نبودن حتی یک نشریه امام زمانی در دکه ها

مدیر انجمن: شورای نظارت

قفل شده
New Member
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

نبودن حتی یک نشریه امام زمانی در دکه ها

پست توسط hamid_rad »

سلام بر امام زمان
اقایان هر چه داریم از و جود مقدس امام زمان است
و حتی یک نشریه در کیوسک روزنامه فروشی نباشد که نامی از وجود مقدس امام باشد البته تا دلتان بخواهد عکس هنرپیشه ها و بازیکنان فوتبال که هست
مجله خورشید مکه با انگ حجتیه باید بسته باشد تا جوانهای ما در گمراهی باشند
اللهم عجل لولیک الفرج
New Member
New Member

عاشقان امام به چه گناهی

پست توسط hamid_rad »

سلام بر امام زمان
چرا اقایان هر که عاشق امام زمان است با انگ حجتیه و ... کنار میزنند
جرم استاد سید حسن ابطحی و امثال ایشان چه بوده
اللهم عجل لولیک الفرج
New Member
New Member

سیمای غربی در کشور امام زمان ؟

پست توسط hamid_rad »

سلام بر امام زمان
چند سال پیش فیلمی سینمایی زیبا از برکات و معجزات امام عصر پخش شد بعد از پخش این فیلم اقای که حالا مسند بر یکی از ارکان مهم این مملکت را دارد فرمودن پخش این فیلم زود بود ؟
خب معلومه اگر انشالله قدوم پر برکت اقایمان همین لحظه انشالله برسد اقایان چه جوابی دارند بدهند .
اللهم عجل لولیک الفرج
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 27 بار

پست توسط M_N00 »

hamid_rad نوشته شده:سلام بر امام زمان
اقایان هر چه داریم از و جود مقدس امام زمان است
و حتی یک نشریه در کیوسک روزنامه فروشی نباشد که نامی از وجود مقدس امام باشد البته تا دلتان بخواهد عکس هنرپیشه ها و بازیکنان فوتبال که هست
مجله خورشید مکه با انگ حجتیه باید بسته باشد تا جوانهای ما در گمراهی باشند
اللهم عجل لولیک الفرج
دوست عزیز همش به خاطر عدم معرفت و شناخت هست.
امام باقر فرمودند(ع)(مضمون روایت) :اگر مردم شیرینی سخنان ما را درک میکردند به جای دیگری نمیرفتند.
ولی بحمدلله معرفت مردم روز به روز و یاد حضرت لحظه به لحظه داره در قلبهای شلوغشون خودشو جا میکنه و عشقشون به ائمه خصوصا امام زمان بیشتر میشه و از همین شناخت روزافزونه که فرمودند که زمانی میرسه که تمام مردم خواستار آمدن منجی تمام بشریت میشن.
با امید و دعا به ظهور نازنینش.
:razz: :razz: :razz:
Senior Member
Senior Member
سپاس‌های ارسالی: 53 بار
سپاس‌های دریافتی: 182 بار

پست توسط کاظم سبزواری »

سلام
حميد جان خوب فکر ميکنم انجمن حجتيه کمي مشکل داشت و اقاي ابطحي هم کمي نوشته هاشون مشکل داره
در ضمن فکر کنم توي همين مجله باشه که يه دست خطي از امام زمان ميزارند و ميگند اين نوشته آقا است در صورتي که نه تنها نوشته آقا نيست بلکه در همان نوشته که آيه از قرآن بوده آن آيه رو اشتباه نوشتند
همين ديگه
يا علي
[External Link Removed for Guests]
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

Re: نبودن حتی یک نشریه امام زمانی در دکه ها

پست توسط aminaskari »

سلام علیکم
سلام خدمت آقای سبزواری
ولی آیت الله ابطحی هیچ سنخیتی با انجمن حجتیه ندارد،(هر چند خود ایشان این را یک تهمت دانسته که ایشان را حجتیه دانسته اند)اما اینها هم لازم نیست،اهداف وکارهای انجمن حجتیه مشخص است وبوده وکارها واهداف ایشان نیز مشخص،کارها واعمال ورفتار ایشان به هیج وجه با حجتیه سنخیت ندارد
2-چند نمونه از اشکالات کتب ایشان را لطفا بفرمایید
3-(اولا مجله خورشید مکه ربطی به آقای ابطحی ندارد)در مورد آن نامه باید عرض کنم که در شماره 21 همان مجله توضیح مبسوط داده شده، آن آیه دست خط یکی از علما است (که در شماره 17 منتشر شد)واصلا جزء نامه حضرت نیست، :D
وحتی در کپی که از نامه گرفته شده (که در شماره 21 منتشر شد)آن آیه درست است وفقط آن عالم شاید به دلیل عجله وشوق ،نقطه ها را کمی اینطرف تر گذاشته،در ضمن به دست خط شخصی نباید ایراد گرفت،دست خط بعضی از مراجع را به زحمت می شود خواند،چه رسد به آن عالم،
توضیح کامل در آن شماره (21)داده شده،ودیگر چیزی نمی نویسم فقط این را می گویم که به فرض که آن آیه غلط باشد وآن مجله هم آن را نوشته باشد،چه ربطی به آقای ابطحی دارد،دوم آیا فقط با یک آیه غلط همه مطالب آن مجله زیر سوال می رود؟ :D
مجله خورشید مکه در مدت کوتاهی به پر تیراژ ترین مجله مذهبی تبدیل شد :smile: :smile: :smile:
بهتر بود خودتان اول مشاهده می کردید وبعد قضاوت می کردید
برای روشن شدن قضیه می توانید به شماره های 17 و21 این مجله مراجعه کنید
New Member
New Member

پست توسط aminaskari »

لطفا اگر می شود بفرمایید چطور شما فهمیدید که دست خط آقا نیست؟
New Member
New Member

پست توسط aminaskari »

بسم الله اول نامه وآیه وتوضیح آخر نامه،
همگی از یکی از هیئت امنای آن مسجد است نه دست خط آقا
نوشته آقا(عج) از انا المهدی شروع وبه درخواست دعا خاتمه میابد(رجوع شود به مجله شماره 21)
من نمی دانم چند جمله چه بدی دارد که مخالفت می کنند
متن نامه این بوده:
من مهدی منتظر هستم
در مسجد شما نماز خواندم
از غذای شما خوردم(آن شب احتمالا شب میلاد یا شهادت حضرت عباس بوده وبه این علت غذا می داده اند)
برای شما دعا کردم
شما نیز مرا دعا کنید
من شما را به قضاوت می گیرم این نامه چه جنجالی دارد که به آن ایراد میگیرند؟(منظورم من شما فقط نیستید)یعنی امام عصر نمی تواند به چند شیعه خود در کشور لبنان محبتی بکند ودل آنها را شاد کند به این نامه؟
به فرض هم که مال آقا نباشد، آقای سبزواری می گویند عکسی را برای حضرت امام(ره) آوردند(وگفتند این عکس پیامبر است) وایشان با وجود اینکه می دانستند این ربطی به پیامبر ندارد،ولی آن عکس را احترام کردند،
حال شما هم فرض کنید این نامه مال آقا نبوده،آیا نباید آن را احترام کرد؟
اینجا نه دکانی برای این نامه باز شده ونه ادعای نیابت خاصه شده ونه........... :-o
مرا ببخشید :D :D
اگر لهن متنم تند به نظر می آید ،مرا ببخشید که قصد بی ادبی نداشته وندارم :)

بازگشت به “صاحب الزمان (عجّل الله تعالي فرجه الشّریف)”