مجموعه ای بسیار زیبا و استثنایی از سرودها و مدیحه های فاطمی

مدیران انجمن: دموع الأنتظار, شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های دریافتی: 20 بار

مجموعه ای بسیار زیبا و استثنایی از سرودها و مدیحه های فاطمی

پست توسط drarjang »

عشق یعنی عشق ناب فاطمه .... حیدر در بند پیش فاطمه

عشق یعنی گریه های حیدری..... دختری دنبال نعش مادری

عظمت و مقام حضرت فاطمه در روز قیامت چنان است كه خداوند به خاطر فاطمه به دوستان آن حضرت نیز مقام شفاعت مى‏دهد. امام باقر(ع) به جابر فرمود: جابر! به خدا سوگند، فاطمه(س) با شفاعت‏خود در آن روز شیعیان و دوستانش را از میان اهل محشر جدا مى‏سازد. چنانكه كبوتر دانه خوب را از دانه بد جدا مى‏كند.
هنگامى‏كه شیعیان فاطمه همراه وى به در بهشت مى‏رسند، خداوند در دلشان مى‏افكند كه به پشت‏سر بنگرند. وقتى چنین كنند، ندا مى‏رسد: دوستان من!

اكنون كه شفاعت فاطمه را در حق شما پذیرفتم، نگران چه هستید؟
آنان عرضه مى‏دارند: پروردگارا! ما نیز دوست داریم در چنین روزى مقام و منزلت ما براى دیگران آشكار شود.
ندا مى‏رسد: دوستانم! بر گردید و بنگرید و هر كه به خاطر دوستى فاطمه شما را دوست داشت و نیز هر كه به خاطر محبت فاطمه به شما غذا، لباس یا آب داده و یا غیبتى را از شما دور گردانیده همراه خود وارد بهشت كنید.

مجموعه ای بسیار زیبا و استثنایی از سرودها و مدیحه های فاطمی رو برای دانلود آماده کردم، حتما دانلود کنید.به انتخاب خودم امتياز بندي بين ۲ تا ۴ گذاشتم. توصيه ام اينه اونهايي كه امتياز ۴ دارند رو حتما دانلود كنيد.

صفحه دانلود نواهای فاطمی
[External Link Removed for Guests]

در انتهاي رديف هر فايل آيكون سبز رنگي قرار داره , روي اون كليك ميكنيد. صفحه جديدي باز ميشه ، در سمت چپ برروي Download Now كليك كنيد.گلچینی از این مجموعه بر روی سایت به عنوان موزیک قرارگرفته،یا آنرا از اینجا دانلود کنید.

دانلود نمایشنامه مدینه چه شد(چگونگی حمله به خانه وحی)بسیار زیبا(انحصاری سایت)

دانلود مداحی بسیار زیبای عشق یعنی-تصویری،صوتی، زنده از یوتیوب(انحصاری سایت)

یا زهرا، اللهم عجل لولیک الفرج خدایا به بازوی شکسته زهرا،امر ظهور حضرت را تعجیل فرما

از سایت

تصویر
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 200 بار
سپاس‌های دریافتی: 440 بار
تماس:

پست توسط نسيم »

دوست عزيز drarjang
هر چه گوش مي کنم. دعايتان مي کنم.
دست تون درد نکنه
در پناه حضرت زهرا :razz: :razz:
خاک پایت سرمه چشم فلک یا فاطمه ( سلام الله علیها)
Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 973 بار
سپاس‌های دریافتی: 1783 بار
تماس:

پست توسط سعید منتظر »

.
آقا اینجا گذاشتم...
ok???
.
 روزگاری‌ست که شیطان میگوید: انسان پیدا کنید ، سجده خواهم   [HIGHLIGHT=#FFFF00][HIGHLIGHT=#DBE5F1] +ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+     [HIGHLIGHT=#FFFF00][HIGHLIGHT=#DBE5F1] +ـ+ـ+     [External Link Removed for Guests]  [External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests] 
ارسال پست

بازگشت به “مداحی و روضه”