درخواست تعبیر خواب ترسناک

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member

درخواست تعبیر خواب ترسناک

پست توسط mike1986 »

سلام خسته نباشید . شاید جای تاپیکی که ایجاد کردم درست نباشه اما شرمنده دیگه خودتون تنظیم کنید.

داستان از این قراره که من یه خواب بد دیدم و خیلی مشتاقم که بدونم تعبیرش چی هست.

از اینجا شروع میشه :

چند تا از دوستام تصمیم گرفتیم که به کشور ترکیه سفر کنیم و وقتی رسیدیم دیدیم که اصلا اینجا انگار ترکیه نیست! و یه جای نسبتا متروکه بود که یه قسمتی بسیار بزرگ بود که بناش شبیه به آرامگاه حافظ بود . اما خوب اون نبود. فقط خواستم شکل رو تصور کنید . توی این قسمت مشخص نبود که به چه دلیلی جنگ هست و همه مردم به جون هم افتادن و منو دوستان وقتی بهشون نزدیک شدیم یه مردی چشمش به ما افتاد و با چاقو دنبالمون کرد. که با این چاقو یه خراش کوچیک توی کمر منم انداخت. انقدر مارو دنبال کرد که رسیدیم به یه بیشه مانند که توی این بیشه حیواناتی از جمله ببر، ببر سفید و شیر نر وجود داشتند. جالبه وقتی به این قست رسیدیم اون مردی که مارو دنبال میکرد ناپدید شد بدون هیچ دلیلی . توی این منطقه منو دوستان بصورت ناخاسته پراکنده شدیم برای فرار از دست این حیوانات که منو یک شیر نر بصورت کاملا خونسر دنبال میکرد. وقتی منو دنبال میکرد من به بالای یک ساختمان کاهگلی رفتم کا حدود 3 متر ارتفاع داشت . شیر وقتی شروع به تلاش کردن برای بالا آمدن از اون ساختمان کرد من دیگه از خواب بیدار شدم و اتفاق دیگه ای نیوفتاد. 
این خواب عینا چیزیه که دیدم و هیچ چیزی نه اضاف کردم و نه حذف کردم.

متخصصین لطفا راهنمایی کنید که تعبیرش چیه ؟؟!!
New Member
New Member

Re: درخواست تعبیر خواب ترسناک

پست توسط rayankowsarnoor »

در تصمیم گیری های زندگی دقیق باشید.
بدون اطلاع دقیق از جزئیات امور مربوط به زندگی، اقدام به آن نکنید.
در همه کارها تفکر تعقل مشورت باشد و کار بی تدبیری انجام ندهید
در انتخاب دوست ، نهایت دقت را بکار ببرید
خواه ازدواج کرده باشید یا نه ، خانواده را در جریان دوستان خود قرار دهید و بدون هماهنگی با خانواده گردش و مسافرتی نداشته باشید.
ان شاء الله
موفق باشید
ارسال پست

بازگشت به “دیگر گفتگو ها”