.:.:.: کبـــــوتـران حـــــــــرم :.:.:.

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 2988 بار
سپاس‌های دریافتی: 5531 بار
تماس:

.:.:.: کبـــــوتـران حـــــــــرم :.:.:.

پست توسط محدثه »

.

« بسم الله الرحمن الرحیم » 
 میلاد با سعادت امام رئوف ، علی بن موسی الرضا ( علیه السلام ) گرامی باد . 

تصویر 

برای مشاهده سایز اصلی ، کلیک کنید . 

.

تصویر 
Bronze
Bronze
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 238 بار
سپاس‌های دریافتی: 565 بار

Re: .:.:.: کبـــــوتـران حـــــــــرم :.:.:.

پست توسط abde abbas »

سلام محدثه خانم

عید شما هم مبارک باشه و به خاطر طرح زیباتون ممنون... فقط چند تا نکته که به ذهنم می رسه رو خدمتتون عرض می کنم تا شاید باعث زیباتر شدن کار شما هم بشه:

1- زمینه کار یک مقداری شلوغه و از اونجایی که تصویر حرم هم عناصر زیادی داره، کار رو یه که داده.

2- کبوتر ها دقیقا هم اندازه و نزدیک به هم هستند، شاید تفاوت اندازه و نوع چیدمانشون بتونه اون ها رو بهتر نشون بده.

3- نوشته حدیث « من جلس ... » در جای خوبی قرار نگرفته و شاید افکت های بهتری هم بتونه داشته باشه.

4- عبارت « یاعلی بن موسی الرضا » دارای افکن bevel هست اما چون فونت نازکی داره خودش رو خوب نشون نداده، به نظرم رو فونت ، رنگ و افکت های این عبارت هم بیشتر بشه کار کرد.

5- در برش تصویر حرم از فدر استفاده کرده اید که باعث شده رور گنبد هنوز رنگ زمینه باقی بمونه، پیشنهاد می کنم به جای این کار برشتون رو به صورت معمولی بدید و سپس اون قسمت هایی رو که می خواهید در زمینه محو بشوند رو با استفاده از پاک کن - با سایز بزرگ و هاردنس صفر - پاک کنید. ( البته اگه ماسک بشه و سپس از روی ماسک پاک بشه بهتره)

6- ببخشید دیگه، این چیزهایی بود که به سلیقه بنده بیشتر میخورد. امیدوارم هر روز کارهای زیباتری رو از شما ببینیم...

یاعلی
یـــــــادش بــــــــه خیــــــــــر:

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “امام رضا (علیه السّلام)”