دام های شیطان رژیم

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 53 بار
سپاس‌های دریافتی: 23 بار

دام های شیطان رژیم

پست توسط مشکان »

[FONT=B Badr]دامهای شیطان رژیم تصویر 

[FONT=B Badr]شیطان از جنس جن است و از آتش خلق شده است و قبل از اینکه از بهشت رانده شود خدا را بسیار عبادت می کرد .و به همین دلیل عزرائیل نام گرفت . حضرت علی (ع) فرمودند : شیطان هفتاد هزار سال خدا را عبادت کرد و فقط یک نماز دو رکعتی او چهار هزار سال طول کشید . وقتی خدا انسان را از خاک آفرید و در آن روح دمید به تمام ملائکه دستور داد که بر آدم سجده کنند و همه سجده کردند به غیر از ابلیس . شیطان به خدا گفت : من هفتاد هزار سال تو را عبادت کرده ام و خودت فرموده ای که هر کس من را عبادت کند عبادتش را بی نتیجه نمی گذارم و عوضش را به او می دهم . خداوند فرمودند : هر چه می خواهی در دنیا به تو عطا می کنم . شیطان گفت :    [FONT=B Badr]اول اینکه اجازه بدهی تا قیامت زنده بمانم . خداوند فرمودند : تا آن روز تو را مهلت می دهم .  
 [FONT=B Badr]دوم اینکه در مقابل هر یک از فرزندان آدم دو فرزند به من اعطا کنی که برای هر یک از اولاد آدم دو فرزند را مسلط کنم تا آنها را به گمراهی بکشانند . خداوند باز هم قبول کرد .    [FONT=B Badr]سوم اینکه از تو می خواهم مرا در بدن آدم همچون خون جریان دهی که از هر کجای بدن او بتوانم او را به معصیت بکشانم .  
 [FONT=B Badr]چهارم اینکه می خواهم اولاد آدم ما را نبیند ولی ما آنها را ببینیم .  
 [FONT=B Badr]پنجم اینکه می خواهم به من قدرتی دهی که به هر شکلی که می خواهم درآیم و هر کجا که می خواهم بروم .  
 [FONT=B Badr]ششم اینکه می خواهم تا دم مرگ پیش اولاد آدم باشم ( یعنی حتی وقتی که حضرت ملک الموت برای قبض روح به سراغ انسان می آید شیطان هم حاضر می شود و انسان را وسوسه می کند )   
 [FONT=B Badr]امام باقر (ع) فرمودند : هنگامی که انسان در حال جان کندن است خیلی تشنه می شود و در آن هنگام شیطان با یک لیوان آب می آید و می گوید اگر بر من سجده کنی و کافر شوی این آب را به تو می دهم . وقتی نا امید می شود آب را می ریزد و می گوید من از تو بیزارم و می رود .   
 [FONT=B Badr]هفتم اینکه از تو می خواهم که مرا بر سینه اولاد آدم مسلط گردانی تا او را وسوسه کنم . خداوند در پایان می فرمایند : تمام خواسته هایت را برآورده می کنم ولی هر کس پیرو تو باشد او را با تو به جهنم می فرستم . بعد شیطان می گوید : ای خدا به عزت و جلالت قسم که همه انسانها را گمراه می کنم مگر عده معدودی که بنده خاص تو هستند . سپس گفت حالا که مرا بیرون می کنی جایی را یرای زندگی کردنم مشخص کن خداون فرمودند : تو را در حمام ها و هر کجا مه محل رفت و آمد مردم است قرار می دهم . شیطان گفت غذای من چه باشد ؟ خداوند فرمودند : سر هر سفره ای که نام من ( بسم الله الرحمن الرحیم ) برده نشود بنشین با آنها که همچون حیوان گرسنه هستند غذا بخور .   
 [FONT=B Badr]حضرت امام باقر (ع) در این باره فرمودند : اگر اول غذا یادتان رفت که بسم الله بگویید آخر غذا بگویید تا شیطان هر چه خورده برگرداند .   
 [FONT=B Badr]بعد شیطان گفت که من احتیاج به آب دارم . خداوند فرمودند : آب تو شراب و هر چیز مست کننده باشد . بعد گفت : برای من کتابی قرار بده . خداوند فرمودند : کباب تو وشم ( خالکوبی ها و کتاب های سحر و جادو ) است . اولین کسی که سحر و جادو را به انسان آموخت شیطان بود . بعد شیطان گفت برای من حدیثی قرار بده خداوند فرمودند : حدیث تو دروغ است . بعد گفت برای من دام و وسیله شکار قرار بده ، خداوند فرمودند : زنان فاسد را وسیله صید و به دام انداختن مردم قرار دادم .   
[FONT=B Homa]براي سلامتي امام زمان (عج)   
 [FONT=Arabic Transparent]  [FONT=B Homa]اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

[FONT=B Homa]التماس   
آخرین ويرايش توسط 1 on مشکان, ويرايش شده در 0.
Member
Member
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 93 بار
سپاس‌های دریافتی: 63 بار

Re: دام های شیطان رژیم

پست توسط یا ثارالله »

سلام عليکم
مطلب جالبی بود ممنون
فقط اگر ميشه منبعش رو بفرماييد کجاست
در ضمن1 سؤال :

بعد گفت برای من دام و وسیله شکار قرار بده ، خداوند فرمودند : زنان را وسیله صید و به دام انداختن مردم قرار دادم

[FONT=B Badr]
اين تفکر مسيحيا نيست؟؟

نيست يک دم شکند خواب به چشم کس و ليک
غم اين خفته ی چند
خواب در چشم ترم می شکند...
New Member
New Member

پست توسط مشکان »

در جواب دوست عزیزم ثارالله :
دوست گرامی این تفکر مسیحیا نیست . شما پیش خودت فکر کن که اگر در جامعه زنان حجاب خود را رعایت کنند ، مردها ارامش فکری و روحی بیشتری دارند و امار جرم و جنایت و گناه و فساد اخلاقی به کلی پائین می اید .
Member
Member

پست توسط یا ثارالله »

جناب مشکان گرامی
اولاً ممنون که انقدر سريع جواب دادين تصویر

در مورد حجاب , تصویر قران اول به مرد دستور حجاب ميده(حجاب چشم)بعد به زنان.پس من هم می تونم بگم مردان با نگاه بد باعث گمراهی زنان ميشن پس خدا مردها رو برای اين آفريده که وسيله صيد مردم به دست شيطان باشند !! تصویر

حالا شما يه ذره فکر کن:
بعد گفت برای من دام و وسیله شکار قرار بده ، خداوند فرمودند : زنان را وسیله صید و به دام انداختن مردم قرار دادم

اين حرفی که ميزنيد نشون دهنده اينه که مردم فقط مردند و زنان هم مثل وسايل ديگه اين دنيا به عنوان وسيله اي برای مردان آفريده شدند که يا باعث پيشرفت اونا ميشن يا گمراهی.
اين حرفت يعنی اينکه زنا رو آدم حساب نميکنی... تصویر
غم اين خفته ی چند
New Member
New Member

پست توسط مشکان »

در جواب دوست عزیزم (( یا ثارالله ))
دوست عزیز من معذرت می خواهم . این یک اشتباه تایپی بود . ممنون که انتقاد کردید .

بعد گفت برای من دام و وسیله شکار قرار بده ، خداوند فرمودند : زنان را وسیله صید و به دام انداختن مردها قرار دادم
شاید این جمعه بیاید شاید ...
Member
Member

پست توسط یا ثارالله »

مشکان نوشته شده:در جواب دوست عزیزم (( یا ثارالله ))
دوست عزیز من معذرت می خواهم . این یک اشتباه تایپی بود . ممنون که انتقاد کردید .

بعد گفت برای من دام و وسیله شکار قرار بده ، خداوند فرمودند : زنان را وسیله صید و به دام انداختن مردها قرار دادم

سلام عليکم
اولا ببخشيد دير جواب دادم علتش امتحاناتم بود.
در مورد بحثمان حتی با تصحيح اين اشتباه تايپی هم اين مطلب قابل قبول نيستچون اگر کمی فکر کنيم خداوند نام بانوان را در کنار نام شراب،وشم،سحر وجادو قرار نميدهد. يا حداقل برای اين زنان که در اين مطلب آورده ايد بايد صفتی قائل شد مثلا بگيد :
زنان فتنه گر را وسيله صيد و به دام انداختن مردان قرار دادم
چون در غير اين صورت اين متن شامل همه زنان از جمله زنان بزرگ تاريخ اسلام هم ميشود !!!
راستی نفرموديد منبع اين نوشته کجاست. تصویر

اميدوارم بيشتر با هم آشنا شويم

باعث افتخار بنده است . تصویر
غم اين خفته ی چند
ارسال پست

بازگشت به “شیطان پرستی”