درخواست تعبیر خواب دیدن بانوی اول اسلام حضرت زهرا علیه سلام

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member

درخواست تعبیر خواب دیدن بانوی اول اسلام حضرت زهرا علیه سلام

پست توسط nassrinfazli »

درباسلام
احتراما ، من مدتی است که خواب های عجیب و غریب زیادی می بینیم . همیشه از گذشته هم خواب امامان بخصوص امام زمان عج تعالی فرج را زیاد دیده ام . اما مدتی است که در خواب شروع به فریاد کشیدن می کنم و تمام پیامبران و امامان را فریاد می زنم . یعنی با گریه کردن و صدا کردن آنها از حضرت محمد علیه سلام ، امام زمان علیه سلام ، حضرت مسیح .... تا به این جا می رسم که خانمی با چادر مشکی و قامت بلند و لاغر ایستاده اند و من به محض دیدن ایشان شروع به فریاد کشیدن و یا فاطمه زهرا گویان با حالت گریه از خواب بیدار شدم . دقیقا دو شب دیگر ( یعنی دییشب ) امروز سه شنبه مورخ 16/10/93 می باشد با ز دیشب دیدم که با فامیل خود ( زنها) مانند دخترم - خواهرانم - دخترعموهایم داخل یک ساختمان هستیم و درب ها را قفل کرده و می ترسیم که دزدی به آنجا حمله کند . یک دفعه باز همان خانم با چار مشکلی بلند ظاهر می شود و من به محض دیدن ایشان در خواب یادم می آید که دو شب پیش هم باز خواب ایشان را دیده ام . شروع به فریاد کشیدن بلند که یا فاطمه زهرا یا فاطمه زهرا گویان می دوم و در بستری دراز کشیده و سرخود را می کشم . وحشت زیادی دارم اما از چه نمی دانم تا اینکه با اینکه سر خود را کشیده ام ، خانم چادر مشکلی که من فاطمه گویان فریاد می زدم می آید کنار من و پتو و یا رواندازی که من انداخته ام از روی می پایین می کشد و صورت ایشان در چادر پنهان است و به سختی صورتشان دیده می شود . اما صورت شان را به من نزدیک کرده و صورت به صورت می شویم به صورتم نگاه می کند ایشان پیر زنی هستند با اما با وقار بسیار بالا که جرات را از انسان می گیرد. به صورت من چشم دوخته و صورت مرا می بوسد . سپس دوباره روی مرا با پتو می کشد و از روی پتو به من فوت می کند وقتی ایشان فوت می کنند نسیم َآن را بر روی خود با وجود روانداز حس می کنم . و بلافاصله بیدار می شوم . این خواب ذهن مرا درگیر کرده است . چون من اهل بیات پیامبر گرامی را بسیار دوست می دارم . ما همه عاشق امام حسین و شیفته حضرت زهرا هستیم . البته چندی است که مشکلی دارم که رنج زیادی می کشم و از بانوی اسوه عالم خانم حضرت زهرا علیه سلام درروز عاشورا کمک خواستم . نمی دانم که این پاسخ آن دعا و خواهش من است. خواهش من پولی نیست بلکه خلاص شدن از رنج بی پایان دنیاست . اما خوب می دانم که این خواب یک پیام برای من دارد و آن پیام به زودی مشخص خواهد شد.
بهرحال من تابه حال حضرت فاطمه علیه سلام را با این عزمت ندیده و نه تصور کرده بودم که در خواب من بود.
لطفا با تمامی مشخصاتی که گفتم تعبیر خواب مرا بگویید.
تشکر- خداوند سبحان پاداش نیکو به تمام نیکوکاران و مریدان اهل بیت ارزانی دارد.
ارسال پست

بازگشت به “دیگر گفتگو ها”