تدابیر امنیتی به مناسبت عید فطر در نجف اشرف

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Advance Member
Advance Member
محل اقامت: Tehran, Iran
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 138 بار
تماس:

پست توسط mona m »

[FONT=tahoma, Arial] ۳۰ هزار نیروی امنیتی برای اجرای برنامه امنیتی به مناسبت عید فطر در نجف اشرف مستقر شدند.   

[FONT=Tahoma, Arial]  
     [FONT=Tahoma, Arial]  تصویر     [FONT=Tahoma, Arial]  

[FONT=Tahoma, Arial]  

[FONT=Tahoma, Arial]   گزارش مرکز نشر اعتقادات به نقل از شیعه نیوز، «زیاد الصالحی» سخنگوی رسمی استاندار نجف در گفتگو به خبرگزاری نون گفت: پلیس نجف با هماهنگی فرماندهی عملیات الفرات برنامه ای برای تامین امنیت در روزهای عید فطر که از پنجشنبه آغاز می شود، اتخاذ کرده که در این برنامه بیش از 30 هزار نیروی امنیتی مشارکت دارند.   [FONT=Tahoma, Arial]   افزود: دستگاه امنیتی و مسئولان کنونی همه آمادگی خود را برای ایجاد امنیت در استان نجف اشرف و راههای منتهی به این شهر به مناسبت نزدیک شدن به حلول ماه شوال به کار گرفته است، زیرا در ایام عید فطر میلیون ها زایر به این شهر عزیمت می کنند.   [FONT=Tahoma, Arial]   تاکید کرد: تامین امنیت همه راههای منتهی به نجف انجام گرفته است و تیم هایی به کشف مواد منفجره به همه مناطقی همچون شهر قدیمی، مقبره وادی السلام و مسجد کوفه و سهله که زایران به آنجا می روند، اقدام کردند. بیش از 30 هزار نیروهای امنیتی با تلاش نیروهای اطلاعاتی و پلیس زن و نیروهای هوایی و ارتش در ایجاد امنیت مشارکت دارند.   
خدا را دوست دارم, بخاطر اینکه از من می پذبرد که بگویم: دوستت دارم...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار مذهبي”