ایمان ارایشگر زن فرعون

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 227 بار
سپاس‌های دریافتی: 154 بار

ایمان ارایشگر زن فرعون

پست توسط kiuhnmgtrdcv »

زن فرعون آسيه و نيز آرايشگر زن فرعون، كه او نيز به واسطه تعليمات آسيه زن فرعون موحد شده بود. اين زن آرايشگر روزي گيسوان دختر فرعون را شانه مي زد كه در آغاز كار گفت: بسم الله الرحمن الرحيم؛ دختر فرعون كه تا به حال چنين كلمات نشنيده بود از معناي آن پرسيد: زن گفت: حقيقت اين است كه پدر تو شخص متقلب مي باشد و به دروغ ادعاي خدائي مي كند، خداي واقعي همان خداي موسي مي باشد. اين سخنان به گوش فرعون رسيد و از آن زن خواست كه در جمع از گفته هاي خود ابراز ندامت كند تا نجات پيدا كند؛ امّا زن امتناع كرد و فريادي زد، احداً، احداً ..... دستور داد بر پائي آتش دادند، و يك يك فرزندان اين زن را در داخل آتش مي انداختند و اين زن از گفته خويش ابراز ندامت نمي كرد تا اينكه نوبت فرزند شيرخواره او شد با وجود مهر و عاطفه مادري از گفته خويش برنگشت تا اينكه هر دوي آنها را در داخل آتش انداختند. در اين زمينه نقل شده كه حضرت پيامبر فرموده: شب معراج در آسمان چهارم بوي عطر استشمام كردم كه تمام آسمان را فرا گرفته بود؛ از اين موضوع از جبرئيل پرسيدم: جبرئيل گفت: اين بوي عطر زن فرعون و فرزندان آرايشگر زن فرعون مي باشد.
منبع [External Link Removed for Guests]
------------چرا عده ای با سانسور چهره شیعه را زشت میکنند؟ ایا مولا علی هم چنین می کرد؟
اگر کسی اسم شیعه یدک میکشه ولی کار نادرستی انجام میده گناهش بیشتر است
(من در مورد صحت مطالبی که در این مدت نوشتم هیچ مسولیتی قبول نمیکنم اگر با نوشته های خودم هم باعث رنجش کسی شدم از او پوزش می طلبم)
ارسال پست

بازگشت به “تاريخ”