لطفا خوابمو تعبیر کنید

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member

لطفا خوابمو تعبیر کنید

پست توسط shaida »

با عرض سلام و وقت بخیر. من یه خواب دیدم که چند وقته فکرمو درگیر کرده تقریبا سه ماه پیش این خوابو دیدم خواب دیدم که سرجلسه امتحان استخدامی بودم و یه پسر که روپوش سفید تنش بود و نمیشناختمش مراقب امتحان بود باهام خیلی مهربان بودشوخی میکرد صندلیمو تکون میداد تو خواب خیلی دوسش داشتم یه لحظه صورتشو آورده بود نزدیک صورتم یواش باهام حرف میزد ریشش خورد به صورتم تیز بود فک کنم موهای منم خورد به صورت برای اونم تیز بود یدفعه داداشم اومد صدام زد رفتم امتحانو ول کردم همه توجه ام پیش مراقب امتحان بود رفتم پیش مامانم و خاله ام بعد مدتی به دختر خاله ام گفتم بیا بریم امتحانمو بدم باهام اومد دنبال یه زنی رفتم که بچه بغلش بود رفتم امتحانمو با استرس تمام کردم و دنبال پسره گشتم دم در دیده بودمش داشت از پله ها بالا میومد بعدش رو یه میز با چند تا مرد که نمیشناختم داشتم غذا میخوردم غذای خوشبو و خوشمزه ای بود اونا با هم حرف میزدن ولی من باهاشون حرف نمیزدم ولی اون مراقب دیگه نبودش. درضمن اولش که بود برگه های سوالمو ازم گرفت مرتب کرد و برام منگنه زد داد دستم. خوابم نصفش تعبیر شده رشته ام بهداشت عمومیه یه پسر غریبه کارای طرحمو برام درست کرد و الان سر کارم فک میکنم اون مراقب امتحان همین فرد بود که الان همکار شدیم فقط بقیه خوابم نمیدونم تعبیرش چی میشه همین شوخی کردن و... و دوس داشتنش تو خواب و ریشش. من الان از این آقا تا حدی خوشم اومده دوس دارم بدونم نظر اون در مورد من چیه ممنون میشم تعبیر کنید
ارسال پست

بازگشت به “دیگر گفتگو ها”