لطفا خیلی کمکم کنید

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 39 بار

لطفا خیلی کمکم کنید

پست توسط Hamid_9923 »

لطفا یک ملاقات حضوری با یک کارشناس دینی که خیلی خیلی دلسوز و در دین اسلام استوار باشد برقرار کنید که من خیلی نیاز دارم .

خواهشا یک کارشناس خبره ی دینی که خیلی در دین اسلام استوار باشد و در تمام دین اسلام علم کافی داشته باشد .

لطفا مرا یاری دهید .

من خیلی نیاز دارم خیلی خیلی نیاز دارم .
Advance Member
Advance Member
محل اقامت: Tehran, Iran
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 138 بار
تماس:

Re: لطفا خیلی کمکم کنید

پست توسط mona m »

شما كدوم شهر هستىن؟
خدا را دوست دارم, بخاطر اینکه از من می پذبرد که بگویم: دوستت دارم...
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 39 بار

پست توسط Hamid_9923 »

mona m نوشته شده:شما كدوم شهر هستىن؟

تهران
New Member
New Member
تماس:

پست توسط Iranian_Tara »

سلام دوستان
الان شرایط کار کردن و پیدا کردن یه کار خوب خیلی سخت شده و قرار گرفتن در تمامی محیط ها ممکن هست برای همه امکان پذیر نباشه. امروزه وارد شدن صنایع جدید و استفاده از روش های جدید جذب مشتری شاید بیش از پیش نیازمند نگاهی دقیق تر به زندگی مان دارد. استفاده ابزاری از انسان که متاسفانه در بعضی از مشاغل دیده می شود چیزی جز نگاه کوته نظرانه به ارزش وجودی انسان نیست. متاسفانه در بعضی جاها دیده می شه که به خاطر یه مقداری پولی ناچیز در برابر ارزش وجودی انسان، شرافت انسانی زیر پا گذاشته می شه و از این موجود شریف استفاده ابزاری می شه. هر کسی با هر کاری و یا معرفی مشاغل حلال می تونه به کمک افراد جامعه خودش بیاد و از ایجاد فساد آنان جلوگیری کنه و با این کارش می تونه تا حد بایستی جلوی این افراد پست بایستد و از حقوق دیگر افراد جامعه مون دفاع کنه.
شاید یه کار خیلی خوب که نیاز نیست شما در محیط کاری قرار بگیرید و در منزل بتونید انجام بدین کار ترجمه هست. البته مارهای بسیاری از این قبیل وجود دارند. کار ترجمه هم کاری هست که درآمدش خوبه و می تونه کمک خرجی برای خانواده باشه مخصوصا برای خانوم های خانه دار که ممکن هست نتونن زیاد در فضای کاری قرار بگیرن یا براشون سخت باشه و یا به هر دلیل دیگه ...... یه سایت خوب داره نیرو جذب می کنه اگه کسی نیاز به کار در منزل داره حتما خبرش کنین.
سایت ترجمه تخصصی ایرانیان:
[External Link Removed for Guests]
اگه شما دوستان کارهایی از این قبیل رو می شناسید که نیازمند نیروی کار هستند و درآمد خوبی داشته باشند لطفا در ادامه این پست قرار دهید شاید یکی از این مشاغل بتونه گرهی از یک نیازمند بگشاید.
با تشکر ازشما عزیزان
موفق و پیروز باشید
ارسال پست

بازگشت به “پرسش و پاسخ”