سوال

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

سوال

پست توسط leilam »

باسلام.می خوام بدونم کرم های مرطوب کننده که اگه برای بدن لازم هم باشه روزه رو باطل می کنه؟ وسایل آرایشی چه طور؟
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 7581 بار
سپاس‌های دریافتی: 6236 بار
تماس:

Re: سوال

پست توسط مائده آسمانی »

به نام خدا

سلام علیکم

استفاده از هر چیزی که باعث بشه طعم و مزه دهان شما فرق کنه ، جایز نیست ؛ در غیر اینصورت مانعی ندارد .
تصویر
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 3085 بار
سپاس‌های دریافتی: 5884 بار
تماس:

پست توسط محمد علي »

به نام سلام

استفاده از هر چیزی که باعث بشه طعم و مزه دهان شما فرق کنه ، جایز نیست ؛ در غیر اینصورت مانعی ندارد .

ببخشید من متوجه نشدم که این جواب به سوال قبلی چه ارتباطی می تونه داشته باشه ؟!

باسلام.می خوام بدونم کرم های مرطوب کننده که اگه برای بدن لازم هم باشه روزه رو باطل می کنه؟ وسایل آرایشی چه طور؟

مگه کرم مرطوب کننده مزه دهان رو هم عوض می کنه ؟

اگر هم منظورتون رژ لب و امثالش(لوازم ارایشی برای پوست) هست پس لطفا کامل پاسخ بدید

چون سوال چند قسمت داره .

با تشکر فراوان تصویر
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests] 
Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 7581 بار
سپاس‌های دریافتی: 6236 بار
تماس:

پست توسط مائده آسمانی »

به نام خدا

سلام علیکم

منظورم این بود که اگه مزه دهان طوری عوض بشه ، که این مزه روی بزاق هم اثر بزاره اگه بزاق دهان خارج نشه و قورت داده بشه

روزه باطل است .

در مورد لوازم آرایش و کرم هم ، حتما نباید که به لب زده بشه ، حالا بگیم رژ لبهایی هستن با طعم های مختلف که استفاده میشه ،

گاهی هم این مواد داخل دهان شده و قورت داده شده که باعث بطلان روزه میشه ولی اگه آب دهان رو بیرون بریزن روزه صحیح است.

یکی از موارد دیگه هم استفاده از داروهایی هست که برای پوست مخصوصا خانمها استفاده میکنن که مزه دهان رو به شدت تلخ میکنه

وتا چند ساعت این مزه می مونه ، اگه بازم بزاق دهان رو قورت بدن روزه باطل است ولی اگه بیرون بریزن اشکالی نداره .

یه مورد دیگه لوازم آرایش هست که اصلا به لب مربوط نمیشه و از همه جالب تر هست که اخیرا شنیدم هستش ، اونم نوعی خط چشم

هست که استفاده میشه ، مزه دهان عوض میشه در این صورت هم با اینکه خط چشم رو به لب که نمی کشن به چشم میکشن دیگه

بازم اگه این مزه از دهان خارج نشه روزه باطل است .

فکر کنم این بار واضح گفتم ، چون با مثال گفتم .

موقع سحر ، زبون روزه ، موقع افطار دعا برای منم یادتون نره . تصویرتصویر 
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “روزه”