استقرارکارگاه هاي ساخت درهاي رواق حرمين عسگريين(ع)در خوزستان

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Advance Member
Advance Member
محل اقامت: Tehran, Iran
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 138 بار
تماس:

استقرارکارگاه هاي ساخت درهاي رواق حرمين عسگريين(ع)در خوزستان

پست توسط mona m »

استقرار کارگاه هاي ساخت درهاي رواق حرمين امامين عسگريين علیهما السلام در خوزستان     
   [FONT=tahoma, Arial] حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه این درها در چهار شهر استان ساخته می شوند افزود : کارگاه ها در شهرهای اندیمشک ، امیدیه و آبادان مستقر و تجهیز شده اند. وی با بیان اینکه خوزستان متولی بازسازی ایوان طلای حرم علوی می باشد افزود : برای ساخت این درها از نجاران مجرب استان خوزستان استفاده می شود.    [FONT=tahoma, Arial] 
    [FONT=tahoma, Arial] تصویر    [FONT=tahoma, Arial] 

[FONT=Tahoma, Arial]   گزارش «شیعه نیوز» به نقل از واحد مرکزی خبر، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان امروز گفت: ساخت این درها با موافقت تولیت حرمین امامین عسگریین (علیه السلام) در سامرا و ستاد مرکزی بازسازی عتبات عالیات کشور به ستاد عتبات عالیات استان خوزستان محول شد.    

[FONT=Tahoma, Arial]   الاسلام موسوی با بیان اینکه این درها در چهار شهر استان ساخته می شوند افزود : کارگاه ها در شهرهای اندیمشک ، امیدیه و آبادان مستقر و تجهیز شده اند. وی با بیان اینکه خوزستان متولی بازسازی ایوان طلای حرم علوی می باشد افزود : برای ساخت این درها از نجاران مجرب استان خوزستان استفاده می شود.   

[FONT=Tahoma, Arial]   پیام/ز.   
خدا را دوست دارم, بخاطر اینکه از من می پذبرد که بگویم: دوستت دارم...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار مذهبي”