روز تولد امام زمان دوست داری چی بهش بگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 78 بار
سپاس‌های دریافتی: 166 بار

روز تولد امام زمان دوست داری چی بهش بگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پست توسط paria »

تصویرروز تولد امام زمان دوست داری چی بهش بگی؟  

[FONT=Times New Roman]یک شب دلم خواهد که مهمانت کنم از دیده ی بیگانه پنهانت کنم
نازت کشم مستت کنم هم صحبت جانت کنم دمساز دل همراز دل هم صحبت جانت کنم
چه می شود گاهی که از سر یاری قدم تو بگذاری به دیده ی من
دیده به ره دارم در این شب تارم بیا تو ای یار رمیده ی من

Senior Member
Senior Member
سپاس‌های ارسالی: 483 بار
سپاس‌های دریافتی: 344 بار

Re: روز تولد امام زمان دوست داری چی بهش بگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پست توسط mahe.derakhshan »

:) :) :) و ::sa ::sa ::sa به خاطر نبودنش.
[HIGHLIGHT=#00b050]اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن  
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 39 بار

Re: روز تولد امام زمان دوست داری چی بهش بگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پست توسط Hamid_9923 »

بـــــــســـــــم الله
الـــــــرحــــــمــــــن الـــــــرحــــــــیـــــــــم

paria نوشته شده: تصویرروز تولد امام زمان دوست داری چی بهش بگی؟  

من می خواهم مانند تو باشم در حالی که می دانم نمی توانم تو باشم و امیدورام عنایتی که خداوند و شما انجام می دهید و انجام دهید باعث بدعت و گمان اشتباه و گمراهی بین افراد جامعه بشوم در حالی که می دانم نمی توانم اما نمی دانم چرا دیگران فکر می کنند که می توانم به امید روزیکه بدانم نمی توانم و می دانم که نمی دانم که چه چیز را باید بدانم .
کمکم کن تا چیزی را که باید بدانم تا بتوانم کاری را انجام بدهم که خدا می خواهد انجام دهم . شاید تو را نشناسم اما می دانم که تو ...
به هر حال به ظاهر دل شکسته ام نگاه کن نه به باطنی که خودم می دانم که چیزی ازش نمی دانم . پس کمکم کن تا بدانم چه چیزهایی را نمی دانم و چه چیزهایی را باید بدانم تا بتوانم سعی کنم که بدانم و می توانم اگر خداوند بزرگ و شما کمکم نمایید .
حمیدرضا عراقیه ی فراهانی ناچیزی که با خداوند و تو همه چیز شد در حالی که هیچ چیز نبود و نشد و تا شما ائمه معصومین و خداوند هستید همه چیز هست می ترسم از روزی که شما نباشید و در بی چیز بودن به سر ببرم و امیدوارم کمک کنید در این راه و در این زمان گمراه نشوم در حالی که گمراه شدن به یک اشاره امکان پذیره و باتشکر از خداوند و عنایت های بیشمارش امیدوارم ظهور شما عزیز دل را نزدیک بگرداند .
از طرف همه ی مومنین و مومنات و تمامی شیعیان برای بهترین مخلوق برای بهترین کردن ها و دیگران را بهتر کردن و این را می دانم که دوست نداری کسی تو را بهترین بداند اما این را بدان که تولدت تولد بهترین ها برای تمامی دوران هاست و تولدت را تبریک عرض می کنم برای تمامی مخلوقات خدا که شما امام عزیز برای نزدیک کردن تمامی موجودات به خداوند پا به عرصه می گذارید و این نزدیکی به خداوند شامل اتحاد کامل بین تمامی موجودات می شود و موجوداتی که از این قانون سرپیچی کنند به واسطه ی فرمان خداوند از میان می رود آرزو دارم که در زمان ظهور شما به هیچ وجه گمراه نشوم و قول می دهم تا زمان ظهور شما دوست گرامی تمامی سعیم را بکنم تا بتوانم انسان سالمی برای خداوند و جامعه و دیگران باشم و برای شما ائمه معصومین و پیامبران که برای من قهرمانان ابدی هستید احترام بسیار قائل هستم و نمی خواهم از دوستی شما سوء استفاده کنم .
به امید روزی که همه در برابر پیشگاه شما بصورت یک انسان آزموده شده و کامل یا تقریبا کامل یا سعی کرده که کامل بشه ( مانند من ) ظاهر شویم و شما یاریمان کنید و امیدوارم این نامه ی من مانند کوفیان نباشد زیرا از خودم آگاه نیستم و امیدوارم تا زمان ظهور شما تمامی مشکلات را رفع نمایم . به امید دیدار شما .
حمیدرضا عراقیه فراهانی / Mr . X / Giant Ninja
ارسال پست

بازگشت به “دیگر گفتگو ها”