چند تكنيك ساده براي مناسبات زناشويي…

مدیران انجمن: قهرمان علقمه, شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 15 بار
سپاس‌های دریافتی: 100 بار

پست توسط آغوش گرم »

.خيلي از مواردي كه از آنها به عنوان تكنيك ياد مي‌شود در واقع كارهاي روزانه مي‌باشند .همانطور كه گفتم كشش جنسي زن داراي مراحل مختلفي بوده كه آرامش بخشيدن به آن مستلزم رابطه جنسي نمي‌باشد . بلكه كارهاي عمومي‌تر و ساده‌تر براحتي مي‌تواند خيلي تاثير گذارتر از رابطه جنسي باشد .توصيه من به شما اين است:كارهاي شخصي همسرتان را انجام دهيد!!
من بطور خلاصه و فهرست وار چند كار از اين جمله را برايتان مي‌شمارم….
1- حمام كردن…

مي‌توانيد هرچند وقت يكبار كه احساس كرديد رابطه فيمابين شما رو به سكون مي‌باشد، با ديدن اولين علائم كشش جنسي در همسرتان از اين تكنيك استفاده كنيد شستشوي همسر با آب ولرم به راحتي علائمي از سپاسگذاري را در وي نمايان خواهد كرد . اين مسئله به سادگي آثار خستگي روحي و جسمي را از چهره وي خواهد زدود و به سرعت آتش عشق وي را زياد خواهد كرد. واقعاً در آن لحظات نمي‌توانيد تصور كنيد همسرتان چگونه محو وجود شما شده است.

2- شانه كردن…

بارها و بارها عنوان شده كه اين تكنيك قادر است آثار بياد ماندنی بجاي بگذارد امّا كمتر مردي را ديدم كه آن را انجام بدهد اين تكنيك زماني توصيه مي‌شود كه همسر شما مي‌خواهد نيم ساعت يك بند صحبت كند و فقط احتياج به گوش دارد!حرف زدن زن بدليل اينكه خط مشي ثابتي را دنبال نمي‌كند به سرعت مرد را كلافه وگيج مي‌كند. اما با اين شيوه مرد شروع به برس كشيدن به گيسوان همسرش كرده و يك دليل موجه براي سكوت و گوش دادن پيدا ميكند. زن نيز بعد از مدتي صحبت كردن به شدّت آرام مي‌شود و مي‌توانم بگويم كه حتي نمي‌داند چگونه از شما تشكر كند..

3- نوازش…

باز هم لامسه ...بارها به شوهران تاكيد شده كه در زماني كه مي‌خواهند تلوزيون تماشا كنند و همسر آنان نيز مي‌خواهد كه به او توجه شود از تكنيك نوازش گيسوان استفاده كنند .شوهر مي‌تواند در حالي كه نشسته است سر همسر را بروي پاهاي خود گذاشته و مشغول بازي با موهاي وي شود .مطمئن باشيد كه در اين لحظه زن مثل چوب خشك شده و جيكش هم در نمي‌آيد!! شما هم براحتي به برنامه‌تان توجه كرده‌ايد و هم همسرتان را از خود نرنجانديد. زن نيز با اين نوازش آرام مي‌شود و يا در آغوشتان مي‌خوابد و يا به برنامه‌اي كه شما مي‌بينيد توجه مي‌كند….

تكنيك‌هاي واقعاً زيادي وجود دارند ولي من چند تا از ساده ترين آن را برايتان گفتم تا بدانيد سعادت و اثبات علاقه بسيار ساده و پيش روي شماست ولي آن را نمي‌بينيد..بدانيد كه با كمي تفكر شما نيز تكنيك‌هاي بي‌شماري در ذهن خود داريد كه مي‌توانيد از آنها استفاده كنيد……

تصویرتصویرتصویر
Administrator
Administrator
سپاس‌های ارسالی: 10691 بار
سپاس‌های دریافتی: 5476 بار
تماس:

Re: چند تكنيك ساده براي مناسبات زناشويي…

پست توسط Mohsen1001 »

سلام دوست عزیز :D

از مقالات خوب و قابل استفاده ای که قرار میدید تشکر میکنم اما نکته ای هست اینکه :

لطفاً متنهایی را ارسال کنید که صرفاً از دیدگاه اسلام و با بررسی روایات و سفارشات ائمه معصومین علیهم السلام ، تهیه شده باشد.

و همچنین که برخی مقالات بسیار صریح و شفاف و بعضاً با ادبیات نسبتاً نامناسبی (خارج از ادب سایت اعتقادات) ، مطرح شده بود که علاوه بر سود

معتقد هستم مضرات بیشتری خصوصاً برای افراد غیر متاهل دارد چون تقریباً از یک مقاله آموزنده به داستان تحریک آمیز تبدیل شده بود (البته ناخواسته) ، که یکی دو مورد را حذف کردم.

اولین مقالاتی که گذاشتید خیلی خوب بودند اکثراً فرمایشات ائمه علیهم السلام را مد نظر قرار داده بود.

با تشکر از حسن توجه شما :razz:
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 15 بار
سپاس‌های دریافتی: 100 بار

پست توسط آغوش گرم »

شما ظاهرا با فعالیت بنده مشکل دارید . چون از اول بنا رو گذاشتید برانتقاد و ایراد گیری !!

طبیعیه توی جامعه ما تربیت جنسی وقتی صفر باشه ادم به هر چیزی گیر میده .

خصوصا که بعضی چیزا رو پی ام هم میشه داد ولی همه رو دوست دارید عمومی بگید .

دوست عزیز متاسفانه در احادیث نیومده که چجوری اینهمه ریزه کاری زناشویی رو باید انجام داد . هر چیزی هم که اومده بود در مقالات اولی گذاشتم .

مقالاتی هم که الان دارم میذارم همشو از سایت های معتبر پزشکی و مشاوره ای در ایران هست که هیچکدومم ف_ی*ل-تر نیستن

و همشون معتبر و دارای گواهینامه کاری هستند .

خنده داره که بنا رو میگذارید بر تحریک شدن . اصلا اگر تحریککننده نباشه متن مقاله و فقط یک متن خشک و پزشکی باشه ،

نه متاهل ها به خودشون میان که کاری بکنن ونه مجردها به فکر تاهل میفتن . ضمنا بنده هیچ ادبیات موهنی ندیدم و همه رو بازبینی و بازنویسی می کنم .

با اجازه همه دوستان بنده با این سایت خداحافظی می کنم و امیدوارم مقالاتی به جای بنده بگذارید که همشون توش سلام و صلوات باشه !!!

خدانگهدار
Administrator
Administrator
سپاس‌های ارسالی: 10691 بار
سپاس‌های دریافتی: 5476 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

سلام (پست قبل که جواب سلام ما رو ندادید) :D

شما ظاهرا با فعالیت بنده مشکل دارید . چون از اول بنا رو گذاشتید برانتقاد و ایراد گیری !!

بنده که شما را تشویق هم کردم ، فقط یه نکته بهتون گفتم ایراد هم نگرفتم ، یه تیکه از متن را خواستم حذف کنید (توصیه به موسیقی در یک مقاله)

دوست عزیز متاسفانه در احادیث نیومده که چجوری اینهمه ریزه کاری زناشویی رو باید انجام داد .

تعجب میکنم چرا این حرف رو میزنید درصورتیکه خودتون چند مقاله در مورد مسائل جنسی قرار دادید از دید روایات که اتفاقا به ریزترین مسائل نگاه شده بود.

این افتخار اسلام است که به تمام این نکات توجه دارد که اگر همه انها را رعایت کنن دیگه تربیت جنسی کسی بقول شما صفر نمیشه.

خنده داره که بنا رو میگذارید بر تحریک شدن . اصلا اگر تحریککننده نباشه متن مقاله و فقط یک متن خشک و پزشکی باشه ،

نه متاهل ها به خودشون میان که کاری بکنن ونه مجردها به فکر تاهل میفتن .

برای ما هدف وسیله را توجیه نمیکنه.

با اجازه همه دوستان بنده با این سایت خداحافظی می کنم و امیدوارم مقالاتی به جای بنده بگذارید که همشون توش سلام و صلوات باشه !!!

شما چه زود ناراحت میشید باید در برابر مشکلات ایستاد و اونها را به بهترین وجه حل کرد نه اینکه صورت مساله را پاک کرد

منتظر مقالات خوب شما هستیم تصویر

موفق باشید تصویر
Junior Member
Junior Member
سپاس‌های ارسالی: 205 بار
سپاس‌های دریافتی: 29 بار

پست توسط SAMAN2283 »

آغوش گرم ,

واقعا باعث تعجبه؟؟!! یه درخواست و راهنمایی با این بیان نرم چه بازتابی از طرف شما داشته!! عجب انسان افراطی هستی! فرض کن اصلا" یک نفر هم بخواهد مطالب شما رو نقد کنه باید اینطوری برخورد کنید؟

ضمنا" من به عنوان شخصی که در جریان کارهای مدیریتی سایت های دیگر هستم این رو خدمتتون عرض میکنم, هیچ وقت از پستی که مناسب نیست ( حالا از هر لحاظی) تشکری تصویر نمیشه!

شما که ماشالله مدیران سایت اعتقادات و دیگر عزیزان از همه پست هاتون تشکرتصویر کردند! که این ها همه نشان تشویق شماست نه خدای ناکرده چیزی که شما فکرش رو میکنید.
ارسال پست

بازگشت به “ازدواج و زناشویی”