تعبير خواب بسيار مهم

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

تعبير خواب بسيار مهم

پست توسط honeyj »

سلام به اساتيد محترم من خوابي ديدم که تعبيران بسياربرايم مهم است خواب ديدم به همراه خانواده ام به طورناگهاني به سفر حج رفتيم و من يادم رفت بود لباس سفيد باخودم ببرم و انجا لباسي معمولي و تيره بر تن کردم وانجا که رفتيم خانه خدارا که ديدم از شدت هيجان پايم ليز خورد و افتادم اما بعد به سجده افتادم و با شادي از حضورم درانجا سجده کردم و ياداين افتادم در سجده که چندوقت از خدا ميخواهم به مکه بيايم و شاد بودم که انقدر نزديکم تا براي براورده شدن ارزويم از خدا حاجتم را بخواهم بعد هم نماز خواندم رو به خانه خدا،البته از فاصله دوري نسبت به خانه خدابودم،اما ديدمش،واينک براي حاجتم دعا ميخواستم بکنم.
Advance Member
Advance Member
محل اقامت: Tehran, Iran
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 138 بار
تماس:

Re: تعبير خواب بسيار مهم

پست توسط mona m »

سلام. زمان خوابتون كي بوده؟ صبح، ظهر، شب، نصف شب، قبل از اذان، بعد از اذان؟ البته من سررشته اي ندارم فقط ميخوام بدونم
خدا را دوست دارم, بخاطر اینکه از من می پذبرد که بگویم: دوستت دارم...
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط honeyj »

قبل اذان بوده خوابم،خيلي مهم واسم تعبيرش،اخه من يه حاجتي داشتم که از خدا هميشه ميخواستم ولي اصلا اتفاق نيافتاد کربلا نجف مشهد همه جا ارزوشو کردم ولي نشد تا چند ماه پيش که کلي دعا کردم و گفتم کاش ميومدم مکه تا انقد نزديک از خدا حاجتمو ميخواستم بعد ديشب توي خوابم همش اونجا وقتي سجده کرده بودم اين دعام يادم ميومد واقعا ميخوام بدونم تعبيرش چي و اينکه اولش من دنبال يه لباس سفيدو پاک ميگشتم اما پيدا نکردم و با همون لباساي تيرم رفتم.
Advance Member
Advance Member
محل اقامت: Tehran, Iran
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 138 بار
تماس:

پست توسط mona m »

خواب رو علمای دین میتونن تعبیر کنن چون شرایط خاصی داره و هرکسی این علمو نداره. ولی چون اینجا یخورده خلوت شده من براتون تعبیر قسمتهاییش رو با ذکر منبع میذارم

توجه داشته باشید که:
1- همه ی رویاها صادقه نیستند
2- تعبیر خواب هرکس بستگی به شرایط اون شخص داره
3- تعبیر خواب های یکسان, برای افراد مختلف ممکن است متفاوت باشد

سفر حج: حج کردن در خواب بر 7 وجه است. 1-ازدواج کردن. 2-کنیزک خریدن. 3-زیلرت پادشاه کردن. 4-نیکویی بر مردمان. 5-سعی کردن در کار خیر. 6-مزد و ثواب نمودن.7-صحبت و همنشینی اهل علم (امام صادق ع)

افتادن: اگر کسی به خواب ببیند که بر روی افتاده دلیل تشویش او بوده خاصه در جنگ و خصومت. اگر بیند که از جایگاهی بلند به زیر افتاد چنانکه از کوهی یا از بامی یا از دیواری دلیل که ارزویی در وی تمام به سر نشد و مرادش حاصل نگردد(محمد بن سیرین)

کعبه: دیدن کعبه در خواب بر 4وجه است. 1-خلیفه. 2-امام. 3-ایمان.4-امنیت و ایمنی(امام صادق ع)

سجده: اگر کسی ببیند سجده حق تعالی میکرد دلیل است بر مردی بزرگوار ظفر یابد(محمدبن سیرین)

لباس: دیدن لباس در خواب 7وجه است. 1-دین پاک. 2-توانگری(ثروتمند شدن). 3-عز و جاه. 4-منفعت. 5-عیش خوش. 6-عمل. 7-عدل و عدالت(امام صادق ع)

منبع: تبیان
این پست فقط نقل قول است
خدا را دوست دارم, بخاطر اینکه از من می پذبرد که بگویم: دوستت دارم...
ارسال پست

بازگشت به “دیگر گفتگو ها”