گفتگو با خدا

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 78 بار
سپاس‌های دریافتی: 166 بار

گفتگو با خدا

پست توسط paria »

[FONT=Times New Roman]  
گفتگو با خدا
  [FONT=2 Bardiya]در رویاهایم دیدم که با خدا گفتگو   [FONT=2 Bardiya]   [FONT=Times New Roman,serif]. [FONT=2 Bardiya]خدا پرسید: پس تو می خواهی با من گفتگو   [FONT=2 Bardiya]؟   [FONT=2 Bardiya]من گفتم : اگر وقت  

[FONT=2 Bardiya]خدا گفت : وقت من بی نهایت است  [FONT=Times New Roman,serif]٬ [FONT=2 Bardiya] در ذهنت چیست که می   [FONT=2 Bardiya]از من بپرسی؟  
 [FONT=2 Bardiya]پرسیدم : چه چیز بشر  [FONT=Times New Roman,serif]٬ [FONT=2 Bardiya] شما را سخت متعجب   [FONT=2 Bardiya]سازد؟  
 [FONT=2 Bardiya]خدا پاسخ داد: کودکی شان  [FONT=Times New Roman,serif]٬ [FONT=2 Bardiya] این که آنها از کودکی شان   [FONT=2 Bardiya]می شوند عجله دارند که بزرگ شوند و بعد از مدتها دوباره آرزو می کنند که   [FONT=2 Bardiya]   
 [FONT=2 Bardiya]این که آنها سلامت خود را از دست می دهند تا پول به   [FONT=2 Bardiya]آورند و بعد پولشان را از دست می دهند تا دوباره سلامت خود را به   [FONT=2 Bardiya]  [FONT=Times New Roman,serif].  
 [FONT=2 Bardiya]این که با اضطراب به آینده می نگرند و حال را فراموش   [FONT=2 Bardiya]کنند بنابراین نه در حال زندگی می کنند و در   [FONT=Times New Roman,serif]٬ [FONT=2 Bardiya]این که آنها به گونه ای زندگی می کنند که گویی هرگز    [FONT=2 Bardiya]   [FONT=2 Bardiya]میرند و به گونه ای می میرند که گویی هرگز زندگی نکرده     [FONT=2 Bardiya]دستهای خدا دستانم را گرفتند . برای مدتی سکوت  

[FONT=2 Bardiya]و من دوباره پرسیدم : به عنوان یک پدر می خواهی کدام یک   [FONT=2 Bardiya]درسهای زندگی را فرزندانت بیاموزند؟   [FONT=2 Bardiya]گفت: بیاموزند که نمی توانند کسی را وادارکنند که   [FONT=2 Bardiya]  [FONT=Times New Roman,serif].. [FONT=2 Bardiya]همه کاری که آنها می توانند بکنند این است که اجازه   [FONT=2 Bardiya]خودشان دوست داشته  [FONT=Tahoma,sans-serif]>  
 [FONT=Times New Roman,serif].  [FONT=2 Bardiya]بیاموزند که درست نیست خودشان را با دیگران مقایسه   [FONT=Times New Roman,serif]. [FONT=2 Bardiya]بیاموزند که فقط چند ثانیه طول می کشد تا با محبت، زخمی   [FONT=2 Bardiya]التیام   [FONT=Times New Roman,serif].  
 [FONT=2 Bardiya]بیاموزند ثروتمند کسی نیست که بیشترین ها را داراست   [FONT=2 Bardiya]کسی است که به کمترین ها نیاز   [FONT=2 Bardiya]بیاموزند که دو نفر می توانند با هم به یک نقطه نگاه کنند  
[FONT=Times New Roman,serif]

[FONT=2 Bardiya]آن را متفاوت   [FONT=Times New Roman,serif]. 
[FONT=2 Bardiya]بیاموزند که چگونه احساساتشان را   [FONT=2 Bardiya] [FONT=Times New Roman,serif]٬ [FONT=2 Bardiya]بیاموزند که فقط کافی نیست دیگران را ببخشند بلکه باید   [FONT=2 Bardiya]را نیز   [FONT=Times New Roman,serif]...  
 [FONT=2 Bardiya]من با خضوع گفتم : از شما به خاطر این گفتگو متشکرم آیا   [FONT=2 Bardiya]دیگری هست که دوست دارید فرزندانتان بدانند ؟   [FONT=2 Bardiya]خداوند لبخند زد و گفت : فقط بدانند من اینجا هستم ؟  [FONT=2 Bardiya]  [FONT=Times New Roman,serif]... [FONT=Tahoma,sans-serif]   [FONT=Tahoma,sans-serif]      

ارسال پست

بازگشت به “قطعه ادبي”