همکاری در وبلاگ رسمی ضد غیر دین

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member

همکاری در وبلاگ رسمی ضد غیر دین

پست توسط camry »

با سلام خدمت همه ی دوستان شیعه عزیز و ارجمند
بنا به س سری دلایل بنده تصمیم به ساخت یک وبلاگ علیه غیر دین و ضد دین به ویژه برهنگی فرهنگی کردم
متاسفانه خیلی جوانان و حتی نوجوانان ما دچار سوالات بسیار زیادی در زمینه خدا - پیامبر و امامت شدند
دلایل زیادی زمینه ساز این افکار جدید و ناشناس بوده است اما مهم این است که وظیفه ی ما دینداران واقعیست که بیاییم از پایه به نوجوانان و جوانان آموزش مسائل دینی و رفع ابهامات و سوالاتشان کنیم (البته در حد کوتاه نه افراط و پا فشاری)
یکی از راه های اجرای این طرح به وجود آوردن سایت و وبلاگ است چرا که بسیاری از جوانان بیشتر اوقات خود را در سایت ها و وبلاگ های مختلف می گذرانند
مسئله بعدی به فساد کشیده شدن متوالی جوانان در جامعه ی ماست که این باز وظیفه ی ماست که علیه عوامل این عمل اقدام کنیم و با برهنگی و فرهنگ برهنگی غرب مبارزه کنیم
بنابراین اگر با بنده موافق هستید و خواستار اسلام آوردن واقعی جوانان هستید از شمادوستان عزیز خواهشمندم که با من در ساخت این وبلاگ ضد غیر دین همکاری کنید تا با هم به حول و قوه الهی به آرزو هایمان برسیم

آدرس وبلاگ رسمی :

[External Link Removed for Guests]

یا علی
Junior Member
Junior Member
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 47 بار

Re: همکاری در وبلاگ رسمی ضد غیر دین

پست توسط محدثه110 »

سلام علیکم
عنوان وبلاگ ضد غیر دینی باعث فرار جوانان می شود ودر همان اول ورود به وبلاگ شما موضع گیری منفی خواهند گرفت

اسم آن را به ( پاسخ به شبهات ) تغییر نام دهید با تشکر
لَمّا خلق الله العَقل استنطقه ثُمَّ قالَ لَهُ : « أقبل ! » فأقبل . ثُمَّّ قالَ لَهُ : « أدبر ! » فأدبر . ثُمَّ قالَ :

« وَ عِزَّتی وَ جَلالی ما خلقت خَلقاً هو أحبّ ألیّ منک و لا أکملتکَ إلاّ فیمن اُحبّ . أما إنّی ایّاکَ آمر وَ ایّاکَ أنهی وَ ایّاکَ اُعاقب وایّاکَ اُثیب
. »
New Member
New Member

پست توسط camry »

از چه لحاظ منظورتون هست؟
ضد هر چیز غیر خدایی به نظرم عنوان خوبیه
البته پاسخ به شبهات هم زیاد جالب نیست
Junior Member
Junior Member

پست توسط محدثه110 »

camry نوشته شده:از چه لحاظ منظورتون هست؟
ضد هر چیز غیر خدایی به نظرم عنوان خوبیه
البته پاسخ به شبهات هم زیاد جالب نیست
ایا هدف شما جذب جوانان به دین وشریعت است .........................
خوب چرا از اول حالت منفی وواژه ضدیت ومقابله .........................

به خود میگیرید
اول خودتان شبه را مطرح کنیدسپس پاسخ آن را دهید
مثلاً:
بسمه تعالي
شبهه :
چرا ارث زن نصف مرد است؟
جواب:
1- چون مهريه برمرد واجب است ولي بر زن خير ؟
2- چون نفقه بر مرد واجب است ولي برزن خير ؟
3- چون جهاد بر مرد واجب است ولي بر زن خير؟
4- چون هزينه زندگي فرزندان بر مرد واجب است ولي بر زن خير؟
5- چون درآمد زن هرچقدركه باشد واجب نيست كه خرج همسرش كند ولي برمرد واجب که در آمدش خرج زن کند.
6- چون ارثي كه مرد از والدينش باخود مي آورد براي زنش خرج مي كند ولي زن ارث پدريش رالازم نيست که خرج همسرش كند زيرا ارث وي ملك هميشگيش وبراو واجب نيست كه خرج خانوداه اش كند چرا؟
7- چون زن تا زمانيكه همسر انتخاب نكرده است ودرمنزل پدرش زندگي ميكند برپدر كه مرد است خرج زندگيش را دهد ووقتي به خانه همسرش رفت برشوهرش واجب است كه خرج زندگيش تقبل کند وخلاصه زن تا زنده است برمرد لازم است که خرجش دهد؟
8- چون پس از وفات پدر؛ تمام بدهكاريها يش نظير: نماز وروزه وحج ونذروغيره كه برذ مه اش مانده است؛ برپسربزرگ خانوداه واجب است كه آنها را أدا كند ولي بر دختر واجب نیست؟
9- چون علاوه بر نفقه برمرد واجب است که در دوره حاملگي زنش ؛ تمام مخارج اين دوران را تقبل كند
10- چون برمرد واجب است مزد وأجرت شيردهي نوزاد را به زنش پرداخت كند
11 چون برزن واجب نيست كه در منزل شوهرش كاري انجام دهد واگر انجام داد*[نظيرپخت وپز، لباس شستن ، نظافت منزل ؛ تروخشك كردن بچه ها وغيره ] بر مرد واجب است كه أجرت المثل اين كارها را به زنش أعطاء كند .
12- بر پسر واجب است که به پدرمحتاجش , کارکند وکمک نماید , حتی اگرمتاهل باشد ولی بردخترچنین وظیفه تعلق نگرفته است چه در منزل پدرش باشد چه در منزل شوهرش
لَمّا خلق الله العَقل استنطقه ثُمَّ قالَ لَهُ : « أقبل ! » فأقبل . ثُمَّّ قالَ لَهُ : « أدبر ! » فأدبر . ثُمَّ قالَ :

« وَ عِزَّتی وَ جَلالی ما خلقت خَلقاً هو أحبّ ألیّ منک و لا أکملتکَ إلاّ فیمن اُحبّ . أما إنّی ایّاکَ آمر وَ ایّاکَ أنهی وَ ایّاکَ اُعاقب وایّاکَ اُثیب
. »
Junior Member
Junior Member

پست توسط محدثه110 »

مثلاً چرا برای زن حجاب الزامی است
وما میگوییم
جامعه به كمال زن نياز دارد ونه به جمال او
كمال زن نياز به پوشش ندارد ............چون همه به آن نياز دارند
ولي جمال زن ............ پوشش لازم دارد...... چرا.....
چون جمال زن اختصاصي است ..............مال خودش ومحرم اش وبس
کمال اكتسابي است ...................ولي جمال مورثي وهنري در داشتنش نيست

خداوند متعال به اهل كمال پاداش ميدهد يا به اهل جمال؟
انجا كه كمال مي درخشد …………جمال خواهد درخشید
انجا كه جمال مي درخشد …………كمال كمرنگ ميشود

. »
Junior Member
Junior Member

پست توسط محدثه110 »

• بسمه تعالی
شبهه : محجوبه چه مي گويد وحجاب يعني چه؟
وما میگویم:

• • محجوبه ميگويد: حجاب يعني امنيت خويش درمقابل آزارونگاه هاي چشمان بوالهوسان دل مريض .
• محجوبه ميگويد:حجاب يعني حفظ حريم من است كه ورود ممنوع است واين سرزمين صاحب دارد ومسئول.
• محجوبه ميگويد: زيبائي من ارزش دارد وقيمت وبراحتي قابل دسترسي براي همگان نيست :
• - وقتي طلا همچون آهن ومس در همه جا هست ، فراون است وارزان، ديگر طلا ارزش آنچناني نخواهد داشت........ وقتي هر شب شب قدر باشد ديگر آن قدر نخواهد داشت.
• محجوبه ميگويد: من از زيبائي خويش بعنوان ! دام فريب نامحرم .. وتله براي جنس مخالف .. وفتنه براي اغيار .. بكار نمي گيرم هرگز
• من از زيبائي خويش بعنوان ! وسيله جذب جنس مرد وبرانگيختن حسد جنس زن بكار نمي برم هرگز.
• محجوبه ميگويد: زيبائي يعني :
• نه اسير تنم باشم ونه در بند صورت خويش كه زيبائي : اول سيرت است وبعد صورت خويش .
• محجوبه ميگويد: من هستم كه وجود دارم وارزش ... نه هيكلم .. ونه سر وروي ام.. ونه قيافه ام ....هرگز.
• محجوبه ميگويد: من با حجاب از (قيافه، هيكل، زر وزيوز، وعرضه اندام خويش) براي...{ اظهار وجود، جبران خلاءشخصيت وجذب نگاه ديگران} ما يه نمي گذارم.. هرگز.
• محجوبه ميگويد: من در پي آنچه تاريخ مصرف دارد نخواهم رفت..وبه دنبال توجه وستايش ديگران نخواهم شتافت زيرا ميدانم:
• .هدف حجاب زن محجوب شدن اوست نه درمیان مردم انگشت نما شدن اوست
• حجاب زن:آن پوششي وآن ظاهري وآن قيافهء وآن ژستي وآن نشست وبرخاستي وآن صحبت كردني وآن نگاه كردني وآن رفت وآمدي وآن نماي بدنست... كه باعث جلب نظر مرد وتحريك اونگردد.
• وحجاب يعني، فرياد رساي زني كه ميگويد: من فقط( انسان) ام درجامعه و {زن وانسان} ام درمنزل وسلام.
• حجاب یعنی زندانی نمودن مؤنث بودن زن وآزادسازی فکر واندیشه اوست

. »
Junior Member
Junior Member

پست توسط محدثه110 »

باز شبهه طرح کنم یا خیر؟

. »
New Member
New Member

پست توسط camry »

خیلی عالیه
اما شبهات رو چگونه طرح کنم؟
Junior Member
Junior Member

پست توسط محدثه110 »

سوالات که مطرح میکنند یاداشت کنید بعد روی آن تحقیق ؛ بررسی ؛ مشورت وپاسخ آنها را تنظیم وتهیه و با ادبیات روز وجدید , جواب دهید

من هم در خدمت شما هستم

من ده ها شبهه که مخالفین مطرح کردند در اختیار دارم ....................وبه حمد الله جواب انها را نیز دارم

. »
ارسال پست

بازگشت به “معرفی پايگاه ها”