HRG // همه کاربران بخوانند ...

پست توسط HRG »

با سلام خدمت دوستان زحمتكش تصویر

بالاخره حركتي غير دوستانه كه سابقه قبلي هم دارد اما با فاصله باعث شد كه صداي من هم در بياد چرا كه در جايي كه چنين مطرح و در راه الهي طي مسير مي كند چنين حركاتي برازنده نيست و ان هم حذف پستها بدون اطلاع كه در اخرين مرحله هفت پست مي باشد تصویر

من به هيچ وجه دنبال اين نيستم كه بخواهم ادعا كنم نبايستي از من پستي حذف شود چرا كه ممكن است كه پستهايي داشته باشم كه به هر دليلي مثل تكراري بودن و هر دليل ديگري كه متوجه ان نباشم بفرستم و خودم هم در مقام يك مدير حتما اينگونه ژستها را حذف خواهم كرد اما مديريت هم قانون دارد و براي هر حذفي بايستي دليلي داشت و به اطلاع ارسال كننده برسد.
الان در همين وحله اخر هفت پست من بدون اطلاع حذف شده اصلا من نه هر كاربر ديگري بايستي دليل حذف را بداند كه در صورت مقصر بودن در ارسالهاي بعدي اش مراقب باشد مجددا اشتباهات قبلي خود را نداشته باشد .

حال خودتان را جاي من بگذاريد ببينيد كه 7پست پاك شده كه حتما دليل حذف ان ممكن است نقض قوانين سايت باشد حال كدام قانون توسط پستهاي من نقض شده نا معلوم است الان من نمي دانم پستهاي ارسالي من كه حذف شده اند تكراري بودند و به چه دليل يا خداي ناكرده توهين به كسي بوده به چه دليل يا .....

من در نهايت دفاعي از خود ندارم ولي فقط دوستان بالاخص حذف كننده 7پست من و احياناپستهاي حذف شده قبلي من با جوابي كامل و رسا مشكلات پستهاي حذف شده را به من گوشزد كنند تا بهتر تكليف خود را بدانم كه در غير اينصورت چنين حركاتي حيثيت سايت را زير سوال خواهد برد ...

من پيشاپيش بابت احيانا قصورهاي سر زده خود از دوستان طلب بخشش مي كنم ... تصویر تصویر
Senior Member
Senior Member
سپاس‌های ارسالی: 106 بار
سپاس‌های دریافتی: 213 بار

Re: حذف بي اطلاع پست

پست توسط fizikdan3000 »

[HIGHLIGHT=#ff0000]متشکراز آقای HRG بسیار بجا بود. نوشته من هم بی دلیل پاک شد البته نه 7تا بلکه  
[HIGHLIGHT=#ff0000] 
[HIGHLIGHT=#ff0000]دوتا... تصویر
[HIGHLIGHT=#ff0000] 
[HIGHLIGHT=#ff0000]میتونم بگم HRGجان خدا صبرت بده با این نوع مدیریت... تصویرتصویر
[HIGHLIGHT=#ff0000] 
[HIGHLIGHT=#ff0000]البته بی ادبی نشه به ساحت مقدس مدیران زحمتکش اما خواهشادرک بفرمایید  تصویر
[HIGHLIGHT=#ff0000] 
[HIGHLIGHT=#ff0000]یک اشتباه کوچک از یک مدیر تاثیر منفی و تجلیگری زشتیش خیلی خیلی بارزتر است از  
[HIGHLIGHT=#ff0000] 
[HIGHLIGHT=#ff0000]یک اشتباه بزرگتر از اشتباه مدیر بدست یک فرد عادی مثل من حقیر!!!  تصویرتصویرتصویر
[HIGHLIGHT=#ff0000] 
[HIGHLIGHT=#ff0000]امیدوارم با تامل در حرکتهای خود متوجه واقعیت مطلب بشوید... تصویر
[HIGHLIGHT=#ff0000] 
[HIGHLIGHT=#ff0000]و من الله توفیق تصویرتصویرتصویرتصویر
حرفهای خنده ام را میشود در سکوت برکه نا امید از بارش باران ترجمه کرد ،

که با قاصدکی تنها و بی ریا، در راه بودن، خبری را خبر می دهد ...

[External Link Removed for Guests]
Administrator
Administrator
سپاس‌های ارسالی: 10691 بار
سپاس‌های دریافتی: 5476 بار
تماس:

Re: حذف بي اطلاع پست

پست توسط Mohsen1001 »

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بنام خداوند بخشنده بخشایشگر

سلام خدمت تمام کاربران محترم خانواده اعتقادات تصویر

من از شما کاربران محترم معذرت میخوام که بعضاً همچین افرادی پیدا میشوند که درصدد برهم زدن جو صمیمی و دوستانه حاکم بر سایت اعتقادات هستند. تصویر

و اما شما جناب HRG :

ظاهراً بالاخره نتوانستید تحمل کنید و مجبور به ایجاد تاپیک شدید تا دوباره سابقه درخشانی از خود را که در چندین فوروم به جا گذاشتید ، بر ملا کنید !!! تصویر

اشکالی نداره ، اما برخورد بنده این دفعه مانند دفعات قبل نخواهد بود .

آیا حتماً نیاز بود کار را به اینجا بکشید که بنده مجبور به بازیابی سابقه شما برای کاربران محترم بشم ؟!!

آیا باید بگم که چرا دسترسی شما به فرستادن پیغام خصوصی به دیگر کاربران را قطع کردم ؟

آیا باید بگم بعلت فرستادن پی.ام های نامربوط به کاربران بنده ناچار به انجام این کار شدم ؟

آیا باید بگم که پس از چند ماه و درخواست های مکرر شما (نمیگم التماس !) دوباره دسترسی پی.ام شما باز شد ؟

آیا باید بگم تا حالا در چندین انجمن در آستانه اخراج قرار گرفتید ؟

آیا باید بگم که در همین سایت هم بعلت فعالیهای نامربوطتون در استانه اخراج بودید که با عذرخواهی شما و تعهدتون مبنی بر تکرار نکردن اون اعمال دوباره دسترسی به انجمن پیدا کردید.

آیا باید بگم که ادرس IP شما چندین ماه در لیست سیاه قرار گرفته بود و نمیتونستید وارد سایت بشید ؟ که سایتتون هم بهمین علت دچار کمبود مطلب شد ؟

حالا شاید میپرسید عدم دسترسی ایشون به اعتقادات چه رابطه ای با سایت ایشون داره ؟

اگر [External Link Removed for Guests] که ایشون و تعدادی از دوستانشون با نام های کاربری متفاوت (که البته ماهیت تمامشون یک نفر هست و اون کسی نیست جز خود جناب HRG تصویر) مشغول فعالیت هستند ، سری بزنید.

بخشهای مذهب این فوروم را ببینید شاید یک لحظه خود را در سایت اعتقادات ببینید ، چرا ؟ تصویر

چون ایشون + همون دوستان زحمتکشی که دارند (چند روح در یک بدن !) تمام مطالبی که در سایت اعتقادات قرار میگیره را که بعضاً مدیران و کاربران محترم ساعتها برایش وقت میگذارند ،

بدون هیچ کمی و کاستی بصورت تمام و کمال در سایت خود کپی میکنند و به نام خود استفاده میبرند !!!

ضمناً یک کاربر هم در سایتشون هست به اسم "اعتقادات" تا صحه ای باشه بر عملکردشون که کاربران این عمل را از جانب خود سایت اعتقادات بدانند.

البته این مختص انجمن ما نیست چون ایشون و همون دوستان زحمتکششون دیگر انجمنها را نیز بی نصیب نگذاشته و تمام مطالب کپی میشه در بخش مورد نظر بدون جا افتادن یک واو و ذکر منبع !!

اما سایت ما بیشتر مورد عنایتشون قرار گرفت چون دیگر انجمن ها با تهدید کردن ایشون و حربه های دیگر کمی از غلظت قضیه کاستن

اما ما برای ترویج و نشر مفاهیم شیعه این اجازه را به ایشون دادیم که مطالب را کپی کنند بلکه در سایت ایشون هم توسط این مقالات افرادی هدایت شوند.

این مختصر تاریخچه ای بود از عملکرد ایشان که اگر بخواهم بطور کامل به ان بپردازم از حوصله دوستان خارج است تصویر

و اما سخنانی که فرمودند مورد بررسی قرارمیگیرد :

بالاخره حركتي غير دوستانه كه سابقه قبلي هم دارد اما با فاصله باعث شد كهصداي من هم در بياد

باز هم شما تاب نیاوردید و بنده را مجبور کردید تا ماهیت بعضی مطالبی را که در سایتها قرار میدهید را بیان کنم .

آیا به نظر شما کاربران محترم ترویج فرق ضاله از جمله بهاییت در یک سایت توجیهی داره ؟ که البته باز هم برمیگرده به سوابق درخشان ایشان .

و اما تعدادی از تاپیکهای شما که در اخرین اسپمی که در سایت انجام دادید (قرار دادن ده ها مطلب در یک بازه زمانی کوتاه ! )

بعلت ماهیت نامعلوم و غیرقابل استفاده و حتی شبهه امیزی که داشت (البته طبق معمول تاپیکهایتان) حذف شدند.

تا خدایی ناکرده تلاش ما برای اشنایی مردم (درحد توان ناچیزمان) با معارف اهل بیت (علیهم السلام) به گمراهی کاربران محترم مبدل نشود !! (و الله اعلم ...)

چرا كه در جايي كه چنين مطرح و در راه الهي طي مسير ميكند چنين حركاتي برازنده نيست

آیا باز هم چنین حرکاتی برازنده ما نیست ؟

اگر ما جلوی همه افرادی که عضو میشوند را باز بگذاریم تا هر مطلبی خواستند ارسال کنند ، و در این میان یک نفر به گمراهی برود ،

و در نامه اعمال ما گناه گمراهی یک نفر ثبت شود (که برای حبوط تمام ثواب هایمان کافیست) .

شما جوابگوی آن هستید ؟

و ان هم حذف پستها بدون اطلاع كه در اخرينمرحله هفت پست مي باشد تصویر

شما که به قوانین اشنا هستید دیگر چرا این حرف را میزنید ؟!!

قانون شماره 21)
چنانچه تاپیک و یا پیغامی‌ ازکاربران توسط مدیری در انجمن حذف و یا ویرایش شد در صورت داشتن سوال دراین رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفا برای مدیر آن انجمن یکپیغام خصوصی‌ ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصی‌ مطرح کنید تا آنمدیر نیز در این باره شما را راهنمایی‌ کرده و جواب سوالات شمارا بطورکامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در این رابطه و یا جویا شدن علت موضوعدر انجمن های عمومی‌ آن ارسال و یا تاپیک زائد سریعا حذف خواهد شد و شمانیز جواب سوال خود را دریافت نخواهید کرد.
ما روزانه درحال نظارت به تمام مطالب سایت هستیم و ممکنه خیلی از پستها حذف یا ویرایش شوند و این امکان برایمان وجود نداره که به تک تک افراد پی.ام بدیم و دلیل را توضیح بدیم.

کاربران اگر دقت کنند و پستهایی ارسال کنند که خلاف قوانین نباشد به هیچ وجه حذف نمیشه که بخوان از دست مدیریت ناراحت بشن !

من به هيچ وجه دنبال اين نيستم كه بخواهم ادعا كنم نبايستي از من پستي حذف شود
از تاپیک ارسالیتون کاملاً مشخصه تصویر

و خودم هم در مقام يك مدير حتما اينگونه ژستها را حذف خواهم كرد امامديريت هم قانون دارد و براي هر حذفي بايستي دليلي داشت و به اطلاع ارسالكننده برسد.
خدا را شکر که در این کسوت هستید و میدانید و گرنه ... تصویر

الان من نمي دانم پستهاي ارسالي من كه حذف شده اند تكراري بودند و به چه دليل يا خداي ناكرده توهين به كسي بوده به چه دليل يا .....

زحمت میکشیدید حدود کمتر از نصف وقتی که برای این تاپیک گذاشتید را صرف ارسال یک پی.ام به یکی از اعضای شورای نظارت و مدیریت ، می کردید تا علت را متوجه شده و در اینده تکرار نکنید !

من در نهايت دفاعي از خود ندارم ولي فقط دوستان بالاخص حذف كننده 7پست منو احياناپستهاي حذف شده قبلي من با جوابي كامل و رسا مشكلات پستهاي حذفشده را به من گوشزد كنند تا بهتر تكليف خود را بدانم

حتماً ، درخواست شما در نوشته های بالا انجام شد.

تا بهتر تكليف خود را بدانم

و اما تکلیف شما :

فعلاً محدودیت هایی برای شما درنظر گرفته می شود و سپس طی جلسه ای که با شورای سایت خواهم داشت پیشنهاد "قطع دسترسی شما برای همیشه از سایت" را بررسی خواهیم کرد.

علت :

به تعهداتی که دادید پایبند نبودید.

تشویش اذهان کاربران سایت

برهم زدن جو حاکم بر سایت به قصد تخریب مدیریت این مجموعه (که بار اول هم نبود اما این بار دیگه باید برخورد صورت میگرفت)

تخریب مدیریت و عملکرد این مجموعه در پی.ام های خصوصی ارسالی به کاربران

اشاعه مطالب خلاف و گمراه کننده

ترویج فرق ضاله (البته ایشون اذعان داشتند که قصدی نبوده و اشتباهاً رخ داده .. والله اعلم .. )

تهمت زدن به مدیریت سایت در مقاطع گوناگون که با اظهار پشیمانی ایشان رفع شد

و ...

و این بود پاسخ شما تصویر

----------------------------------------

و اما عضو تازه وارد و محترم سایت جناب fizikdan3000

[HIGHLIGHT=#ff0000]متشکراز آقای HRG بسیار بجا بود. نوشته من هم بی دلیل پاک شد البته نه 7تا بلکه  

[HIGHLIGHT=#ff0000]دوتا... 

هیچ یک از نوشته های شما پاک نشد و در قسمت نکته ها و لطایف کماکان وجود دارند و پستی هم که بنده در تاپیک شما ارسال کردم موجوده ،

خدا را شکر که بهتون پی.ام هم دادم و شما را با جو سایت اشنا کردم و راهنماییهای لازم را بهتون گوشزد کردم.

شما تاپیک در مورد مسائل ریاضی باز کردید و طریقه تقسیم و ضرب در اعداد را به کاربران اموزش دادید.

که البته در نوع خود مطلب خوبی است اما آیا متناسب با سایت اعتقادات است ؟ آیا این مطلب شما به مسئل مذهبی مربوط میشود ؟

جای این نوع نوشته ها در فوروم هوپاست که مخصوص علوم مختلف هست.

اما با این حال باز هم بنده تاپیکهای شما را حذف نکردم تا در ابتدای ورودتون به سایت خدای ناکرده دلخور نشید و نگید جو مذهبی خشکه و ... تصویر

[HIGHLIGHT=#ff0000]میتونم بگم HRGجان خدا صبرت بده با این نوع مدیریت... تصویرتصویر

مصداق جواب خوبی را با ... دادن ! تصویر

بنده در چند مقطع ساعتها تا نیمه شب از طریق پی.ام با ایشون در ارتباط بودم تا کمکشون کنم و نحوه فعالیت مناسب در سایت را برایشان توضیح دهم اما ...

نمونه ای از پی.ام های رد و بدل شده :

ابتدا درخواست در تاپیک :

ببخشید این نکته را باید یادآوری کنم تمام مطالبی که در سایت قرار داده میشه باید جنبه مذهبی داشته باشه تصویر

دو مطلب اخر شما بیشتر ماهیت ریاضی داشت تصویر

ممنون میشم دقت بیشتری داشته باشید در ارسال مطالب تصویر

تصویر

آیا برخورد زننده بود ؟

جواب ایشان در پی.ام :

سلام به آقا محسن عزیز

خدمت انور و مبارک شما عرض شود که نوشته ی من برای بهتر و ساده تر رسیدن به کمال حل مسایل مختلف ریاضی است.

و استنباط من از این سایت ،این است که میخواهیم هر چه بهتر و سریعتر به کمال مطلوب دست یابیم.

و این مساله را من منافاتی بارسیدن به کمال معنوی نمیبینم.

چراکه دانشمندان عصر حاظر به این امر،یعنی تناسب ریاضیات در قرآن معتقدند،

و یک انسان شیعی و عاشق ولایت نبایستی در این مسایل هم کم بیاورد و احساس

ضعف کند.

البته من احساس میکنم شما یکی از مدیرهای محترم سایت هستید بدین جهت از شما تقاضا میشود کمی با تامل به موضوعات سایت

بنگرید.

و اگر احساس شما این است که من مانعی هستم برای دیگر دوستان، برای رسیدن به کمال خواهشمند است به این قاصر اعلام

بفرمایید

با تشکر فراوان از زحمات و توجه جناب عالی

و من الله توفیق

جواب بنده :

سلام تصویر

شما چرا اینقدر مساله رو بزرگش میکنید در حدی که میگید من گفتم شما مانع هستید !

چرا تا حالا که این همه پست ارسال کرده بودید حرفی نزده بودم ؟

سیاست سایت ما بر این منوال است که مطالبی که قرار داده میشه حتماً یه جهتی بامذهبی و دین داشته باشه وگرنه اگه نخواهیم این مساله رو مد نظر قرار بدیم پس با دیگر سایت ها چه فرقی داریم که مثل کشکول عمل میکنن و هر چی فکر کنی توش هست ؟

به همین خاطر بود که عرض کردم مسائلی که مرتبط با ریاضی هست و کلاً هر چیزی که با این سیاست مخالف است را مطرح نکنید.

وگرنه اتفاقا مطلب بسیار حالبی هم بود .

امیدوارم متوجه منظور من شده باشید تصویر

موفق باشی تصویر

ایشون :

شکر خدا این مسالعه رو فهمیدم که تعصب به بعضی مسایلی که واقعیتش اشتباه است، اشتباه است !!!
شما لطفا واترقیدگی بعضی از این بچه های بسته رو در مسایل روز دنیا ببینید بعد جبهه گیری بفرمایید

مقالات زیاد دارم دوست داشتم تو سایت بزارم چون احساس نیاز میکردم

اما انگار مدیر محترم علم روز رو جدا از اسلام و اعتقادات میبینید

به هر حال صلاح سایت بزرگی چون اعتقادات(به دور از اقرار) خسروان دانند نه بچه ای همچو من...

خشک برخورد نکنید.

تصویرتصویرتصویر

بنده :

دوست عزیز هر کسی که در سایت اعتفادات عضو بشه برای ما باعث افتخاره همچنین شما تصویر

اما عزیزم متاسفانه مشکل اینجاست که شما متوجه منظور من نمیشید !

اگه من دنبال علم روز نیودم که سایت نمیزدم میرفتم کتاب چاپ میکردم یا سخنرانی میکردم و...

اما دوست دارم همیشه از متد جدید در کارم استفاده کنم اگه ببینی اعتقادات رو هم با شیوهای جدید اداره میکنیم حتی توی تبلیغاتش و...

ولی وقتی ما بخشی که مرتبط با مقالات شما هست را نداریم باید چه کنیم ؟

شما میگید بچه های مذهبی باید ریاضیشون قوی باشه ؟ بر منکرش ...

اما جای اموزش ریاضی بنظر شما اینجاست ؟

پس یکی هم بیاد بگه فیزیک میخوام یاد بدم یا دیگری شیمی و درسهای دیگه.

اما هر چیزی جای خودش رو داره.

علمای قدیم ما هم معمولا سعی میکردن حالت کشکول داشته باشن لذا در تمامی زمینه ها فعالیت داشتن مثل شیخ بهایی که توی ریاضی طب نجوم شیمی زیست و... تبهرداشت.

پس دوست دارم بدونید که ما هیچ وقت متحجر نیستیم و دنبال علم هستیم.

نمونش همین بخش گرافیک مذهبی ،

وگرنه میتونستم بگم که گرافیک چه ربطی به مذهب داره !

ما ریاضی هم اگه به طور مستقیم نمود در مذهب داشته باشه استقبال میکنیم.

وخواهش دارم از شما که هر نظری یا پیشنهادی در زمینه به روز شدن مطالب دینیبرای سایت دارید دریغ نکنید و هر باب جدیدی که به ذهنتون میرسه که میشه بهدین مربوطش کرد بیان کنید تا بررسی کنیم.

لطفاً تاپیک رمز موفقیت رو جداگانه ارسال نکن همه توی یه تاپیک باشه که مجموعه ارزشمند جمع بشه تصویر

موفق باشد و ممنون از جسن توجهی که به سایت خودتون دارید تصویر تصویر
بعضی قسمتها که ایشون مسائل شخصیشون را مطرح کرده بودند در اینجا چون مکان عمومی هست حذف شد چون ممکنه راضی به اعلام ان نباشند.

و پی.ام های دیگر که نیازی به ارسالشون نیست. تصویر

حال قضاوت را به عهده کاربران گرامی سایت می گذاریم تصویر

این نکته را هم باید اضافه کنم :
  مدیریتی مرکز نشر اعتقادات این افتخار را دارد که در تمام برخوردهایش با کاربران ادب و صمیمیت را در اولویت قرار داده است که این با بررسی پستهایشان توسط کاربران محترم قابل پیگیری است

اما :

در مقاطعی که مشاهده کنیم افرادی (که تعدادشان به انگشتان دست هم نمی رسد)

قصد برهم زدم کیان سایت و جو حاکم بین مدیران و کاربران ، را دارند .

به شدت برخورد می کنیم و اجازه همچین کاری را به احدی نداده و از تمام ابزارهای لازم نیز استفاده خواهیم کرد. در پناه خداوند متعال موفق و سربلند باشید تصویرتصویر
  نیز قفل شد ...  
قفل شده

بازگشت به “قوانين و اخبار سايت”