آیا ورزش در باشگاهی که موسیقی غنا در آن پخش میشود جایز است

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Junior Member
Junior Member
سپاس‌های ارسالی: 27 بار
سپاس‌های دریافتی: 23 بار
تماس:

آیا ورزش در باشگاهی که موسیقی غنا در آن پخش میشود جایز است

پست توسط MN110 »

با سلام بنده ورزش بدنسازی میکنم اما متاسفانه همه ی باشگاه ها در حین تمرینات از موسیقی های امروزی و غنا استفاده میکنند حالا من موندم چه کار کنم اگه نرم باشگاه شهوت میره بالا و میترسم چون مجردم به گناه بزرگتری مبتلا بشم اگه هم بخام برم محیطش اینجوری هست نمیدونم چه کار کن از طرفی هم ورزش کردن یکی از توصیه های اسلام میباشد
Administrator
Administrator
سپاس‌های ارسالی: 10691 بار
سپاس‌های دریافتی: 5476 بار
تماس:

Re: آیا ورزش در باشگاهی که موسیقی غنا در آن پخش میشود جایز است

پست توسط Mohsen1001 »

سلام

بله اشکال داره و مواردی که فرمودید نمیتونه توجیه برای حلال بودنش باشه.

یک راه داره اینکه از هدفون استفاده کنید.

:razz:
Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 973 بار
سپاس‌های دریافتی: 1783 بار
تماس:

Re: آیا ورزش در باشگاهی که موسیقی غنا در آن پخش میشود جایز است

پست توسط سعید منتظر »

متاسفانه مشکلیه که کاریش هم نمیشه کرد ، یا باید بیخیال بدنسازی بشید یا اینکه بگردید دنبال یه باشگاهی که موسیقی‌های تکنو پخش نکنه (خیلی کم هستن ولی اگر بگردید حتماً پیدا میکنید)

یه راهی هم هست که اگر از نظر مالی مشکلی نداشته باشید میتونید از این دستگاههای چندکاره بخرید و توی خونه برای خودتون تمرین کنید ،

وسائل جالبی هستن ، مثلاً پرس سینه و لیفت و انواع جلو بازو و پشت بازو و ساعد ، بارفیکس و ... رو میشه با یه دستگاه زد...
یا اگر وسعتون نمیرسه (مثل من) ، میتونید با یکی دو تا دمبل حرکات ساده رو بزنید...

باز هم اگر امکانش نبود به نظرم خیلی اصرار روی بدنسازی نکنید ، همین دویدن زیباترین ورزش هست و کاملاً نیازتون رو برطرف میکنه ، خرجش هم فقط یه لنگه کفش ورزشی!

موفق باشید
 روزگاری‌ست که شیطان میگوید: انسان پیدا کنید ، سجده خواهم   [HIGHLIGHT=#FFFF00][HIGHLIGHT=#DBE5F1] +ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+     [HIGHLIGHT=#FFFF00][HIGHLIGHT=#DBE5F1] +ـ+ـ+     [External Link Removed for Guests]  [External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests] 
ارسال پست

بازگشت به “ساير احکام”