غبار عزایت یاد دنیا را از دل می برد؛ یا حسیــــن شهید

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Bronze
Bronze
سپاس‌های ارسالی: 186 بار
سپاس‌های دریافتی: 159 بار
تماس:

غبار عزایت یاد دنیا را از دل می برد؛ یا حسیــــن شهید

پست توسط nazer110 »

[FONT=Times New Roman]  
 [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]  تو قلم را به تعب می اندازد، و اندیشه را در بیابان بیابان تحیر و سرگردانی، گم گشته دریا دریا عظمت می گرداند؛   
 [FONT=Times New Roman]  عزایت یاد دنیا را از دل می برد، و سبزه زاری از شوق همراهی ات در دل می نشاند؛   
 [FONT=Times New Roman]  خوشا به حال آنان که با تو بودند، و خوشا به حال آنان که با تو هستند، و خوشا به حال آنان که با تو خواهند بود؛   
 [FONT=Times New Roman]  و جان را مشتاقانه فدای قدومت کردند و به فوز عظیم نائل آمدند.   
 [FONT=Times New Roman]  قلبم، جانم و تمام وجودم با صدای بلند فریاد می زند که ای سیدالشهدا! ای کاش با شما بودم و به رستگاری بزرگ و ابدی می رسیدم، و اگر آن روز نبودم تا جان ناقابل ام را خاک قدوم شما کنم؛   
 [FONT=Times New Roman]  نبودم تا سینه ام را سپر آخرین نماز شما کنم؛   
 [FONT=Times New Roman]  نبودم تا در بحبوحه کارزار، گردی از چهره شما بزدایم؛   
 [FONT=Times New Roman]  نبودم تا مرهمی بر زخم های پیاپی شما نهم؛   
 [FONT=Times New Roman]  نبودم تا نم اشک کودکان بی پناه شما را به آستین دل پاک کنم؛   
 [FONT=Times New Roman]  نبودم تا همراه شما بر مصیبت اصحاب و یاران و جوانان و طفل کوچکتان بگریم؛   
 [FONT=Times New Roman]  نبودم...   
 [FONT=Times New Roman]  داغ شما را تا ابد در دل خواهم داشت و نوای مظلومیت و غربت و هدف مقدس تان را در تمام جایی که بتوانم خواهم پراکند،   
 [FONT=Times New Roman]  ی ظلمی که برشما رفت را با بلندترین صدای حنجره ام فریاد خواهم کرد و نفرین ابدی را بر ظالمان و ستم کاران شما نثار خواهم نمود.   
 [FONT=Times New Roman]  اباعبدالله انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم

[FONT=Times New Roman]  
 [FONT=Times New Roman][External Link Removed for Guests]  
 [FONT=Times New Roman]  
ارسال پست

بازگشت به “قطعه ادبي”