متوقف کردن بازي فوتبال براي افطار کردن

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Advance Member
Advance Member
محل اقامت: Tehran, Iran
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 138 بار
تماس:

متوقف کردن بازي فوتبال براي افطار کردن

پست توسط mona m »

متوقف کردن بازي فوتبال براي افطار کردن     [HIGHLIGHT=#f7f7f7]
   [HIGHLIGHT=#f7f7f7]
   [HIGHLIGHT=#f7f7f7]آمار دقيقي از تعداد مسلمانان در اين کشور وجود ندارد اما بررسي هاي انجام شده نشان مي دهد 94 درصد از جمعيت اين کشور را مسلمانان تشکيل مي دهند.       [HIGHLIGHT=#f7f7f7]

[HIGHLIGHT=#f7f7f7]

[HIGHLIGHT=#f7f7f7]

[HIGHLIGHT=#f7f7f7]تصویر       [HIGHLIGHT=#f7f7f7]

[HIGHLIGHT=#f7f7f7]

[HIGHLIGHT=#f7f7f7]

[HIGHLIGHT=#f7f7f7]

گزارش مرکز نشر اعتقادات به نقل از شيعه آنلاين، اخبار رسيده از کشور سنگال در قاره آفريقا حاکي از آن است که در اقدامي بي سابقه يک داور مسلمان، هنگام مسابقه ميان دو تيم باشگاهي، وقتي زمان اذان مغرب فرا رسيد، بازي را متوقف کرد.      
       مي شود وي بعد از متوقف کردن بازي،‌ چند دقيقه به بازيکنان استراحت داد تا بازيکناني که مسلمان و روزه هستند، بتوانند افطار کنند. خودش نيز شروع کرد به افطار کردن.      
       و رسانه هاي ورزشي آفريقا ضمن پرداختن به اين خبر نوشتند: تنها 30 دقيقه از نيمه اول بازي گذشته بود که داور سوت زد و بازي را براي افطار کردن متوقف کرد.      
       اين اقدام، متوقف کردن بازي را از نظر قانون فوتبال اقدامي غير قانوني اعلام کردند اما مسلمانان از چنين کاري استقبال کرده و آن را جالب دانستند.      
       سنگالي که اين کار را کرده، طي اظهاراتي در اين باره گفت: با توجه به اينکه برخي از بازيکنان و بنده روزه بوديم، ادامه بازي و حرکت کردن برايمان کمي سخت شده بود زيرا با زبان روزه دويدن کار دشواري است از همين رو تصميم گرفتم بازي را براي چند دقيقه متوقف کنم تا بازيکنان و خود بنده کمي آب بنوشيم و افطار کنيم.      
       است اسلام دين اول کشور سنگال به شمار مي رود. آمار دقيقي از تعداد مسلمانان در اين کشور وجود ندارد اما بررسي هاي انجام شده نشان مي دهد 94 درصد از جمعيت اين کشور را مسلمانان تشکيل مي دهند.    
خدا را دوست دارم, بخاطر اینکه از من می پذبرد که بگویم: دوستت دارم...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار مذهبي”