خداحافظ !!! وصیت نامه ی خودم !!!

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 39 بار

خداحافظ !!! وصیت نامه ی خودم !!!

پست توسط Hamid_9923 »

_-_ [COLOR=#0F243E]بسم الله الرحمن الرحیم _-_ 

<< وصیت نامه >>

من دیگه کم کم باید رفع زحمت کنم و برای آخرین بار وصیت نامه ی خودم را بنویسم :
( اینها از دل کودکانمه به بزرگی خودتان ببخشید )

1- آنهایی که می گویند دنیا به خودی خود به وجود آمد بگویید : دنیا باید از چیزی بوجود می آمد از اولین ذره و تولد دنیا در علمی ترین گزینه باید از خلا بوجود می آمد و این ذره که در خلا ( فضا یا جایی که هیچ چیز وجود ندارد و قابلیت به وجود آمدن ندارد ) چطور می شود هسته ی اولیه بوجود آمده باشد وقتی که فضایی برای رشد ، تغییر ، ترکیب ... وجود ندارد . ( کسی که این سوال را می پرسد مانند کسی است که
در جامعه ای زندگی میکند که تخم مرغ دیده باشند ولی مرغ و خروس ندیده باشند و علم شیمی را می داند و می گوید این تخم مرغ به خودی خود بوجود آمده است و چون که سطحی مانند سنگ دارد بنابراین به خاطر ترکیباتی این جسم تبدیل به این شی شده است و بر اثر زمان سطحی سنگ مانند پیدا کرده است . تا خروس و مرغ را نبیند قبول نمی کند که این از ندفه ی مرغ بوجو آمده است . حتی تلاش نمی کند اصل ماجرا را بفهمد و به همه ی اهل آنچا می قبولاند که به خودی خود بوجود آمده است .حال افرادی میگویند که درونش مایع مانند است و نمی تواند یک جا جمع شده باشند و بعد سطحش شکل گرفته باشد . و کسی که می گوید دنیا به خودی خود بوجود آمده است و هرگز تلاشی نکرده تا نظریه های دقیق علمی را ارائه کند مانند آن فرد است . ( حرف از روی هوای نفس )
_-_ آخرش همه به وجود خدا می رسند . تصویر

2- نماز را کامل و صحیح بخوانید :
در نماز خواندن خیلی چیزهای جالبی نهفته است : ( خلاصه )
[COLOR=#3F3151]الف ) تمام حرکات نماز نوعی ورزش بوده و جسم را تقویت می کند .

ب ) حفظ آیات و سوره ها و دعاهای مکمل باعث می شود قدرت و ظرفیت حافظه و مغز بیشتر شود .

ج ) در رکعت های سوم و چهارم تسبیحاتی که گفته می شود باید با صدایی پایین و نزدیک به نجوا باشد [SIZE=85]برای اینکه احساس کنید

و آرامشی شگفت انگیز دارد در صورتی که دل خود را هم به تسبیحات بدهید و مغز دقیق تر کار می کند .  ( هر کار روزانه بر روی

کارایی

[COLOR=#3F3151][SIZE=85]  [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151]مغز تاثیر دارد       [COLOR=#3F3151][SIZE=85]  [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151] [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151] چه بهتر عصبانیت و چیز های نامطلوبی که در قرآن آمده است را انجام ندهیم          [COLOR=#3F3151][SIZE=85]  [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151] [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151] [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151]تا زمین و زمان را گاز نگیریم

که چرا

[COLOR=#3F3151][SIZE=85]  [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151] [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151] [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151] [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151]زندگی من چنین شد در ادامه ی مطلب چیزهای بیشتری می نویسم )               

د) هر چه سجده بیشتر باشد خون بیشتری به مغز می رسد و سعی بر آن باشد که بیش تر از 10 ثانیه تا 1 دقیقه بیشتر نباشد

که آن [COLOR=#3F3151] [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151]هم بستگی دارد که در آن حالت واقعا به خدا فکر کنید و اگر هم شده نزدیک به سلام     [COLOR=#3F3151] [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151] [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151]یا تشهد باشد که درد و دل کنید با

پروردگارتان بهتر

[COLOR=#3F3151] [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151] [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151] [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151] [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151] [COLOR=#4F6128][COLOR=#3F3151]است )       

هـ ) امید بخش است فقط از ته دل باشد و ...

آن افراد 0.001% که به خودشان فکر می کنند و چیزی برایشان مهم نیست یک بار فقط نماز را از ته دل بخوانند و تمرکزشان بر روی خالق

باشد معجزش را خواهید دید من جز شما بودم
 تصویر

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هشدار : آنهایی که سول اعصاب خورد کن ( خدا از اول کجا بود و چی کار می کرد و ... ) زیاد پی این قضیه رو نگیرید چون به شما مربوط نیست
خوبه همه دخالت کنند توی کارهاتون بگن از اول صبح چی کار می کردی ؟ تصویر

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
هشدار : آنهایی که سوال نابود کننده ی : خدا چطوری روز اول دنیا وجود داشته چطوری خدا بوجود آمده است ؟
پی این قضیه هم نگیرید و با یک جواب خاتمه دهید که خدا خودش خودش را خلق کرده .
این را گفتم چون خیلی ها با این سوال به خدا ایمان نمی آورند که بدا به حالشان ، بعدش هم تکیه گاهی توی زندگی انتخاب کنید و آن هم خدا ، خودش جواب ها و کارهاتون رو جور می کنه ، فقط به خودتان مغرور نشوید

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
علم بهتر است یا ثروت ؟ ج : هر دو
هیچ وقت خاصیت هایی که مکمل انسان هستند رو تک تک نسنجید و بین آنها فرق نگذارید .
درحال مقیاس بین خاصیت مادی و معنوی  :

جواب سوال زیر را با   و بدون دقت ندهید چون پرسش در مورد جسم شماست و شاید در این دنیا امتحان پس بدهید و   دید تمسخر نگاه نکنید .

اگر بعد مادی را دست و بعد   را    بسنجیم این سوال مانند این است که دست های شما بهتر هستند یا پاهایتان !!!!!

مدارس هم همچین چیزهای ابلهانه ای رو به عنوان انشا به بچه ها ندهید .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
هر کاری که دین منع کرده رو انجام ندهید چون در منباء ذخیره افکار و کارهایی که انجام شده از طریق DNA به کودکتان منتقل می شود و بعد از 10 - 20 سال نپرسید که بچه ام به کی رفته تصویر

اگر آدم سیگاری دیدید بگویید که سیگار نکشد و امر به معروف و نهی از منکر کنید مگر نه اگر پسرتان بزرگ شد و دیدید خدایی نکرده

سیگار می کشد بدانید سر همین کار است و اصل ماجرا همین است که اگراشتباهی مرتکب شدید به نسل بعدی هم منتقل شود

حال خداوند نمی گذارد پاره ای از حوادث شما به کودکتان سرایت کند بدانید از بزرگی و بخشش خودش است . و اگر چیزی دیدید که در

کودکتان مانند خودتان یا آشناهایتان است بدانید که خودتان نهی از منکر نکردید و از خود خدا بخواهید آن مشکل را بر طرف کند . ( دعا

کنید )

: انسان به دو فلسفه زندگی می کند : اگر خدا بود ، اگر خدا نبود .

نکته ی بالا از منظر خدا نبود : اصل انسان این است که هر حالتی از کارهایی که انجام می دهد ، چیزهایی که در درونش است و بروز

نمی دهد در درون قسمت هایی از بدن ذخیره می شود مانند هارد دیسک و به نسل بعدی منتقل می شود .

از منظر خدا هست : هر موقع کودکتان را دید که همچین حالاتی دارد باید به خدا رجوع کنید و از او کمک بخواهید که همان خداست که خیلی چیزهایی که برای ما اتفاق می افتد را از نسل های بعدی کم می کند و نمی گذارد تمام مشکلات را داشته باشد . این طوری تمام بچه ها با مشکل به دنیا می آمدند و انسان دیگر انسان نبود .
 تصویر

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دنیا تشکیل شده از یک فلوچارت بسیار گسترده و دقیق و منظم که منطبق بر انتخاب های خودمان است اگر دیدیم که به جایی برخوردیم

که مشکل بزرگی گریبان گیر خودمان شده است از سری انتخاب های خودمان یا دیگران است که باید به خدا پناه ببریم .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[COLOR=#595959]برای تسریع در ظهور آقا امام زمان (عج) کارهای زیر را سعی کنیم با هم انجام دهیم :

1- فرمان برداری از مقام معظم رهبری

2- احترام به والدین

3- دعا و امید و احساس نیاز و خواهش از خدا برای ظهور ایشان

4- همدلی و همبستگی در بین جامعه و خانواده

5- دوستی در بین جامعه و خانواده

6- با خدا دوست بودن و نزدیک بودن در کنار بندگی

7- کمک به هم ( هم از نظر بعد جسمی و هم از نظر بعد روحی )

8- تربیت صحیح کودکان

9- خوش خلقی با همسران

و . . .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  [COLOR=#002060]خـــــــداحــــــــافــــــظ

بعضی حرف ها جاش اینجا نبود !!!!

و پاره ای از حرف ها را هم مسئولان باید خودشان بفهمند .... !!!!

H @ M ! D / Mr . X / Gian† Ninja / Dragon

Advance Member
Advance Member
محل اقامت: زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 218 بار
سپاس‌های دریافتی: 311 بار

Re: خداحافظ !!! وصیت نامه ی خودم !!!

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI »

سلام . حالا کجا با این عجله ؟
:D
 دوستِ عزیز، چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همه ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برای بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه.
یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست.

باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
قبول نداری؟
این شما واین هم دنیا

Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 39 بار

پست توسط Hamid_9923 »

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته شده:سلام . حالا کجا با این عجله ؟
:D

من می روم که زندگی رو سخت تر بگیرم و شاید هم به مرگ نزدیک تر .

خیلی دوست دارم رفتنی بشم اما چه کنم که باید همه رو بدرقه کنم بعد برم ، تصویر

یک مخل اعصاب اون دنیا کمه که اصل خلقت من رو مخل اعصاب بودن بوده که البته خودم انتخاب کردم . تصویر

به هر حال بین و مرگ و زندگی در حال دست و پنجه نرم کردن هستم امیدوارم همه خوش بخت باشند .

اخرین چیزی که برای گفتن دارم اینه :

خدا خیلی باحال تر از اونیه که شما فکر می کنید . این دنیا رو سخت بگیرید با دین اون ور رو با  [SIZE=130]ق و حال زندگی کنید . من که سخت می خوام سخت تر بگیرم .    تصویر

باور کنید بهشت چیزی فرا تر از افسانه است چون یک بار در خواب دیدم و سعی می کنم که برسم   اون .

دلم   ترین کتابخانه در بهشت رو می خوام بامتراژ بسیار بالا  . من که دلم می خواد سرور های بازی راه بندازم اون ور و توی مسابقات همیشه برنده بشم .
       تصویر

حتی اگر 200 سال هم در این دنیا خدا من رو نگه داره می خوام به شدت به بحث مالیم هم در این دنیا و هم در ان دنیا برسم .

نکته : [COLOR=#000000]اگر من رو اشتباهی خواستند ببرن جهنم بگین این بشر خیلی باحال بود نبریدش . اگر هم من رفتم همه رو اسم می برم .

بگین من رو بیارند بهشت تا بهشت رو برای همه باحال کنم .
  تصویر
Advance Member
Advance Member
محل اقامت: زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 218 بار
سپاس‌های دریافتی: 311 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI »

Hamid_9923 نوشته شده:
MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته شده:سلام . حالا کجا با این عجله ؟  :D
من می روم که زندگی رو سخت تر بگیرم و شاید هم به مرگ نزدیک تر .خیلی دوست دارم رفتنی بشم اما چه کنم که باید همه رو بدرقه کنم بعد برم ، یک مخل اعصاب اون دنیا کمه که اصل خلقت من رو مخل اعصاب بودن بوده که البته خودم انتخاب کردم . به هر حال بین و مرگ و زندگی در حال دست و پنجه نرم کردن هستم امیدوارم همه خوش بخت باشند .اخرین چیزی که برای گفتن دارم اینه :خدا خیلی باحال تر از اونیه که شما فکر می کنید . این دنیا رو سخت بگیرید با دین اون ور رو با عشق و حال زندگی کنید . من که سخت می خوام سخت تر بگیرم . باور کنید بهشت چیزی فرا تر از افسانه است چون یک بار در خواب دیدم و سعی می کنم که برسم به اون . من که دلم بزرگ ترین کتابخانه در بهشت رو می خوام بامتراژ بسیار بالا . من که دلم می خواد سرور های بازی راه بندازم اون ور و توی مسابقات همیشه برنده بشم . حتی اگر 200 سال هم در این دنیا خدا من رو نگه داره می خوام به شدت به بحث مالیم هم در این دنیا و هم در ان دنیا برسم .نکته : اگر من رو اشتباهی خواستند ببرن جهنم بگین این بشر خیلی باحال بود نبریدش . اگر هم من رفتم همه رو اسم می برم .بگین من رو بیارند بهشت تا بهشت رو برای همه باحال کنم .

سلام .
همه ی بندگان خدا رفتنی هستند . اونی که اشرف الانبیاء ولمُرسلین بود بالاخره از دنیا رفت , ما میمونیم ؟
خداوند در قرآن به پیامبر ص میفرماید : إنَّكَ مَيِّتٌ وَأنَّهُم مَيِّتون .
همه شما مردنی هستید .
نه جوانی ضامنِ بقایِ عمره نه سلامتی نه امنیت نه ثروت نه زیبائی نه قدرت نه شهرت و نه هیییییچ چیز دیگه .
اما بنده متوجه نشدم شما چرا تاپیک زدین وصیت نوشتین .
ای کاش واضح تر بگین جریان چیه . این یک شوخیه ؟
یا به شما گفتند به زودی میمیرید ؟
جریان چیه دقیقاً ؟
 دوستِ عزیز، چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همه ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برای بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه.
یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست.

باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
قبول نداری؟
این شما واین هم دنیا

ارسال پست

بازگشت به “دیگر گفتگو ها”