مشکل اضطراب و استرس جنسی

مدیران انجمن: قهرمان علقمه, شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member

مشکل اضطراب و استرس جنسی

پست توسط msh5017 »

[External Link Removed for Guests]
خیلی از زوجین نگران ظاهر و توانایی جنسیشان هستند.حتی ممکن است به دلیل همین نگرانی نخواهند رابطه جنسی برقرار کنند و همیشه فکر چنین چیزی زندگی زناشوی شان را پر استرس میکند.
طبیعتا رابطه جنسی عملی لذت بخش است.اما تا زمانی که یکی از زوجین استرس یا هر دو استرس نداشته باشند.
افکار و سوالاتی در ذهن شماست که زمینه ساز چنین استرسی میشود.
آیا همسر من از رابطه جنسی با من رضایت دارد؟
آیا من اضافه وزن دارم؟
آیا نیاز همسرم را برطرف کردم یا او بخاطر من چیزی نمیگوید ولی ناراضیست؟
مسلما چنین افکاری باعث ایجاد استرس شده و لذت رابطه جنسی را از بین خواهد برد.
در ادامه روش هایی را بررسی می کنیم که بتوانید بر این مشکل غلبه کنید.

اولین دلیل و مهمترین آن این است که از این بترسید که در رابطه جنسی همسرتان را راضی نکردید.یا شاید ممکن است فکر کنید بدنتان شکل مناسبی که همسرتان دوست دارد نداشته باشد.خیلی از مردان از کوچکی آلت نگران هستند.مهمترین نگرانی مردان در مورد [External Link Removed for Guests]یا حتی در هنگام است.خیلی از زنان هم از [External Link Removed for Guests] اضطراب دارند.
با داشتن همه این استرس ها طبیعتا بدن شما واکنش نشان خواهد داد و هورمون های استرس را ترشح خواهد کرد.

در مردان اینگونه است که رگ های خونی منقبض میشود و با توجه به گردش خون کم در آلت، [External Link Removed for Guests] یا تحریک جنسی بوجود می آید.این مشکل حتی در مردانی هم بوجود می آید که در حالت معمول مشکل نعوظ ندارند.

اما در مورد خانم ها به اندازه آقایان نشانه هایش قابل مشاهده نیست.در هنگام استرس خانم ها ترشحات واژنشان به اندازه قابل توجهی کاهش می یابد.

حتما به پزشک مراجعه کنید.و حتما به پزشکی مراجعه کنید که بتوانید خیلی راحت در مورد رابطه جنسیتان با صحبت کنید.طبیعتا پزشک رو ی شما آزمایش هایی انجام خواهد داد و حتی از گذشته میپرسد تا تشخیص دهد این اضطراب از کجا شروع شده است.برای مثال در مردانی که دچار انزال زود رس هستند پزشک به آن ها راه کار هایی برای کنترل زمان انزال میدهد.البته در وب سایت ما و در مقاله های قبلی روش های [External Link Removed for Guests] وجود دارد که میتوانید از آن ها نیز استفاده کنید.
یکی از روش های از بین بردن استرس این است که با همسرتان در مورد این استرس[External Link Removed for Guests] و با او در میان بگذارید.
یکی دیگر از روش های موثر ورزش کردن است،هم استرس شما را کاهش میدهد و هم توان جنسیتان را بالا میبرد.
حتی شما میتوانید هنگام رابطه جنسی به کار های دیگری که [External Link Removed for Guests] میکند فکر کنید و عمل کنید و از تمرکز کردن روی رابطه جنسی خودداری کنید که دچار استرس نشوید و بگذارین همه چیز روال عادی خود را طی کند.مثلا هنگام نزدیکی موسیقی یا فیلم پلی کنید.

و حرف آخر این که همه چیز را ساده و راحت بگیرید تا بتوانید از این مشکل رهایی یابید.

منبع: [External Link Removed for Guests] (کپی برداری تنها با ذکر و لینک به منبع مجاز می باشد)
ارسال پست

بازگشت به “ازدواج و زناشویی”