قران! من شرمندم

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Junior Member
Junior Member
سپاس‌های ارسالی: 25 بار
سپاس‌های دریافتی: 52 بار

قران! من شرمندم

پست توسط دختر خسته »

قرآن! من شرمنده توام اگر از تو آواز مرگي ساخته ام كه هر وقت در كوچه مانآوازت بلند ميشود همه از هم ميپرسند " چه كس مرده است؟ " چه غفلت بزرگي كهمي پنداريم خدا ترا براي مردگان ما نازل كرده است .

قرآن! من شرمنده توام اگر ترا از يك نسخه عملي به يك افسانه موزه نشين مبدلكرده ام . يكي ذوق ميكند كه ترا بر روي برنج نوشته،‌يكي ذوق ميكند كه ترافرش كرده ،‌يكي ذوق ميكند كه ترابا طلا نوشته ،‌يكي به خود ميبالد كه ترادر كوچك ترين قطع ممكن منتشر كرده و ... ! آيا واقعا خدا ترا فرستاده تاموزه سازي كنيم ؟

قرآن! من شرمنده توام اگر حتي آنان كه ترا مي خوانند و ترا مي شنوند ،‌آنچنانبه پايت مي نشينند كه خلايق به پاي موسيقي هاي روزمره مي نشينند . اگر چندآيه از ترا به يك نفس بخوانند مستمعين فرياد ميزنند " احسنت ...! " گوييمسابقه نفس است ...

قرآن!‌ من شرمنده توام اگر به يك فستيوال مبدل شده اي حفظ كردن تو با شمارهصفحه ،‌خواندن تو آز آخر به اول ،‌يك معرفت است يا يك ركورد گيري؟ اي كاشآنان كه ترا حفظ كرده اند ،‌حفظ كني ، تا اين چنين ترا اسباب مسابقات هوشنكنند .

خوشا به حال هر كسي كه دلش رحلي است براي تو .

آنانكهوقتي ترا مي خوانند چنان حظ مي كنند ،‌گويي كه قرآن همين الان به ايشاننازل شده است.. آنچه ما باقرآن كرده ايم تنها بخشي از اسلام است كه بهصليب جهالت كشيديم

جايي در پشت ذهنت ، به خاطر بسپار که اثر انگشت خداوند بر همه چيز هست...
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 2007 بار
سپاس‌های دریافتی: 991 بار

Re: قران! من شرمندم

پست توسط مستور »

کاربر محترم! " دختر خسته "تصویر

لطف کنید پیش از زدن دکمه ارسال 1بار از روی متنی که نوشته یا کپی کرده ایید بخوانید!!!

فکر نمی کنم که ما در زبان فارسی ،"آن که وقتی ..." را "آنکهوقتی..." یا "به صلیب" را "بهصلیب" بنویسیم...

حتی عنوان تایپک را هم درست ننوشته ایید!!!
خواهشاً دقت کنیدتصویر
همیشه یک ذره حقیقت پشت هر"فقط یه شوخی بود "- یک کم کنجکاوی پشت" همین طوری پرسیدم " - قدری احساسات پشت"به من چه اصلا " - مقداری خرد پشت " چه بدونم " -و اندکی درد پشت " اشکالی نداره" هست.
Junior Member
Junior Member
سپاس‌های ارسالی: 25 بار
سپاس‌های دریافتی: 52 بار

Re: قران! من شرمندم

پست توسط دختر خسته »

:vahshat:
ارسال پست

بازگشت به “قرآن مجید”