نماز خواندن البرادعی به سبک شیعیان + تصویر

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Advance Member
Advance Member
محل اقامت: Tehran, Iran
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 138 بار
تماس:

نماز خواندن البرادعی به سبک شیعیان + تصویر

پست توسط mona m »

نماز خواندن البرادعی به سبک شیعیان 

[FONT=tahoma, Arial]پس از اقامه نماز هنگامی که برخی از حاضران از البرادعی پرسیدند آیا شیعه شده ای؟ وی در پاسخ به آنها گفت: من از نظر اعتقادی شیعه و از نظر هویت، سنی هستم و نیازی به انکار عقیده ام وجود ندارد.   [FONT=tahoma, Arial] 
[FONT=tahoma, Arial] 

[FONT=Tahoma, Arial]  گزارش «مرکز نشر اعتقادات» به نقل از شیعه نیوز، نماز خواندن "محمد البرادعی" معاون رئیس جمهور مصر به سبک شیعیان در روز اول عید فطر در الازهر مصر تعجب مصری ها را به دنبال داشته است.صدها نمازگزاری که در صبح پنجشنبه گذشته ـ ۱۷ مرداد ـ در عید سعید فطر در الازهر تجمع کرده بودند تا نماز عید به جای آورند، از طریقه نماز خواندن محمد البرادعی معاون امور بین الملل رئیس جمهوری موقت مصر غافلگیر و متعجب شدند زیرا وی همانند شیعیان نماز خواند در حالی که البرادعی سنی است.     [FONT=Tahoma, Arial]
  [FONT=Tahoma, Arial]    اساس این گزارش پس از اقامه نماز هنگامی که برخی از حاضران از البرادعی پرسیدند آیا شیعه شده ای؟ وی در پاسخ به آنها گفت: من از نظر اعتقادی شیعه و از نظر هویت، سنی هستم و نیازی به انکار عقیده ام وجود ندارد.البرادعی در شبکه اجتماعی تویتر خود نیز در واکنش به درخواست گروههای سلفی برای ممانعت از ورود گردشگران ایرانی به مصر گفت: مصر با نبود عقل و عدم قبول دیگری پابرجا نمی ماند.    
[FONT=Tahoma, Arial]  

[FONT=Tahoma, Arial]  تصویر     [FONT=Tahoma, Arial]  
     [FONT=Tahoma, Arial]  تصویر    
خدا را دوست دارم, بخاطر اینکه از من می پذبرد که بگویم: دوستت دارم...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار مذهبي”