نظرتون درباره این خبر چیه

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 19 بار
تماس:

نظرتون درباره این خبر چیه

پست توسط tentalize »

سلام
نمی دونم این بحث جاش اینجا هست یا نه
اگه احیانا بی ربط بود لطفا حتما بگویید

اما خبر :

حمله 300 نفره به متجاوزان به دختر ترک

این گروه سیصد نفره در حالی که به شدت خشمگین بودند جلوی دادگاه ایستادند. ابتدا شعار دادند: ترکیم، کـُردیم، عربیم و همه به خاطر ناموسمان اینجا هستیم.

یک گروه سیصد نفره از مردم عصبانی در مقابل دادگاهی که به جرم تجاوز 11 نفر به یک دختر بی گناه 15 ساله تشکیل شده بود تجمع کرده و به متجاوزان یورش بردند. مغازه داران مغازه های خود را بستند و به سوی دادگاه شتافتند تا سزای متجاوزین را در دستشان بگذارند.

به گزارش سایت ترجمه اخبار ترکیه به نقل از روزنامه حریت، این گروه سیصد نفره در حالی که به شدت خشمگین بودند جلوی دادگاه ایستادند. ابتدا شعار دادند: ترکیم، کـُردیم، عربیم و همه به خاطر ناموسمان اینجا هستیم. سپس هنگامی که متجاوزان در حال انتقال از دادگاه بودند باهرآنچه که دستشان بود به سوی متهمان حمله کردند.واقعه در شهر مدیات از توابع ماردین ترکیه رخ داد.

واقعه تلخ تجاوز در ماههای گذشته شهر را در بهت و حیرت فروبرده بود. یک دختر 15 ساله با هویت ر.ب که از خانه فرار کرده بود ضمن آشنایی با دونفر از سوی آنها به باغی برده شد و مورد تجاوز قرار گرفت. ر.ب که به مدت سه روز از سوی 11 نفر در آن باغ بارها مورد تجاوز قرار گرفته بود در یک فرصت از باغ فرار کرده و به یک پمپ بنزین رفت و از آنجا با پلیس تماس گرفت.

دختر 15 ساله در پاسگاه پلیس گفت بعد از آنکه از خانه فرار کردم با دو پسر 18 و نوزده ساله آشنا شدم و آنها در یک باغ مرا مورد تجاوز قرار دادند.بعد از آن از سوی 9 مرد دیگر در فاصله های سنی 18 تا 41 ساله به مدت سه روز مورد تجاوز قرار گرفتم.

پلیس تمامی متهمان را دستگیر کرد و برای آنکه آسیبی به دختر نرسد وی را به مرکز دولتی نگهداری دختران منتقل کرد.

متهمان ساعت 7:30 صبح به دادگاه منتقل شدند و جماعتی 300 نفره از مردم شهر هم در بیرون انتظار آنان را می کشیدند. پلیس که تدابیر شدید امنیتی را برای این دادگاه در نظر گرفته بود متهمان را برای فرار از دست مردم عصبانی سوار خودروهای زرهی کرد و چندین ماشین پلیس هم متهمان را همراهی می کرد.

با خروج متجاوزان از دادگاه مردم به سوی آنها یورش بردند که در پلیس مجهز به گاز اشک آور با مردم درگیر شد.

پلیس همچنین 6 نفر از افرادی را که با بستن خیابان خواستار ضرب و شتم متهمان تجاوز بودند بازداشت نمود.

[fade]
[External Link Removed for Guests]
دانلود موبایل.نرم افزار.کلیپ.موبایل اسلامی مداحی خبر
Iron
Iron
تماس:

پست توسط tentalize »

حتما مشابه این اخبار زیاد شنیدید که در ترکیه و پاکستان مردم آنها برای چنین مواردی اعتراضهای چنینی کردند
یا در مورد اهانت به پیامبر اکرم مردم این دو کشور اعتراضهای گستردهای نمودند
حالا می خوام بدونم کشور ما که درصد بالایی از آنها شیعه هستند چرا چنین واکنشهایی در ان نیست

خواهشمندم بحث رو سیاسی نکنید
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 88 بار
سپاس‌های دریافتی: 557 بار

پست توسط پاسخ جو »

به نام خدا

سلام
البته فکر نمی کنم این بحث ، زیاد ربطی به موضوعات سایت داشته باشه . :eek:

[align=center]اما مردم ما هم در مورد اهانت به پیامبر اکرم (ص) بسیار اعتراض کردند و کوتاه نیامدند .  

چون دفاع از حرمت پیامبر اکرم (ص) در دین ما هست .

ولی در این مورد تجاوز ، اولا کی به اون دختر اصلا اجازه داده که از خونه شون فرار کنه ؟؟؟ ( که چنین بلایی هم سرش بیاد )

ابتدا باید بشینیم ریشه ها رو در بیاریم بعدش واکنش ها رو بررسی کنیم !

ثانیا کجای اسلام دستور داده که اگر کسی خلافی کرد ، هزار نفر بریزن سرش تا می خوره بزننش ؟؟؟

هر مملکتی قانونی داره و حکومت اسلامی موظف رسیدگی به حدود قضایی هست .

اگر با فرهنگ بومی و به اسم ناموس پرستی ، کاری رو در جایی کردند این نشانه مسلمون بودنه ؟

اصلا درسته اینو از اسلام بدونیم بعدش بشینیم مسلمونای بقیه جاها رو با شیعیان مقایسه کنیم !؟

اول ببینید چنین کاری در اسلام تایید شده یا نه ، بعدش مقایسه کنید ... :x

.
چو مي بيني که نابينا و چاه است ... اگر خاموش بنشيني گناه است !
Iron
Iron
تماس:

پست توسط tentalize »

به قول شما اسلام نگفته 300 نفر بریزندسر این ادم
ولی اون ماجرای زن یهودی در امام علی (اگه اشتباه نکرده نباشم) رو که فرمودند اگر مسلمانی از غم بمیرد حق است شنیدین

من حرکت اونها رو تشویق نمی کنم ولی نهی هم نمی کنم

شما هم حتما رقص فقر رو دیدید
چرا کسی نسبت به این واکنش درستی نشان نداد
ارسال پست

بازگشت به “دیگر گفتگو ها”