برای کمک به شیعیان بحرین امضا کنید

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Senior Member
Senior Member
سپاس‌های ارسالی: 23 بار
سپاس‌های دریافتی: 71 بار
تماس:

برای کمک به شیعیان بحرین امضا کنید

پست توسط Seyyed Ali »

[HIGHLIGHT=#ffff00]برای کمک به شیعیان بحرین امضا    

شیعه آنلاین: کمپین دفاع از ملت مظلوم بحرین فعالیت رسمی خود در فضای مجازی را آغاز کرد تا بتواند با جمع آوری یک میلیون امضا، سازمان ملل متحد را مجبور کند با ورود به عرصه بحرین، چاره ای برای حل بحران جاری در این کشور بیابد و راهی برای نجات ملت مظلوم این کشور به دست رژیم آل خلیفه که با همکاری رژیم اشغالگر آل سعود به جان مردم بی گناه افتاده، بیفتد.  

کاربران محترم می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی  [External Link Removed for Guests]   و رفتن به بخش پایینی صفحه و کلیک کردن کلید cilck here to sing petition ، فرم را پر کرده و با ارسال آن جزو امضا کنندگان این نامه باشند.           [SIZE=85]منبع: rajanews.com     
قسم به جان خودم آن کس که فهم مطالب تمهید القواعد و شرح قیصری بر فصوص الحکم و فتوحات مکیه (اثر محی الدین ابن عربی) و مصباح الانس و اشارات و تنبیهات و شفاء (اثر ابن سینا) و اسفار (اثر ملاصدرا) روزی​اش نشده فهم تفسیر انفسی آیات قرانی و جوامع روایی روزی​اش نشده است.

فرازی از فرمایشات استاد علامه حسن زادهٔ آملی
Senior Member
Senior Member
سپاس‌های ارسالی: 23 بار
سپاس‌های دریافتی: 71 بار
تماس:

Re: برای کمک به شیعیان و مسلمانان بحرین امضا کنید

پست توسط Seyyed Ali »

خادمة الحجة نوشته شده:دستتون درد نكنه
همه بحرنيها از شما تشكر مي كنن
من يك بحريني هستم و منتظريم زودتر به ما كمك كنيد
انشاءلله در همين ماه
ممنونم

سلام خواهر عزیز تصویر 

فقط به وظیفهٔ انسانی و دینی عمل کردیم به قدر وسع و توانمان چون در حال حاضر وظیفهٔ ما مردم مسلمان و خصوصا 
 شیعه ایران اولا انتشار اخبار اوضاع بحرین به زبان‌های مختلف در سرار جهان از طریق فضای مجازی و سایبری است 
 تا جنایات آل خلیفه و وهابیون و آمریکا برای مردم جهان آشکار شود دوم دعا و استغاثه خصوصا بعد از فرایض برای 
 پیروزی شما مسلمانان است و اگر مقام معظم رهبری که ولایتش انواری از نور مطلق ولایت حضرت مهدی(عج)  
 دستور حکومتی در جهاد و کمک به مسلمانان و خصوصا شیعیان عزیز بحرین بدهد با تأسی از مولا و محبوب 
 علی(ع) جان بی مقدار را نثار خداوند کرده و دهان وهابیون و آمریکا را خورد می‌کنیم ولی فعلا امر ولایت 
 با توجه به مسائل حکومتی و فقهی و اوضاع منطقه در دخالت نظامی نیست اما وعدهٔ خداوند با صبر و  
 استقامت شما برادران و خواهران حتما محقق خواهد شد و پیروز حق است و مغلوب باطل لکن ملت 
 ایران در دوران نظام شاهنشاهی با صبر و نثار خون عزیزانشان که در همین میدان ژاله تهران که الان 
 میدان شهدا نامیده شده حدود 6000 هزار شهید در یک روز دادیم و بعد 8 سال دفاع مقدس تا این 
 انقلاب اسلامی به دست آمد و الگوی مسلمانان منطقه شد و مقدمه ظهور حکومت حقه مهدی(عج)، 

ملت ایران برای شما خواهران و برادران عزیز بحرین استقامت بر مصائب تا پیروزی با توکل بر خدا و 
 توسل به اهل بیت را دارد. 
قسم به جان خودم آن کس که فهم مطالب تمهید القواعد و شرح قیصری بر فصوص الحکم و فتوحات مکیه (اثر محی الدین ابن عربی) و مصباح الانس و اشارات و تنبیهات و شفاء (اثر ابن سینا) و اسفار (اثر ملاصدرا) روزی​اش نشده فهم تفسیر انفسی آیات قرانی و جوامع روایی روزی​اش نشده است.

فرازی از فرمایشات استاد علامه حسن زادهٔ آملی
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 17 بار

Re: برای کمک به شیعیان بحرین امضا کنید

پست توسط Lio Mohammad Reza »

خواهر بحرینی سلام. من بعد از مطالعه این پیام اطمینان پیدا کردم که کار ال خلیفه به امید خدا و یاری اقا اباصالح المهدی(عج) و همت شما برادران و خواهران مسلمان تمام است و بساط ظلم از بحرین نیز برچیده میشود.
New Member
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار
تماس:

Re: برای کمک به شیعیان بحرین امضا کنید

پست توسط mq_mohammad »

خودش به برادران و خواهرانمون در بحرین کمک    خیلی دعا می کنم
و خدا لعنت کنه آل سعود و آل خلیفه رو! 
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار مذهبي”