ازدواج اینترنتی یک دروغ بزرگ یا واقعیتی انکار ناپذیر؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیران انجمن: قهرمان علقمه, شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member

ازدواج اینترنتی یک دروغ بزرگ یا واقعیتی انکار ناپذیر؟؟؟؟؟؟؟؟

پست توسط فجر صادق »

سلام به همه دوستان

از جعفر ساوالانپور اردبیلی و سایت [External Link Removed for Guests] چه می دانید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا هر کس اطلاعاتی در مورد این سایت و فعالیت هاش و همین طور خود آقای اردبیلی داره لطف کنه و بیان

کنه؟من می خوام عضو این سایت بشم نمیدونم بشم یا نه؟

ممنون
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 71 بار
سپاس‌های دریافتی: 568 بار

Re: ازدواج اینترنتی یک دروغ بزرگ یا واقعیتی انکار ناپذیر؟؟؟؟؟؟؟؟

پست توسط راوي »

سلام

راستش ایشون رو من توی دانشگاه ازاد دیدم ، یکی از دوستام اونجا درس می خوند و یه روز که رفته بودم این اقا رو نشونم داد که با شلوار لی چسبون و یه لباس جلف

داشت با دخترا گپ و گفت حسابی می کرد ؛ وقتی که بهم گفت یه وقتایی هم لباس روحانیت می پوشه خیلی جا خوردم .

بیشتر کنجکاو شدم و تحقیق که کردم دیدم زیاد کاراش معقول و منطقی نیست . (راستش شاید نتونم کامل نظرمو راجع بهش بگم چون یه نظر شخصیه )

ولی کلا نمی تونستم یه نفر رو در لباس تبلیغ اسلام تصور کنم و از اون طرف بگو بخندهای تابلو و بیش از حدشو اونم با اون دخترای دانشگاه ازاد (که در وصف نیاید) فراموش کنم !

برام خیلی سخت بود که هردوشو باهم بپذیرم . بالاخره یا اینوری یا اونوری ...

البته این بد نیست که ادم خوش برخورد باشه و جذاب ، اما اونیکه من دیدم و توی ذوقم خورد ، خیلی فراتر از این حرفا بود ؛

آغاز کارشون هم اکثرا هم در پوشش و قالب این شعار (غیر مستقیم) بود که این رفاقت ها رو حلالش کنیم و موقت

و بعدشم اگه پا داد دائم ...

ولی منطق و اصول کلی ازدواج توش رنگ باخته بود ، و همه چیز بر اساس همین عشق های دوروزه و کاذب پی ریزی شده بود .

امیدوارم موفق باشید
.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “ازدواج و زناشویی”