"صلوات برمحمدوآل محمد" مرا شفا داد

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 621 بار
سپاس‌های دریافتی: 602 بار

"صلوات برمحمدوآل محمد" مرا شفا داد

پست توسط علی اصغر حسین »

[url=<A]يك شيخ وهابي:[/url]
[External Link Removed for Guests]

[URL=<A] شيخ "صالح مغامس" از چهره‌هاي نسبتا سرشناس وهابيت در عربستان سعودي كه عضو هيئت علمي دانشكده خطبا و سخنرانان دانشگاه "ملك عبدالعزيز آل سعود" نيز بوده، طي اظهاراتي فاش كرد كه "صلوات بر محمد و آل محمد" موجب شفاي شد. 
[/URL] تصویر    به گزارش شيعه آنلاين، شيخ "صالح مغامس" طي [External Link Removed for Guests]در برنامه "اهل قرآن" كه در شبكه ماهواره‌اي دبي پخش مي‌شود، چنين گفت: من بيمار بودم و تمام پزشكان مرا جواب كرده بودند. به طور اتفاقي در بيمارستاني كه براي عمل جراحي بستري شده بودم، يك پرستار لبناني ]از شيعيان لبنان بوده است[ مرا ديد و در مورد بيماريم پرسيد. هنگامي كه وضعيت را برايش توضيح دادم به من گفت، بر "محمد و آل محمد" صلوات بفرست. ان شاءالله خدا شفايت مي‌دهد. 

شيخ "مغامس" در ادامه افزود:‌ من هم به پيشنهاد آن پرستار لبناني عمل كردم و پس از اينكه پزشكان مرا مجددا معاينه كردند، گفتند كه بيماري كاملا از بين رفته و ديگر نيازي به عمل نيست. 

گفتني است وهابيت متوسل شدن به پيامبر(ص) و ائمه اطهار را جزو بدعت‌هاي ديني مي‌دانند. پزشكان چندي پيش لكه‌اي عجيب در قلب شيخ "صالح مغامس" مشاهده كردند و گفته بودند كه احتمال مرگ وي تا چند روز ديگر وجود دارد.

ارسال:   اردیبهشت 1388/ 16:8ب.ض
پیوند مطلب: [External Link Removed for Guests]

تصویرتصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار مذهبي”