« مرکز نشر اعتقادات » دو ساله شد !!

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Administrator
Administrator
سپاس‌های ارسالی: 10691 بار
سپاس‌های دریافتی: 5476 بار
تماس:

« مرکز نشر اعتقادات » دو ساله شد !!

پست توسط Mohsen1001 »

...::: بسم الله الرحمن الرحیم :::... 

«   لله الذی هدانا لهذا و ما کنـّا لنهتدی لو لا أن هدانا   » 

««« سپاس مخصوص خداوندی است که ما را به این امر هدایت فرمود ، و ما راه نمی یافتیم اگر خدا ما را ره نمی نمود »»» 

و سلام بر محرم و سرور شهیدان دو عالم ، که هر چه داریم از اوست ! 

یک سال شیرین و پر برکت از عمر این پایگاه گذشت . مرکز نشر اعتقادات یک ساله شد ؛

یک سال پیش ، با عنایت و توجه حضرت ولی عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف) محفلی صمیمی شکل گرفت تا در دنیای مجازی

و پر هیاهوی دهکده جهانی ، دل های حقیقت سرشت ، به نور مکتب حقه اهل بیت (علیهم السلام) روشن گردد .

و معارف اصیل اسلام واقعی ، به قلوب حقیقت جویان گرما بخشد .
 جای خالی مباحث اعتقادی و بحث های مهم و ریشه ای در باورهای دینی ،   هم در جامعه امروز و هم در دنیای مجازی کاملا محسوس بوده و می باشد ،

لذا اعضای این مرکز را بر آن داشت تا دعوت موعود منتظَر را لبیک گویند و فعالیت خود را در این زمینه آغاز نمایند .

ارائه مطالب عمیق وکاربردی در قالب بیان های نوین ، از اهداف این مرکز بوده و می باشد . نگاه خاص به وجود تعامل و مشارکت و گفتگو

در راستای رسیدن به معالم دینی ، از دیگر زمینه های کاری مهم مرکز نشر اعتقادات بوده است .

سالی که گذشت سعی شد ، تا در همه سطوح مخاطبین و در اکثریت جنبه های مورد نیاز دنیای امروز

که غالبا نقش بنیادی تری در عقاید و ساختن اعمال انسان دارند ، کار مطالعاتی و اجرایی انجام گیرد. 

بخش های متعدد و تقسیم بندی سهل الوصول ، از دیگر ویژگی های این مرکز می باشد ، تا بتوان در کمترین زمان

و در گستره وسیعی از موضوعات ، به تحقیق و مطالعه و جستجو پرداخت .

پاسخگویی به سوالات کاربران محترم و ارائه مطالب مستند از دیگر دغدغه های اعضای این مرکز است .  و إن شاء الله پرورش نسلی فهیم و قدرتمند در عرضه باورهای راستین مذهب خویش ،  از اهداف مهم این محفل صمیمی می باشد . 

:razz: آرزومندیم صاحب عصر و زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) به این کم ببخشایند ،   برکت و وسعت را به منتظران ظهورش عطا فرمایند .

و دل های همه اعضای این مرکز را به نور وجود خویش روشنی و همنوایی بخشند :razz:  
Iron
Iron
محل اقامت: خیلی دور ، خیلی نزدیک
سپاس‌های ارسالی: 3080 بار
سپاس‌های دریافتی: 1425 بار

تولّد مبارک

پست توسط hasan21 »

سلام به همه ی دوستان راستش من دیدم کسی پا پیش نذاشت خودم گفتم دومین سالگرد تأسیس سایت رو به همه ی اعضا تبریک می گم .تصویر
[External Link Removed for Guests]
جنبش مبارزه با صهیونیزم ، اومانیسم و فراماسونری
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 3085 بار
سپاس‌های دریافتی: 5884 بار
تماس:

Re: تولّد مبارک

پست توسط محمد علي »

ممنونم حسن جان =:( :razz:

واقعا یادم رفته بود !!!

من هم دومین سالگرد افتتاح این پایگاه را به همه اعضای صمیمی و همکاران دلسوز اعتقادات تبریک میگم :)

امیدوارم همیشه در این مسیر نورانی ، آیینه ی زلال معارف اهل بیت (علیهم السلام) باشیم . :AA:

(اگه اجازه بدی به تاپیک مربوطه منتقلش می کنم)

Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 973 بار
سپاس‌های دریافتی: 1783 بار
تماس:

Re: « مرکز نشر اعتقادات » دو ساله شد !!

پست توسط سعید منتظر »

مبارک باشه...

پیر شدیم آخر به ما زن ندادن!!!
 روزگاری‌ست که شیطان میگوید: انسان پیدا کنید ، سجده خواهم   [HIGHLIGHT=#FFFF00][HIGHLIGHT=#DBE5F1] +ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+     [HIGHLIGHT=#FFFF00][HIGHLIGHT=#DBE5F1] +ـ+ـ+     [External Link Removed for Guests]  [External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests] 
Bronze
Bronze
سپاس‌های ارسالی: 1643 بار
سپاس‌های دریافتی: 1131 بار

Re: « مرکز نشر اعتقادات » دو ساله شد !!

پست توسط mahdieh »

سلام

من تازه عضو شدم و اطلاعی از تاریخ تاسیس نداشتم

به هرحال این موفقیت را به همه کاربران مخصوصا مدیر کوشای این سایت تبریک میگم تصویر

امیدوارم سالهای سال در کنار اعضای این خانواده با هم بتوانیم این راه معنوی را ادامه بدهیم
ارسال پست

بازگشت به “مناسبت و یادواره”