عاجزانه تقاضا دارم !!!!!

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 39 بار

عاجزانه تقاضا دارم !!!!!

پست توسط Hamid_9923 »

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز اومدم بکوبم

فیلمی به نام خانه ارواح بر اعتقاد مسلمین سایه می افکند با کارگردانی علیرضا اتفاقیان .

چه کسی پروانه نمایش این فیلم را صادر کرده امیدوارم پروانه زندگیش باطل شه .

چرا فیلمی که با مزمون اینکه خداوند قدرتی ندارد پروانه نمایش داده شده است .

ارواحی که اجازه دارند در اتاقی بروند که فقط دخترها هستند ؟!!!!!!

....

برای هر کدام دلیل می آورم ولی اول بدانید تقلید از سینمای خارجی نمی تواند بر ضعف برخی فیلم سازان که فیلم سازی غربی را دوست دارند و در حد پرستش قبول دارند و فکر می کنند

تاریخ فیلم سازی باعث قدرت فیلم سازی خارجی می شود پوشش بگذارد .

1- اگر این شخص بگوید که ارواح هوس ندارند با این حال خداوند هر محیطی را برای هر شخص یا اشخاصی محرمانه نگه می دارد مگر فرشتگان موکل برای محیط های خصوصی و هیچ

موجودی حتی اون هایی که ابر قدرت ( قدرت های ماوراء التصور مانند ابلیس ) هستند نمی توانند در آن محیط دخالت کنند مگر شیاطینی که اشخاص با خود همراهی می کنند تا جواب گوی

هوس های خودشان باشند ولی اگر

شخص ناگهان از کرده ی خود پشیمان شود چه از عمل فعلی ( با توجه به معانی بی شمار فعل منظورم انجام کار بصورت فیزیکی است ) یا فکری آن محیط را برای آن شخص و وجدان آن

شخص خالی می کند و قدرت شیطان درون شخص را می کاهد به حدی که در حد زمزمه ای بیش نباشد .

کسی که مجوز این فیلم را داده است اگر روحانی بوده است از نظر من مجوز روحانی بودنش باطل است مگر اینکه توبه کند تازه از نظر من که احمقی بیش نیستم چه برسه از نظر علماء

2- هیچ روحی را خداوند درون دنیا نمی گذارد و همه به محیط های خاص خود می روند ابعاد گسترده ای که شامل فضاهایی که ساختار مشخص شده برای انسان ها با توجه به اعمالشان

هستند می روند و اکثریت مانند من می رویم داخل برزخ که خود بعدی از یک دنیای دیگر که متصل به این دنیاست می باشد . و اگر برخی ها با توجه به سادگیشان باورشان شود که خدا

ارواح را در دنیا تنهامی گذارد باعث جنون زود رس آنها می شود و کافر می شوند . زیرا هرچیز که انسان می بیند و می شنود و احساس می کند در ضمیر ناخوداگاهش ذخیره می شود

به خاطر همین انبیاء و معصومین گفته اند در هر جمعی نباشید و اگر در جمعی حرفی شنیدید که بر ضد اخلاقیات بود بلافاصله آن جمع را ترک گویید ( بماند که بعضی ها می گویند اگر جمع را

ترک کنیم ممکن است جلوی برخی اشتباهات گرفته نشود که خود نمی دانند در چه زمانی باید چه کاری کنند من هم اعصاب ندارم کلی توضیح بدهم برای تمام اقشار به قران و گفته های

امامان و پیامبران مراجعه شود برای درک زمان استثنات )

کلام آخر :

1- اگر باتوجه به فرهنگ غرب قضاوت کنم : شاخ ترین موجود عالم هستم و اگر فقط خدا مرا قبول کند با توجه به فرهنگ غرب می گویم جزمن کس دیگری لازم نیست همه جهنم به درک

2- با توجه به فرهنگ اسلامی : من هیچی نیستم و بیاید دست به دست هم بدهیم و از هم کناره گیری نکنیم و کمک کنیم تا به تکامل برسیم و خداوند را خوشنود سازیم .

3- فیلم سازی ما ضعیف است مشکلی نیست کافی به درک بهتری از نظام طبیعت برسید برای فیلم سازی های جهانی البته اگر فکر نکیند که فیلم سازی چیزی بیش تر از خوش گذرونی نیست و لازمه ای برای پیشرفت علمی در تعریف و ابعاد گرافیکی ، فیلم سازی ( دوربین ، صدا ) ، فیلم نامه نویسی ، کارگردانی ، بازیگری ، افکت های مختلف نیست حال اینم ندارم که ادامه

بدم این بحث رو

خسته بودم خواستم یه فیلم ببینم برم کمی استراحت که ناخواسته این فیلم کلا مزخرف رو دیدم که عین علف هرزه به نظر خودشون افکت گذاشتن که یک مبتدی هم با ویدئو استادیو یک

فیلم خانوادگی می ساخت بهتر از این . پس زحمتی هم کشیده نشده چون از اول برای این فیلم طرحی نبوده و فکری نشده بوده و کسی هم که مجوز داده اصلا فکر نکرده به عواقب و اصلا

فکر نمی کنم که طرف فکر کرده باشد .

لطفا مجوز این فیلم را بگویید حذف کنند .

در نهایت اعصاب کاملی هم نداشتم که این بحث رو نوشتم و منم بدون فکر این مطالب رو نوشتم فقط از روی عصبانیت بنابر این منم مثل بقیه . تصویر

امیدوارم همه موفق و موید باشند و به تکامل انسانیت برسند

خداوندا مر ببخش اما این مطالب را از روی غیرت نوشم و اگر بحثی در این موضوع بود حاضرم جواب همه رو بدهم .

خدمتگزار خداوند و پیامبرانش و امامانش و مردمان خوبش و شهدای واقعی راه اسلام .

ح / Mr . X اصلی تصویر / Gian† N!nja

MR . X = آقای مجهول و من اصلی هستم به معنای اینکه x نشانه ی مجهولات هستش و من سر و کارم با مجهولات هستش و بندگی امام زمان ( عج ) را قبول می کنم و در این تلاشم که

خودخواهی و غرورم را کنار بگذارم و بصورت کامل تری و بهتری ایشان را ببینم در حال حاضر می دانم که در قیامت مانند حیوان می آیم اما امام زمان ( عج) زمان هست و اگر بگذارند از این حیوان انسان می سازم و نزد تو می آیم .
شاخ ترین شاخ ترین ها در تمام زمینه ها Mr . X اصلی تصویر

بازم شاخ بازی در اوردم ببخشید تصویر
ارسال پست

بازگشت به “دیگر گفتگو ها”