هراس وزیر جنگ اسراییل از گسترش مذهب حقه تشیع

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Advance Member
Advance Member
محل اقامت: Tehran, Iran
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 138 بار
تماس:

پست توسط mona m »

[FONT=tahoma, Arial] موشه یعلون وزیر جنگ رژیم اسرائیل در اظهاراتی، نظام جمهوری اسلامی ایران را عامل اصلی بی ثباتی در منطقه خاورمیانه معرفی کرد ، یعلون ادامه داد: خطر نظام ایران از آن جهت است که این کشور برای" گسترش مذهب تشیع" در همه مناطق تلاش می کند.    [FONT=tahoma, Arial] 

[FONT=tahoma, Arial] 

[FONT=tahoma, Arial] تصویر   
[FONT=Tahoma, Arial]  

[FONT=Tahoma, Arial]  

[FONT=Tahoma, Arial]   گزارش «شیعه نیوز» به نقل از العالم، همزمان با نمایش موشک های بالستیک ایران که ُبرد آن تا سرزمین های اشغالی می رسد، موشه یعلون وزیر جنگ رژیم اسرائیل در اظهاراتی، نظام جمهوری اسلامی ایران را عامل اصلی بی ثباتی در منطقه خاورمیانه معرفی کرد.    
[FONT=Tahoma, Arial]      
[FONT=Tahoma, Arial]   رژیم صهیونیستی با نقل این خبر، افزود: یعلون در توجیه اتهام خود به نظام جمهوری اسلامی ایران، تاکید کرد که ایران در درگیری های منطقه از جنبه های نظامی، پشتیبانی و مالی دست دارد.    
[FONT=Tahoma, Arial]      
[FONT=Tahoma, Arial]   اساس این گزارش، یعلون ادامه داد: خطر نظام ایران از آن جهت است که این کشور برای" گسترش مذهب تشیع" در همه مناطق تلاش می کند.    
[FONT=Tahoma, Arial]      
[FONT=Tahoma, Arial]   اظهارات یک روز پس از آن مطرح شد که جمهوری اسلامی ایران در نمایش نظامی روز یکشنبه به مناسبت سالروز آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، موشک های بالستیک دوربردی را به نمایش گذاشت که بُرد آن به سرزمین های اشغالی می رسد.    
خدا را دوست دارم, بخاطر اینکه از من می پذبرد که بگویم: دوستت دارم...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار مذهبي”