واکنش آیةالله جوادی آملی به کشیش نما

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
سپاس‌های ارسالی: 782 بار
سپاس‌های دریافتی: 1346 بار

پست توسط MAYAPOWER »

بسمالله الرحمن الرحيم و اياه نستعين - عيد سعيد فطر را که ذخيره حضرت ختمينبوت (صلي الله عليه و آله و سلم) و مايه وحدت امت اسلامي است به عموممسلمانان تهنيت و موحدان جهان را به توحيد ناب دعوت مي‌کنم و برخي ازمدعيان مسيحيت را نصيحت مي‌کنم که هرگز نور نبوت با دهن کجي بعضي از کشيشنماهاي سفيه خاموش نخواهد شد و از مسئولان غرب خواهانم که مانع کارهاينابخردانه کشيش جسور شوند.بهگزارش شيعه آنلاين به نقل از ايسنا، حضرت آيت الله جوادي آملي با محکوميتبي حرمتي به قرآن، گفت: نور نبوت با دهن کجي بعضي از کشيش نماهاي سفيهخاموش نخواهد شد.

حضرت آيت الله جوادي آملي با انتشار بيانيه‌اي هرگونه بي حرمتي به ساحتقرآن را محکوم و از مسئولان غرب خواست مانع کارهاي نابخردانه کشيش جسورمسيحي شوند.

در بيانيه اين مفسر قرآن کريم آمده است: بسم الله الرحمن الرحيم و اياهنستعين - عيد سعيد فطر را که ذخيره حضرت ختمي نبوت (صلي الله عليه و آله وسلم) و مايه وحدت امت اسلامي است به عموم مسلمانان تهنيت و موحدان جهان رابه توحيد ناب دعوت مي‌کنم و برخي از مدعيان مسيحيت را نصيحت مي‌کنم کههرگز نور نبوت با دهن کجي بعضي از کشيش نماهاي سفيه خاموش نخواهد شد و ازمسئولان غرب خواهانم که مانع کارهاي نابخردانه کشيش جسور شوند.
 [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests] 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار مذهبي”