سيماي مردان در آخر الزمان

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Junior Member
Junior Member
پست: 21
تاریخ عضویت: چهارشنبه 24 فروردین 1390, 2:08 am
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 8 بار

سيماي مردان در آخر الزمان

پست توسط gildeh »

 بسم الله الرحمن الرحيم  
 
سيماي مردان در آخرالزمان  

پيامبر اكرم(ص) مي فرمايند:
1-«هنگامي كه در ميان بيست نفر، كمتر يا بيشتر از مردان باشي و در چهره آنها دقت كني و حتي يك نفر هم در ميان آنها پيدا نكني كه براي خدا از او بترسند، بدان كه امر فرج نزديك شده است»
بيست نفر كه سهل است به جرات مي توان بيان كرد كه در ميان 50 نفر يا بيشتر در جمع مردان يك نفر را پيدا نمي كنيم كه براي خدا بترسد و امر به معروف و نهي از منكر كند ، مردم حريم او را نگه دارند، نفوذ كلمه داشته باشد.

2- « مرد از همسرش اطاعت مي كند ولي پدر و مادرش را نافرماني مي كند و براي به هلاكت رسانيدن برادرش تلاش مي كند و به همسايه اش ستم روا مي دارد و پيوند خويشاوندي را قطع مي كند و صداي فاجران بلند مي شوند»
صداي خواننده ها و نوازنده ها از هر گوشه كناري، داخل خودرو، خانه، مغازه، پياده رو و همراه شخص توسط مديا پلير، بر همه واضح و مبرهن است

3- « خداوند لعنت كند مردي را كه جامه زن به تن كند و زني را كه جامه مرد بپوشد»
4- «تمام همت يك مرد شكم او خواهد بود ، و قبله اش همسر او و دينش درهم و دينار او»

براي آنكه به نيازهاي شهواني خود برسد آخرت خود را به مي فروشند براي شهادت دادن در دادگاه ها پول مي گيرند، در داد و ستد خود تقلب مي كنند براي آنكه به نياز جنسي خود برسند هر كاري را انجام مي دهند و تابع پول، شهوت و شكمراني خود مي شوند.

5-« هنگاميكه مردان با مردان در آميزند و زنها با يكديگر»
6-«هنگاميكه با چهار پايان در آميزند»
7-«هنگامي كه پسر چون يك زن خود را در اختيار مشتري قرار دهد»
8-«مردان امت من با طلا آرايش مي كنند، حرير و ديبا مي پوشند، و از پوست پلنگ براي خود جامه درست مي كنند . در چنين زماني باران بسيار مي بارد ولي خير و بركت كم مي شود و زلزله فراوان مي گردد»

9-« دنيا را در برابر ديدگانت مجسم كن. هنگامي كه امت من نماز را ضايع كنند، از شهوات پيروي كنند، قيمت ها بالا رود، همجنس بازي شايع شود، ديوارهاي منازل تزيين گردد، كاخ ها و ساختمان ها بلند ساخته شود، بر پوست هاي پلنگان سوار شوند، آنچه بيابند بخورند، زيور آلات بپوشند و معصيت به صورت مباهات به فخر فروشي درآيد»

10-« مرد از همسرش انحرافات جنسي را مي بيند و اعتراض نمي كند، از آنچه از طريق خود فروشي به دست آورده مي گيرد و مي خورد، اگر انحراف سراسر وجودش را فرا گيرد اعتراض نمي كند، به آنچه انجام مي شود و در حقش گفته مي شود گوش نمي دهد»

نمونه هاي از آن در عصر حاضر به تحقق پيوسته آن هم نه در ميان خانواده هاي فقير كه براي تامين زندگي باشد، بلكه حتي در ميان طبقه حاكمه در برخي از كشورها نيز صورت گرفته است. به صورتي كه رواج جنسي و رسوايي هاي سران كشورها در اين زمانه به صورت امري عادي تلقي مي شود. در قشرهاي كم در آمد بعضي كشورها تن فروشي به صورت يك شغل در آمده و آمار رواج جنسي متقابل و ضربدري در ميان همسران و دوستان در كافي شاب ها و كنسرت ها امري طبيعي محسوب مي شود.

11-« و مي بيني كه زندگي مرد از كم فروشي و تقلب تامين مي شود»
زرنگ بودن، تقلب و كلاهبرداري كردن نه تنها يك امري عادي شده بلكه كسي اگر تقلب نكند انساني احمق و ساده خطاب مي شود.

12-« مرد اموال فراواني در راه هاي غير مشروع خرج مي كند و كسي به او اعتراض نمي كند ولي از خرج پولي كم در راه خدا باز داشته مي شود»
13-« مرد را براي پوشيده نگه داشتن همسرش سرزنش مي كنند»

منبع : كتاب روزگار رهايي جلد دوم
ارسال پست

بازگشت به “مهدویت (عج)”