سوال خیلی مهم شرایطم حاده

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member

سوال خیلی مهم شرایطم حاده

پست توسط sareh.b »

سلام اعضا محترم سایت؛
لطفا شرح حال منو بخونید و راهنماییم کنید.
من مادر دو پسر هستم اولی ۱۹ سالشه پسر مومن و سربراه و درسخوان و ازش خیلی راضیم شکرخدا.
اما پسر دومم که ۱۸ سالشه متاسفانه دو ساله که راه باطل رو پیش گرفته و وارد فرقه شیطان پرستها شده و اونقدی کارو بجای باریک کشونده که علنا و آشکارا حرمت مقدسات رو میشکنه و به ذات اقدس پروردگار و قرآن کریم بی احترامی میکنه. از جهت همین گستاخی ها بارها از جانب پدرشم تنبیه شده و منم خیلی مواخذه اش کردم ولی اصلا تغییری نکرده و هرچی گذشت بدتر شد تا حدی که حتی سعی میکنه دیگرانم به فرقه باطل و کثیف شون دعوت کنه.
ضمنا بخاطر عقاید شیطان پرستی که خیلیم روش تعصب داره چند جای صورتشو پیرسینگ کرده و بدنشم پر از خالکوبی و.... کارای کثیف و پست تر از حیوان انجام میده.
دکور اتاقشم به شکل زشت و افتضاح و عجیبی درست کرده و یبار اتفاقی به اتاقش رفتم و دیدم داشت اعمال و عبادات شیطان پرستی انجام میداد و خیلیم بدش اومد که چرا سرزده رفتم اتاقش.
بعد از کلی کشمکش آخرش همسرم گفت که باید پسرمونو از خونه بیرونش کنیم منم دیگه نتونستم مقاومت کنم با اینکه بهرحال راضی نبودم بچمو از خونه اخراج کنم ولی دیگه همسرم کلافه شده تحمل این وضعو نداشت.
شنبه بعد از عید سعید فطر؛ با شوهرم رفته بودیم منزل یکی از دوستا و وقتی برگشتیم پسرم خونه نبود.
غروب زنگ زدن گفتن پسرتون توی جاده خارج از شهر ماشین بهش زده و ظاهرا راننده هه فرار کرده بوده بچمو بردن بیمارستان. جمجمه اش شکست کبد و حفره شکمش خونریزی شدید کردن و ساعد دستشم شکسته. اونا کار خاصی نتونستن کنن پسرمو اعزام کردن بیمارستان مرکز استان.
شوهرم همش میگفت و الانم میگه به درک! چون پسر ما مرتد و شیطان پرسته و حکمش اعدامه پس مهم نیست هر طوریش بشه.
با اینحال من بخاطر عاطفه مادرانه و وخامت حال پسرم؛ اومدم مرکز استان هتل گرفتم.
هر روز سر میزدم و میدیدم این یکی بیمارستانم بدرد نمیخوره. حتی تخت خالی آی سی یو هم نداشتن پسرمو سی سی یو خوابونده بودن.
برا همین من به زحمت هزینه جور کردم ریسک کردم و با وجود نارضایتی و عصبانیت شوهرم؛ بچمو با حال خراب و سطح هوشیاری بسیار پایین؛ جابجاش کردم بیمارستان خصوصی.
اونجا دو شب آی سی یو بود و مراقبت تخصصی و حرفه ای براش انجام شد.
و ناگهان متوجه شدم شوهرم اومده و با رضایت خودش؛ پسرمونو بیهوش و بدحال از آی سی یو ترخیص کرده و برگردونده به همون بیمارستان دولتی!!
الان حال بچم شدیدا وخیمه. اونجا که بود مراقبت ها ضعیف بودن و مشکلات ثانویه درست شده بودن.
شوهرم برا اینکه شانس زنده موندن پسرمونو کم کنه؛ اینکارو کرد.
من زنگ زدم گفتم اگه بچم چیزیش بشه تا ابد باهات حرف نخواهم زد...
اعضا محترم؛ خواهش میکنم منو راهنمایی کنید چیکار کنم؟؟
خودم میدونم پسرم عقایدش باطلن و گناهکار و بسیار مقصره ولی برا من حفظ زندگی بچم مهمه. لطفا راهنماییم کنید.
آیا در این شرایط؛ من چه باید بکنم؟
وظیفه من چیه؟
Advance Member
Advance Member
محل اقامت: زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 218 بار
سپاس‌های دریافتی: 311 بار

Re: سوال خیلی مهم شرایطم حاده

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI »

سلام.

◼️ انسانها ۲ دسته‌اند :
هدایت نشدنی‌ها و هدایت شدنی‌ها .

◼️ اگر پسر شما از هدایت نشدنی‌ها باشه پس دیگه کاریش نمیشه کرد مثل پسر حضرت نوح ع که با کفار غرق شد .
و یا ۱۰ تا از ۱۲ تا پسرانِ حضرت یعقوب ع که خبیث و پلید بودند. (فقط یوسف ع و بنجامین فرزندانِ صالح و هدایت شده بودند ) .

ماجرا به کجا کشید ؟

◼️ ابن کلام خدای متعال در قرآن کریم رو همیشه در ذهن داشته باشید :

بسم الله الرحمن الرحیم

رَبِّ بِمَا أَنْعَمْتَ عَلَيَّ فَلَنْ أَكُونَ ظَهِيرًا لِلْمُجْرِمِينَ

پروردگارا به پاس نعمتی که به من داده‌ای با تو پیمان می‌بندم که هرگز پشتیبانِ مجرمان و جنایتکاران نباشم

صدق الله العلیم الحکیم

متاسفانه عده‌ای از پدران و مادران فقط از روی مهربانی و به دور از عقل و به دور از پرهیزگاری و ترس از خدا ، از فرزندانِ منحرف و خیبث و پلیدشون پشتیبانی می‌کنند با پول دادن برای خرید الکل و مواد مخدر و عیاشی و قمار و فساد و فحشا و همچنین پنهان کاری و خبر ندادنِ خلافکاریهای فرزندانشون به ارگانهای ذی صلاح مثل نیروی انتظامی و قوه ی قضائیه .

◼️ این کارِ بسیار خطرناک ، در حقیقت همکاری با ابلیس رجیم برای اشاعه ی کفر و شرک و فساد و إفساد و فحشا و منکرات هست و از بزرگترین گناهان کبیره که خط قرمز خدای متعال هست .
 دوستِ عزیز، چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همه ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برای بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه.
یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست.

باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
قبول نداری؟
این شما واین هم دنیا

ارسال پست

بازگشت به “پرسش و پاسخ”