بزرگترین راز دنیا ( چطوری می توان به بی نهایت خوبی رسید )

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 39 بار

بزرگترین راز دنیا ( چطوری می توان به بی نهایت خوبی رسید )

پست توسط Hamid_9923 »

سالها بود که نمی دونستم زندگی یعنی چه و برای چه باید زندگی کرد !!! ارمغان زندگی چیست و اصلا به چه درد می خوره .

سالها به جنون رسیدم و فکرم مشغول خیلی چیزها شد تا اینکه خدا بدادم رسید

نمی گم ارتباط فوق عرفانی دارم با خدا و چیزای دیگه اما خدا دید که من بدبخترین موجود هستم و خیلی چیزها رو نمی فهمم و البته از روی قصد هم نیست این کارام /

نمی دونم اما سالهاست که با این همه کارهای اشتباه و حرف های اشتباهی که داشتم ( و البته از تمام اشباهاتم ناراحت بودم و هستم و خواهم بود و به عمد اشتباهی نکردم چون به آبروی خودم پیش بقیه هم فکر می کنم ) عمری هست که پشتیبانمه .

سالها بود به فکر خودکشی افتاده بودم و من رو نگه داشت . خدا همیشه زندگی را برام راحت نگه داشت با این که هیچ کاری براش نکردم .

بی معرفتی از من و معرفت از اون . تنهاش گذاشتم و تنهام نگذاشت . پلید بودم و خوبی کرد . بد بودم و مهربونی کرد .

در تنگنا بودم و دستم رو بسته نذاشت . بی آبرویی کردم و آبرو داری کرد .

خریت کردم و برام خدایی کرد . امروز هم نتیجه ای به درون ذهنم آورد که انتظارش رو نداشتم با موجودی مثل من همچین برخوردی داشته باشه .

حالا این راز چیست :

هر کاری و هر فعلی درون انسان نوعی انرژی ساتع می کند که باعث می شه روح انسان نصبت به اون موضوع و انتخاب تغییر کنه .

هر کار پلیدانه و رزیلانه ای و هر اشتباهی درون روح انسان حفره ای به جا می گذارد که باعث می شود انسان به پستی گرایش پیدا

کند و زندگی برایش قسمت تاریکی پیدا کند . و اما با هر انتخاب درستی انسان روحش قدرتمند و نیرومند تر و روشن تر می شود .

زندگی یعنی انتخاب بین افعال و رفتارها و آرمان ها که آموزش داده می شوند و دیده می شوند و حس می شوند یا اطلاعاتی بدست می آید .

تمام خصوصیاتی که انسان دارد در بر گیرنده ی تکامل انسان است اما در پاره ای مواقع ما انتخاب می کنیم که چگونه از خصوصیات

استفاده کنیم و البته اگر منفی استفاده کنیم نمی توانیم بگوییم همش تقصیر حضرت ابلیس (لعنت الله علیه) هستش .

زیرا خودمان را با آن گناه ارضا ( از خانواده لغوی رضا کردن و خشنود کردن ) می کنیم .

من گناه کارترین انسان دنیام این هم بماند ...

پیامبران و امامان به رازی دست پیدا کرده بودند که هیچ کس از آنها نپرسید :

چگونه می توان به خوبی بی نهایت دست یافت و از مشکلات کناره گیری کرد و گناه نکرد :

ج ) کافی است اگر فعلی به درون ذهنتان خطور می کند در مورد آن خویشتن داری نشان دهید و با قوای درونی خودتان صبر کرده و

در کمترین لحظه یاد خدا را بیاورید درون ذهنتان با ذکری که می دانید و بهترینشان لاحول و لا قوه الا بالله العلي العظيم است ذهنتان

را از هر گونه فکر بی هوده ای پاک کنید تا تصمیم درستی گرفته شود موردش فکر کنید سعی کنید دل پاکتان را بر فکر مشوشتان

برتری بدهید و در مورد این که چه چیزهایی چه عواقبی خواهند داشت فکر کنید . مدتی ذهنتان را اینگونه پرورش دهید دیگر

گناه و اشتباه از ذهنتان می پرد . و البته این نکته هم مهم است که آیا شما می خواهید امیالتان را بر این گونه روش پیروز کنید یا

شکستش دهید و این انتخاب بین امیالتان و راه اشتباه و پاک بودن و راه درست گزینه ی سخت این روش است که البته با وجود خدا این مشکل هم برطرف شده است و البته اگر این انتخاب سطحی نا خواسته نباشد خدا می بخشاید .

من خودم شخصا نمی دانم چی قراره انتخاب کنم اما این روش هم برایم تازگی دارد شاید روزی ازش استفاده کنم اما می ترسم که

با این وجود پوچی که ساخته شده توانایی این کار را دارم یا نه !!! اما نمی توانم عقب نشینی کنم .

خدایا کمکم کن راه و روشی که سر راه من است خیلی سخت است و من پر از امیال مختلف و عقاید مختلف من متخلفی هستم که

تخلف هام را نباید در نظر بگیری که من همواره در اشتباه و گناه سیر کردم چه بدست خودم چه بدست ...

خدایا من از تو می خوام که من رو مجبور به کاری که کنی که خودت صلاح می دونی اگر آزاد باشم ....

1- تصویر
2- تصویر

3- تصویر

4- تصویر

5- تصویر

============================================================
اما اگر من را ازاد نگذاری :

1- تصویر

2- تصویر

3- تصویر

4- تصویر

5- تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

کدام روش را برایم می پستندی بخاطر خودخواهی هام من رو تنها بگذاری یا برای انتخاب بهتر و صلاح من تو ازادی هام رو ازم بگیری ؟"!!!

هر کس روش خودش رو داره و هرکسی رو به صلاح دید خودش باهاش رفتار می کنی تا جایی که خودش به خودش لطمه نزنه

بنابریان می دونم آزادی هایی که دادی هم مشکلی برای من نیست و مشکلی نداره اما من این آزادی رو نمی خوام وقتی که تو

با این عظمت و روشنی جلوی چشمان تاریک و پرده افتاده ام دیده نشی .
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 39 بار

Re: بزرگترین راز دنیا ( چطوری می توان به بی نهایت خوبی رسید

پست توسط Hamid_9923 »

به نام خدایی که خالق است و به جای منفعت خود از خلق کردن به فکر منفعت تمام موجودات است 

من دیشب حرفهایی به تو زدم که لیاقتش برای خودم بود معذرت می خوام حرفهای خامی زدم که  

از روی بی شعوری خودم بود می دانم آبرو نیاز دارم برای بودن در کنار تو اما وقتی با کارهام پیش تو

بی آبرو می شم دیگه آبرو برای حقظ احترام دیگران به دردم نمی خوره . با این حال خودت واجب کردی 

هر شخصی آبروی خویش را حفظ کند بنابراین اگر حرفی نمی زنم از گناهام برای این است که

آبرویم بیش از این ریخته نشود . 

من در اینجا به مدتی زمان نیاز دارم که علم درست را کسب کنم و صافی ای بین اشتباه و درست

تنظیم کنم که باعث بشه من به تو نزدیک تر شوم .

من در این قسمت خداحافظی کرده و به دنبال اطلاعات صحیح عازم سفری به اعماق وجودم می شوم .

امیدوارم وقتی برگردم بتوانم جملات درست و عارفانه و فیلسوفانه و در اصل عاقلانه ای بنویسم .

لطفا برایم دعا کنید من فهمیدم که در واقع هیچ چیز نمی دانم نیاز به دعاهای شما ها دارم .

ای کاش مریضی جسمی داشتم ، مریضی من روحی است . لطفا برای شفای زودتر روح من دعا

کنید . مریضی جسمی را می توان پیش دکتر رفت و مداوا کرد و فوقشم هم نشد مشکلی نیست

به دیار حق می رویم . اما مریضی روحی اگر مداوا نشود اون دیار حق دیگر برایم دیار حق نیست دیار

بازخواست و عذاب برای تاوان کارهایم است که در واقع همان دیار حق است زیرا حق من چیزی به

غیر از بهشت است .

خواهشن به عنوان برادر و خواهر بزرگتر برای این برادر کوچک دعا کنید که حال و احوالم خوب شود و شفای زور رسی پیدا کنم .

با تشکر از همه

ارسال پست

بازگشت به “دیگر گفتگو ها”