ارتباط شیعه (ارتباط انلاین با مراجع تقلید)

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 973 بار
سپاس‌های دریافتی: 1783 بار
تماس:

ارتباط شیعه (ارتباط انلاین با مراجع تقلید)

پست توسط سعید منتظر »

تصویر 

شما با این نرم افزار می توانیدبا مراجع تقلید انلاین چت کنید و سوالات دینی خودتان را از انان بپزسید و فوری جواب بگیریدارتباط شيعي: ارتباط آسان شيعيان با دفاتر مراجع عظام و کارشناسان علوم اسلامي، در راستاي پاسخگويي به سوالات شرعي و رفع شبهات، يکي از اهداف طرح ارتباط شيعي است که مبتني بر فناوري انتقال گفتار از طريق اينترنت و با تکيه بر دانش فني داخل کشور، پياده‌ سازي شده است.

در اين روش، پاسخگويي به سوالات اولا به صورت زنده است و ثانيا پاسخگوها به زبانهاي مختلف، جوابگوي سوالات هستند.

اين طرح توسط صداي بهار پياده سازي شده و با همکاري آستانه مقدسه حضرت معصومه و دفاتر مراجع عظام حوزه علميه قم اجراء مي شود.

[External Link Removed for Guests]
Member
Member
محل اقامت: كره زمين
سپاس‌های ارسالی: 34 بار
سپاس‌های دریافتی: 75 بار
تماس:

Re: ارتباط شیعه (ارتباط انلاین با مراجع تقلید)

پست توسط hrsn1063 »

سعید منتظر نوشته شده: تصویر 

شما با این نرم افزار می توانیدبا مراجع تقلید انلاین چت کنید و سوالات دینی خودتان را از انان بپزسید و فوری جواب بگیریدارتباط شيعي: ارتباط آسان شيعيان با دفاتر مراجع عظام و کارشناسان علوم اسلامي، در راستاي پاسخگويي به سوالات شرعي و رفع شبهات، يکي از اهداف طرح ارتباط شيعي است که مبتني بر فناوري انتقال گفتار از طريق اينترنت و با تکيه بر دانش فني داخل کشور، پياده‌ سازي شده است.

در اين روش، پاسخگويي به سوالات اولا به صورت زنده است و ثانيا پاسخگوها به زبانهاي مختلف، جوابگوي سوالات هستند.

اين طرح توسط صداي بهار پياده سازي شده و با همکاري آستانه مقدسه حضرت معصومه و دفاتر مراجع عظام حوزه علميه قم اجراء مي شود.

دستت درد نكنه نرم افزار خوبي هست يا علي
حضرت شيخ جعفر مجتهدي درپاسخ سوالي در باب فلسفه نوروز مي فرمايند : [HIGHLIGHT=#ffc000]روز عید غدیر كه نبی اكرم (صلی الله علیه و آله و سلم) حضرت مولا علی (علیه‌السلام) را به جانشینی خود معرفی كردند، مصادف بوده است با روز جمعه‌ای كه اول فروردین بوده است.  بحار: ج 56 ص 91. المهذب البارع: ج 1 ص 194 ص 195. طهارة شيخ انصارى: ص 328

كشكول شيعه : [External Link Removed for Guests]
Member
Member
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 39 بار

پست توسط Hamid_9923 »

سپاس گذارم :razz: :razz: :razz: :AA:
Member
Member

پست توسط Hamid_9923 »

با عرض سلام من این نرم افزار را نصب کرده ام اما با مشکل فونت مواجه شدم . لطفا کمکم کنید این مشکل را رفع نمایم .

تصویر
Member
Member

پست توسط Hamid_9923 »

Hamid_9923 نوشته شده:با عرض سلام من این نرم افزار را نصب کرده ام اما با مشکل فونت مواجه شدم . لطفا کمکم کنید این مشکل را رفع نمایم .

تصویر

آقا لطفا در این مورد من رو کمک کنید که کلی مشکل اعتقادی پیدا کردم .
ارسال پست

بازگشت به “نرم افزارهای اسلامی”