حتما نظرتون رو بگید.ممنون میشم.

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

حتما نظرتون رو بگید.ممنون میشم.

پست توسط zahra sadeghpour »

[RIGHT ALIGN=RIGHT][FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman] تصویر .ممنون میشم نظرتون رو راجه به متن زیر بگید. به نظر من خیلی جالبه   تصویر[/RIGHT ALIGN]
[RIGHT ALIGN=RIGHT]<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /> [FONT=Times New Roman]   [/RIGHT ALIGN]
[RIGHT ALIGN=RIGHT][FONT=Times New Roman]"پس اي رسول ما علي را بلند کن و به مردم نشان بده ، تا قبله شان را بشناسند .قبله چيست ؟ جايي که  [/RIGHT ALIGN]
[RIGHT ALIGN=RIGHT][FONT=Times New Roman]  [/RIGHT ALIGN]
[RIGHT ALIGN=RIGHT][FONT=Times New Roman]آنان را به اصل و معشوق برساند . قبله ي قلبشان علي است. اگر چه قبله ي ظاهرشان کعبه است .  [/RIGHT ALIGN]
[RIGHT ALIGN=RIGHT][FONT=Times New Roman]اصلا من علي را _پيش ازين که خبري از اسلام باشد _ در کعبه متولد کردم چون ميخواستم او را به  [/RIGHT ALIGN]
[RIGHT ALIGN=RIGHT][FONT=Times New Roman]عنوان معشوق مردم و جلوه و مظهر و مجلاي خود به آنان نشان دهم . تا اگر قبله ي ظاهريشان را کعبه  [/RIGHT ALIGN]
[RIGHT ALIGN=RIGHT][FONT=Times New Roman]ديدند قبله ي باطنيشان را علي ببينند و اگر در ظاهر رو به کعبه نماز خواندند و حکم ظاهري کفر را  [/RIGHT ALIGN]
[RIGHT ALIGN=RIGHT][FONT=Times New Roman]ازچهره ي خود برداشتند و مسلمان شدند در باطن هم رو به علي حرکت کنند تا حکم کفر باطني از آنان  [/RIGHT ALIGN]
[RIGHT ALIGN=RIGHT][FONT=Times New Roman]برداشته شود وگرنه در ظاهر مسلمانند و در باطن ،کافر ! چون باطنشان رو به قبله نبوده است .   [/RIGHT ALIGN]
[RIGHT ALIGN=RIGHT][FONT=Times New Roman]خب اگر من ، اين امام را امروز در وجودم پيدا نکنم ، رو به قبله هم نماز بخوانم ، رو به قبله نخوانده ام  [/RIGHT ALIGN]
[RIGHT ALIGN=RIGHT][FONT=Times New Roman]، هنگام مرگ هم حتي اگر رو به قبله بخوابم ، رو به قبله نمرده ام . اگر چه از نظر ظاهري ، مسلمانم و  [/RIGHT ALIGN]
[RIGHT ALIGN=RIGHT][FONT=Times New Roman]احکام ظاهري اسلام براي من جاري است . ولي در باطن خبر از تجلّيات باطني نيست !"   [/RIGHT ALIGN]
[RIGHT ALIGN=RIGHT][FONT=Times New Roman]    [/RIGHT ALIGN]
New Member
New Member
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 7 بار
تماس:

Re: حتما نظرتون رو بگید.ممنون میشم.

پست توسط esmail_jokar »

عزیز خیلی به هم ریخته هست.
چرا اینجوریه؟
- - - - - = = = = = خداوند در همه جه ناظر اعمال شماست = = = = = - - - - -